Noviny

Najlepšie tetovanie Ganesh - naše top 10

Najlepšie tetovanie Ganesh - naše top 10

Lord Ganesh, syn Šivu a Parvati sa označuje ako boh úspechu v hinduizme. Má ľudskú postavu s sloní hlavou. Existuje mnoho legiend o tom, ako sa dostal jeho hlavu slona. Všetky tieto príbehy majú však jedno spoločné; že Lord Ganesh skončil byť veľmi rešpektovaný božstvo. Pri hľadaní tetovanie nápad, Lord Ganesh je určite dobrá voľba. Či už ste Hind alebo nie, majú Boha úspechu nafarbený na svojom tele by rozhodne priniesť nič iné ako šťastie. Tu je niekoľko tetovanie nápady.

Najlepší Ganesh Tetovanie

1. Ganesh tetovanie štetec Ťahy:

Ganéša tetovanie s štetec ťahy by bolo veľmi umelecké tetovanie na atrament. Mohlo by to byť napustené v malom meradle a na akúkoľvek časť tela. Farebnosť môže byť len čierna farieb rôznych odtieňov.

2. Farebné pán Ganesh:

Lord Ganesh je predstavovaný s množstvom farieb. Zachytiť ho v jeho celistvosti, ste mohli atrament ho v plnej farbe na svojom tele. Meniace sa farba jeho ozdoby a šaty by tetovanie veľmi živý.

load...

3. Ganesh hlavu v čiernej a červenej:

Červená je veľmi priaznivá farba v hinduizme. Je to preto, že červená je silný a rozširovanie farieb, ktoré možno rozdávať božskú energiu. Ganesh hlava s nádychom červenej by bola veľmi priaznivá tetovanie na atrament.

4. Lorda Ganesh hlava:

Legenda pokračuje bohyne Parvati chcel kúpať a tak robil opatrovníka bytosť z hliny, a požiadal ho, aby strážil dvere. Keď prišiel jej manžel Shiva, bol oveľa ohúrený vidieť neznáma bytosť vo svojom dome mu obmedzení vstupu. Rozzúrený odrezal mu hlavu. Vzhľadom k tomu, Ganesh bol Parvati vlastný výtvor, keď nariekal jeho smrť ohromne. Shiva, aby to nariadil jeho strážam uviesť hlavu prvej živej bytosti sa stretli. Tak Ganesh získal jeho hlavu slona. Táto hlava je symbolom nesmiernej nebeské sily, a naozaj skvelý tetovanie mať.

5. Ganesh Tattoo Outline v čiernom:

Len Ganesh obrys v čiernom by byť jednoduchý tetovanie na atrament. Veľakrát je však jednoduché tetovanie sprostredkovať veľa. Ganesh tetovanie, aj keď jednoduché by prinieslo celý rad významov, symbolisms a legiend z ktorých všetky by bolo skvelé konverzačné témy.

load...

6. Kvetinová Ganesh tetovanie:

Tetovanie by mali mať inovačný prvok k nim. Sú to koniec koncov stálej body art, a preto by mali byť vyberané s veľkou starostlivosťou. Lord Ganesh postava by mohla byť vytvorená z listov, aby sa tetovanie vyzerať inak a jedinečné.

7. Lord Ganesh po chrbte:

Ganesh Chaturti je deň, kedy hinduisti oslavuje Lord Ganesh narodeniny vytvorením sochy ním v ich dome a vedenie modlitebné obrady. Lord Ganesh vytetované po chrbte by bolo báječné miesto na tetovanie tejto veľmi mocné božstvo. Tetovanie by mohlo byť vykonané vo farbe, aby to vyzeralo živé.

8. Lorda Ganesh má hlavu s Palm Zobrazenie, Om ':

, Om 'je veľmi silný slovo v hinduistickej tradícii ako slovo tvorí božský pripojenia. Slovo tento mocný napustené spolu s Bohom ešte silnejší bude úžasné tetovanie mať na svojom tele. To On Ganesh tetovanie je veril priniesť veľké šťastie!

9. Black Ganéša Tetovanie:

Tetovanie vyzerajú najlepšie, keď nafarbený v čiernej farbe. Ganesh tetovanie napustené v čiernom by tak vyzerať dokonale.

10. 'Om' With A Ganesh Trunk:

O, om 'označenia môže byť upravený tak, aby vyzeral ako pána Ganesh predĺžením hornú časť listu pre vytvorenie zakrivené kufor. Toto tetovanie bude mať tvorivé prvok k nemu.

8000 + tetovanie na atrament na zápästí. Nájsť to najlepšie pre vás na, tetovanie App '!

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...