Noviny

Top 10 dizajn tetovania slonov

Top 10 dizajn tetovania slonov

Slon tetovanie už dlho teší veľkej popularite s prevažne ženskou klientelou. Slony symbolizuje ušľachtilé hodnoty, ako je múdrosti, odvahy, sily a postavy. Vzhľadom k tomu, z ktorých mnoho ľudí poklad svoj slon tetovanie pre pozitívnu inšpiráciu, ktorú poskytuje na dennej báze. Či už hľadáte pre umeleckú inšpiráciu alebo jednoducho ohromujúci vzorov, mali by tieto desiatke slon tetovanie ísť dlhú cestu pri plnení svojej túžby.

Top Ten Elephant Tetovanie:

1. Slon Nohy tetovanie:

Slon Nohy tetovanie je väčšinou len nápad, ako môžete použiť tento design vpísať tetovanie na iných častiach tela. Nechaj si to ako taký na vlastné nohy, alebo nechať na zátylku krku alebo ramien pre lepšie zobrazenie.

load...

2. Dual Elephants Tetovanie:

Roztomilé, moderný a malé, to tetovanie zobrazujúce pár slonov môžu účinne zdobia zátylku krku, členkov alebo ísť na vaše zápästie. Jednoduchý a ľahko replikovať, nemusí byť až taký problém nájsť profesionálne tetovanie efektívne mať to napísané na vás.

3. Slon indický Tetovanie:

Nápadne podobný indických kráľovských slonov alebo zdobené slonov v chrámov v južnej Indii, to tetovanie skutočne líči ozdobenú slona. Rozhodne nie je ľahké napodobniť, je to najlepšie, čo urobiť si vlastný prieskum a nájsť ostrieľaný odborník s dobrým zmyslom pre detail. Poznačte si jemných ozdobných motívov jemne nazdobený na slona. Toto tetovanie je určite obrovský dôvod pre závidieť a obdivovať pohľady.

load...

4. Ozdobná slon tetovanie:

Toto tetovanie sa svojím šarmom starého sveta vyniká zložité používanie motívov a dizajnu zvýrazniť slonie vyobrazenia. Poznačte si komplikovaného perie pokrývky hlavy a metóde použitej piercing. Pozrime sa bližšie na iniciály na čele, to skvelý nápad, aby si niekoho, alebo svoje vlastné iniciály napísané na vašej pokožke, bez klišé.

5. Farebná slon tetovanie:

Pokiaľ pri pohľade na tento hrôza inšpirujúca farebné slon tetovanie opustil vás omráčený, nebudeme vám za zlé. Rozhodne dielom skúseného odborníka, tento ozdobený slon tetovanie stojí za použitia farieb a zložitých detailov. Poznačte si účinného zatienenie práce použité ktorý zvýrazňuje toto umelecké dielo na celok.

6. Miniatúrny Elephant Tetovanie:

Väčšinou len príklad miniatúrnych slon tetovanie, toto tetovanie môže byť interpretované rôznymi spôsobmi. Avšak, to je najlepšie držať sa miniatúrne veľkosti tučnú tmavých farieb.

7. Miniatúrny Slon tetovanie s kvetinovými motívmi:

Toto tetovanie nápad je účinným príkladom toho, ako možno kombinovať slon tetovanie s inými rastlinnými motívmi. Nechaj si to malé a jednoduché, ako je to možné. Avšak, máte možnosť experimentovať so širokou škálou farieb. Je to najlepšie, aby hľadať odborné znalosti skúseného odborníka tetovanie is najviac najjednoduchšie designov tak, že dostanete svoje peniaze to stojí.

8. Slon a motýľ Zlúčenie:

Toto tetovanie líči slona s motýlie krídla. Tento zaujímavý koncept symbolizuje silu a sebavedomie sa schopnosťou lietať a osloviť vyšších cieľov v živote.

9. Elephant Back Tattoo:

Rovnako ako u iných tetovanie na hornej časti chrbta, je to integrálne prísť s dizajnom, ktorý má dokonalú kontinuitu či motívu. To Elephant tattoo účinne pokrýva celý chrbát a má bezkonkurenčnú tému. Toto zobrazenie slona pásť v lesoch je rovnako skutočný ako fotografie. Nie je žiadnym tajomstvom, že by ste potrebovať služby expert kopírovať tento druh umeleckého diela.

10. Miniatúrny Abstrakt slon:

Posledný, ale rozhodne v neposlednom rade na našom zozname, táto miniatúrne abstraktné slon znázornenie vyniká pojmov a používanie čisto čiernych ťahov. Ľahko replikovať ale je to najlepšie, aby bol tento tetovanie slon malý.

Dúfame, že tento článok bol zaujímavý. Ako závislosť pokračuje, a to nielen preto, že iba z návrhov, tieto tetovania sú o živote sám. Zostať štýlový, zostane nádherná.

Označiť svoje sily s dostatkom slon tetovanie, ktoré môžete nájsť na tetovanie pre všetkých.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...