Noviny

Teraz môžem nosiť moje sexy spodné prádlo - zbohom tmavé vnútorné stehná!

Teraz môžem nosiť moje sexy spodné prádlo - zbohom tmavé vnútorné stehná!

Každý túži mať dokonalý a bezchybnú pleť od hlavy k päte. Ale videl tie temné vnútornej strany stehien exponovaných, zatiaľ čo nosia bikiny alebo zatiaľ čo je intímna je úplne trápne.

Najlepší spôsob, ako sa zbaviť tmavé vnútornej strane stehien je venovať náležitú starostlivosť o vaše nohy kože. Než vstúpite na spôsobov, ako odľahčiť kožu na vnútornej strane stehien, poďme najprv zistiť dôvody tmavej vnútornej strane stehien.

Niektoré z príčin tmavých vnútornej strane stehien, sú:

  • Kontinuálne trenie pri chôdzi
  • Nedostatočná ventilácia
  • Pravidelné holenie
  • Pot a akumulované vlhkosti
  • Starnutie
  • Tehotenstvo
  • Obezita

Zbavte sa Temný vnútornej strane stehien Prirodzene:

1. Pripravte kroviny zmiešaním oranžovej kroviny a kurkumu. Kurkuma má vlastnosti, ktoré pomáhajú zbaviť tmavej pleti, a pomarančový džús obsahuje vitamín C, ktorý je prospešný pre pokožku.

load...

Použiť túto pastu do svojho zatemnenej kožu a nechajte uschnúť na nejakú dobu. Odstráňte pasty vlažnou vodou.

2. Papaya drhnúť je ďalšou alternatívou k vyprázdneniu nečistôt z pokožky a aby bolo čisté. Papája pasta môže byť tiež použitá pre exfoliačný kožu. Masírujte táto domáci peeling pravidelne na stehná a mäkkou kefkou odstrániť nečistoty a rozžiari vašu pleť.

3. Citrónová šťava je široko používaný pre čistenie mŕtve bunky na koži a pre odstránenie ďalšie nečistoty. Zrieďte citrónovú šťavu pridaním vody k nej. Masáž riešenie na tmavá oblasť na 5 minút a potom ju umyte studenou vodou.

load...

Nepretierajte citrón priamo na kožu. Jeho kyslý účinok môže viesť k spáleniu pokožky, čím sa obrátil to červené.

4. Med môže byť tiež použitý ako telo drhnúť vymyť temné odumretých buniek a zosvetlenie pokožky. Med hydratuje pokožku do hĺbky a robí to dieťa mäkký.

Naneste med k stehnám, trieť po dobu 5 minút, a potom nech to zostane po dobu pol hodiny. Pravidelne opakovať po dobu 10 dní a začnete si všímať výsledky!

5. Zemiaková šťava je jeden z najlepších prírodnej férovosť produktov. Enzým s názvom catecholase v nej prítomný podporuje bielenie pokožky.

Brúsiť zemiakov a aplikovať jeho šťavu na stehnách. Počkať na nejakú dobu na to, aby vyschnúť a umyte. Po niekoľkých použitiach bude vaša pokožka bude oveľa žiarivejšia a krásne.

6. Uhorka má hydratačné a kože bielenie vlastnosti. Trieť plátky uhorky na stehná po dobu 10 minút každý deň a získať požadované výsledky.

Aby to bolo účinnejšie, pridajte 2 až 3 kvapky citrónovej šťavy na plátky uhorky a potom použiť na kožu.

7. Nič nemôže poraziť aloe vera gél, pokiaľ ide o prírodných zložiek s výživnými vlastnosťami a antioxidantov, ktoré pomáhajú v oprave koži.

Trieť gél na stehná v oboch smere hodinových ručičiek a proti smeru hodinových ručičiek o 5 až 10 minút. Potom, čo sa dostane suché, odstráňte tento gél z pokožky vlažnou vodou. Pravidelne opakovať a začnete si všímať kúzlo na vaše stehná.

8. Paradajky získali popularitu po celom svete za najlepší prirodzený spôsob, ako vaša pleť žiariace a mladistvú. Dôvodom jeho obľúbenosti je, že poskytuje antioxidanty, ktoré odstraňujú nečistoty z kože.

Paradajka sa používa, ako sa zbaviť mastnú pleť a odstrániť odumreté bunky z kože. Rozdrviť paradajka a trieť je na vnútornej strane stehien. Let it usadiť po dobu 20 minút a potom umyte si ich. Pomáha zosvetliť tmavej pleti a robí stehná vyzerajú fér.

Rýchly Tip: Ako použiť rôzne prírodné prostriedky odľahčiť vnútornej strany stehien, nepoužívajte mydlo, pretože budete skončiť potenie veľa. Môžete použiť púder, aby sa zabránilo pot.

V prípade zranenia alebo podráždenie, nechajte ho liečiť a až potom skúste vyššie prostriedkov.

Dobrou správou je, môžete dokonca použiť tieto prírodné prostriedky pre zosvetlenie tmavých vaše kolená a lakte, ako dobre! Použiť podľa nich každý deň a užívať výsledkov.

load...