Noviny

Najlepšie produkty Coloressence - naše top 10

Najlepšie produkty Coloressence - naše top 10

Coloressence z povahy svojej podstaty skupiny je spoločnosť, ktorá má svoje korene v Indii a dnes je k dispozícii v 24 ďalších krajinách po celom svete.

Coloressence ponúka širokú škálu kozmetických prípravkov na pery, líca a oči. Tu sú moje top 10 od tejto značky.

1. Coloressence Pan Stick:

Kúpiť Coloressence Pán Stick Pro ₹ 165.00 @ www.amazon.in/coloressence-pan-stick

Pán palica je dlhodobý základ palicu, ktorá je väčšinou používaný umelci pre trvalý vzhľad. To pán palicu vám môže dať hladký, bezchybný povrch a zvlhčuje pokožku rovnako. To môže byť tiež použitý ako korektor na pokrytie škvrny alebo tmavé kruhy okolo očí. Obsahuje vyrovnávanie vlhkosti a proti starnutiu vzorec. Je k dispozícii v piatich odtieňoch pre ponurých na svetlou pleťou.

load...

2. Coloressence Liquid Lip Color:

Coloressence Farebný displej z tekutých lip vám dáva hladký a tónovaný povrch. K dispozícii je 12 odtieňov so zámkom vlhkosť vzorce, ktoré môžu dať svoje pery lesklý vzhľad.

Kúpiť Coloressence Liquid Lip Color Pre ₹ 199.00 @ www.amazon.in/coloressence-liquid-lip-color

3. Coloressence Rúž:

Rúže z coloressence obsahovať koriandra a bazalky extrakty s SPF 15. Tento postup chráni vašu peru od pigmentácie čo je pružná a mäkká. Sú k dispozícii v 24 žiarivých odtieňov. Tento produkt neobsahuje žiadne živočíšne zložky.

load...

Kúpiť Coloressence Lipstick Pre ₹ 193.00 @ www.amazon.in/coloressence-lipstick

4. Coloressence Najvyššia očné linky:

Coloressence supreme očné linky môže dať svojim očiam krásny dlhotrvajúci make-up vďaka vodotesnej trvalé napájanie. Je k dispozícii v troch odtieňoch, ako je modrá, hnedá a čierna. Neobsahuje trblietanie častice, ale má lesklý povrch.

Kúpiť Coloressence Najvyššia Eyeliner Pre ₹ 89.00 @ www.amazon.in/coloressence-supreme-eyeliner

5. Coloressence Aqua Powder:

Coloressence aqua make-up base obsahuje SPF 20, ktorý môže chrániť kožu pred slnkom a môže okamžite vám svetlú pleť. To možno ľahko miešať do pokožky a hydratujú ju. Jednou z veľkých výhod aqua make-up základňu, je to možné používať každý deň, a nepoškodzuje pokožku. Tento produkt je k dispozícii v štyroch odtieňoch, ako je hnedá, béžová, ružová a slonoviny.

Kúpiť Coloressence Aqua make-up základňu pre ₹ 160.00 @ www.amazon.in/coloressence-aqua-makeup-base

6. Coloressence Compact Powder:

Coloressence kompaktný prášok obsahuje extrakty z aloe vera, ruže a klinčekový olej. To vám môže dať bezchybný povrch a má potu odolný vzorec. Má štyri odtiene rovnaké ako u aqua make-up základňu a najlepšie na tom je, že neobsahuje žiadne živočíšne zložky.

Kúpiť Coloressence kompaktný prášok na prípravu ₹ 144,00 @ www.amazon.in/coloressence-compact-powder

7. Coloressence Tvárenka:

Červené líčidlo z coloressence môže dať zamatovo hladkú textúru pri aplikácii na kožu. Prichádzajú v širokej škále farieb, ktoré by mohli vyhovovať svoj vzhľad, či sa jedná o strany, alebo pre kancelárie. To vám dáva matný non šplhať povrch a neobsahuje trblietanie v ňom.

Kúpiť Coloressence tvárenka Pre ₹ 250,00 @ www.amazon.in/coloressence-blusher

8. Coloressence Satin Eye Shades:

Saténové očné tiene od coloressence sú očné tiene, ktoré sú vysoko pigmentované. To vám môže dať hladký a trvalý očné vzhľad. Je k dispozícii v šiestich rôznych nádobách typu palety, z ktorých každá obsahuje tri odtiene. To trvá asi 3 až 4 hodiny a s dobrou náter sa trvalý výkon môže byť predĺžená.

9. Coloressence Kajal:

Kajal je tradičný očný make-up, ktorý je široko používaný v južnej Ázie. Je to veľmi bezpečné použitie na čiare ponoru a okamžite rozjasní vaše oči.

Kúpiť Coloressence Kajal Pre ₹ 110.00 @ www.amazon.in/coloressence-kajal

10. Coloressence Svadobné Darčeková sada:

Coloressence svadobné darčekový set je jedným z najznámejších combo sady. Obsahuje všetky make-up produkty, ktoré nevesta bude potrebovať na jej svadobný deň. Tieto výrobky patria trblietanie základňu, tvárenka, riasenka, očné linky, Kajal, aqua Sindoor, dve kvapalné farby na pery a päť hydratačný farby na pery.

load...