Noviny

10 najlepších Detských mliečnych práškov

10 najlepších Detských mliečnych práškov

Keď príde do vášho malého zväzku radosti, nikdy nemôžete robiť zlé voľby. Novorodenci sú jemné a potrebujú intenzívnu starostlivosť, pokiaľ ide o kŕmenie. Dojčenie je určite tou najlepšou voľbou. Ale v prípade, že vaše dieťa nie je tak chce záležať na ňom, alebo že nemá pocit sýtosti po dojčiť, alebo si jednoducho nemajú dostatočnú zásobu tom, dojčenské prášok formula mlieko je najschodnejšia varianta. Ale kupovať správne dojčenské dojčenské mlieko je veľmi dôležité, pokiaľ ide o zdravie vášho dieťaťa. Rodičia často zmätený, pokiaľ ide o sušeného mlieka dieťa by mali kupovať pre svoje dieťa.

Tieto obchody sú naskladané s mnohých druhov sušeného mlieka dieťa. Ale nájsť ten najlepší pre vaše dieťa môže byť skľučujúca úlohu. Každá značka má iný vzorec, ktorý je potrebné si vybral podľa vhodnosti vášho dieťaťa. Nechajte svoje pediater tí značku vybrať ─ lekár vie najlepšie, po tom všetkom!

Máme uvedené 10 najlepších dieťa sušené mlieko, v Indii, ktoré fungujú ako lepší doplnok pre vaše novonarodené dieťa. # 1 je každá matka je obľúbený.

load...

10. Lactodex:

Lactodex je údajný značka sušeného mlieka dieťa v Indii. Ich Lactodex 2 je úžasné sledovať vzorec pre deti nad 6 mesiacov veku. S vysokým obsahom živín, tento prášok podporuje zdravý a normálny rast vášho dieťaťa.

9. Aptamil Po prvé:

To je jeden z najdôveryhodnejších dieťa sušeného mlieka značiek v Indii. Je obohatený o prebiotiká, proti oxidanty, nukleotidov a 2 LCP poskytnúť optimálnej výživy pre dojčatá. Je to tiež ideálny mliečne náhrady pre deti, ktoré sa nedostanú svoj podiel dojčiť.

load...

8. Enfamil A +:

Táto cena sušeného odstredeného mlieka obsahuje klinicky odporúčanej hladiny DHA a ARA pre rozvoj mozgu vášho novorodenca. Má tiež diétnych vláknin ako GOS a polydextróza spolu s srvátkové bielkoviny a kazeínu. Ako taký, to je inteligentný voľba pre vaše dieťa vo svojom rastovom veku.

7. Nutrilon 1 Štandardné:

Tento prípravok pre dojčatá je populárny sušené mlieko značky v Indii. Je to zdravej stravy vďaka kombinácii bielkovín, minerálov a vitamínov. Na rozdiel od tvorby kosti silnejšie, ale tiež pomáha pri vývoji mozgu detí.

6. SMA Prvý Infant Formula:

Jedná sa o špeciálne navrhnutý vzorec naloží so všetkými základnými živinami pre dojčatá. Odporúča sa pre deti, ktoré nie sú dojčené čiastočne alebo nebolo tak. To má omega 3 a 6 mastné kyseliny spolu s srvátkových bielkovín. So svojou výživu a zažívacích vlastností, SMA pomáha bábätka získať nevyhnutnú váhu.

5. Dexolac:

Tento vzorec Dexolac má ingrediencie k posilneniu imunitného rast a vývoj mozgu u detí. Môžete začať s Dexolac Premium 1 a potom prejsť na Dexolac 2. Má vyšší obsah lecitínu a aminokyselín s cieľom zlepšiť celkový rast vášho dieťaťa.

4. NAN Pro 1:

To je tiež vynikajúci instantná mlieko formule od Nestle. To má zmes immunoproteins, mastných kyselín, a predzmesi živín podporovať lepšiu imunitu a rozvoj mozgu u novorodencov.

3. Wockhardt Farex 1:

Pre ranom veku, Farex 1 je tiež dobrá voľba. Tento prípravok pre dojčatá je obohatená o esenciálne vitamíny, minerály a bielkoviny. Spolu s Farex, snažia sa aj naďalej materské mlieko aj o všestranný rozvoj svojho dieťaťa.

2. Similac vzorca Stupeň 1:

Vďaka vysokému obsahu minerálnych látok, sacharidov a bielkovín, Similac je tiež dobrá voľba. To má omega 3 mastných kyselín pre mozgovej rast buniek spolu so silnejší imunitný systém.

1. Nestle laktogen:

Vďaka povesti značky Nestlé, laktogenu je jedným z najlepších dieťa sušeného mlieka v Indii. Tento vysušený rozprašovaním vzorec sa skladá z maltodextrín a základných živín spolu s srvátkové bielkoviny. Tieto živiny podporujú optimálny rast dojčiat v prvých mesiacoch. Pre deti do 6 mesiacov, laktogenu 1 je doporučený lekárovi. V nadväznosti vzorec, laktogenu 2 a laktogenu 3 sú uvedené pre deti, ktoré staršie ako 6 mesiacov veku.

Jedná sa o 10 najobľúbenejšie detské sušené mlieko značky v Indii. Môžete si kúpiť niektorý z nich, ale iba po dôkladnom štúdiu jej zložiek a po konzultácii so svojím detským lekárom.

Použili ste dojčenské mlieko kŕmiť svoje dieťa? Akú značku ste použili? Povedzte nám o svojich skúsenostiach v sekcii Komentáre nižšie.

load...