Noviny

10 úžasných vzory Rangoli bez bodiek

10 úžasných vzory Rangoli bez bodiek

Rangolis boli súčasťou indickej kultúry od vekov a ešte v priebehu času stáva stále viac populárne a atraktívne umelecká forma.

Existujú rôzne typy rangoli vzorov, pokiaľ ide o rangoli procese a tam sú početné farby a štýly z čoho vyberať. Potom, čo videl veľmi dobrú odozvu na príspevok na rangoli vzorov s bodkami, som sa rozhodol urobiť tento príspevok na Top 10 rangoli vzorov bez použitia bodov.

Rangoli konštrukciu bez bodky

1. Toto jeden je farebný kruhový rangoli bez bodky. Použitie farieb je to celkom živé. Pulzujúce tmavo modrá a následne farbou modrou a potom jasne zelená, žltá, oranžová a biela sú hlavné farby používané v tomto návrhu. Podrobnosti vykonáva pomocou bielej farby stojí za zmienku.

load...

2. Ten je jedným z populárnych kvetín v tvare vzorov rangoli. To taky je pomerne pestrý rangoli s veľmi málo nudné odtiene. Jediným matný odtieň podľa nás je zemitá hnedá odtieň použitý iný než že- ružovej, modrej, zelenej a oranžovej odtiene vyniknúť v dizajne krásne.

3. Tento je veľmi jasné Rangoli. A myslíme si, že toto je naozaj vhodné pre Holi ako jeho vytekaniu s farbami. Použité farby sú živé a sú príliš hlasné. Farby boli uvedené vírivý efekt a biele vzory nad nimi sú vykonávané s veľkou opatrnosťou. Detaily, aby to docela ťažké pre začiatočníkov v rangoli procese.

4. Tu je malý Rangoli pozostávajúce zo strednej časti vykonané v žiarivých odtieňov a priľahlé časti sa vykonáva pomocou bielych odtieňov. To vypovedá o celkovom rangoli skvelý kontrastný vzhľad. Žiarivé farby používané vykresliť dizajn páv sú tiež úplne unikátne.

load...

5. Ide o skvelý dizajn privítal slávnostný ducha Diwali. Použité farby sú dobrý mix žiarivých žltých & ružovej a tmavých odtieňov, ako je modrá a čierna. The, Diya 'návrhy na vonkajšej strane skratka pre slávnostné príležitosti. Ide o jednoduchý dizajn a dokonca aj začiatočníci môžu vyskúšať tento jeden von. A oh, ďalej len, OM 'znamenie v stredu stojí za zmienku taky.

6. Tu je ďalší krásny dizajn osláviť Diwali. Milujeme biele pozadie vzhľadom k Rangoli. Tiež je tam sú celý rad žiarivých farieb používa ako zelené, žlté, modré a červené. Dizajn je úplne unikátne v porovnaní s tými, ktoré sme zvyčajne vidieť a, Diya 'vzorov v Rangoli sú vhodné pre sviatočnú náladu. Ide o výber z rangoli vzorov pre festivaly.

7. Menej farieb a zložité vzory - to je to, čo by sme nazvali uvedený návrh. Milujeme, ako hlavné dve farby - modrá a červená sú riedko používané a hlavný dôraz bol kladený na zložité a jemných detailov vykonané s bielym odtieňom. Cítime tieto návrhy potrebujú veľa ustálených rúk, tak to pravdepodobne nebude vyhovovať začiatočníkom.

8. Ďalšie farebné a živé Rangoli. Tu vidíme veľmi podobný dizajn ako 3. Dizajnu na tejto stránke, ale na rozdiel od tej jednej neexistuje vírivý efekt. Vzor používa kvetinové motívy a hlavné použité farby sú Jasne oranžová, červená, zelená, oranžová a biela na hraniciach. Jedná sa o pomerne jednoduchý rangoli konštrukcie bez bodiek a tiež malý rangoli prevedení bez bodiek.

9. Krásny dizajn Lorda Ganesha sa vykonáva pomocou bielou farbou a nad ružové fialové pozadie. Táto jedna z rangoli vzorov s témou prebieha na svetlé Vermillion tieňované pozadie. Existuje mnoho jemných detailov v tomto jednom z návrhov rangoli Kolam bez bodky.

10. Existuje snáď lepší spôsob, ako privítať Nový rok, než s jedným z farebných rangoli návrhy Ganesha vo svojom dome. Milujeme, ako táto konštrukcia používa jedinečný vzor a svetlé farby, ako je čierna, tmavo modrá, obloha modrá, žltá a zelená. Design Ganesha sa vykonáva v stredu nad žiarivo červené pozadie.

Takže to boli naše top tipy pre rangoli vzorov bez bodky. Aký je váš najobľúbenejší?

load...