Noviny

10 najlepších kozmetických kliník v Bombaji

10 najlepších kozmetických kliník v Bombaji

Myslíte si, aby váš úsmev vyhrať veľa sŕdc? Je vždyzelený šumivé úsmev svoj sen? Dokonca aj keď nie ste obdarení dokonalým chrupom, nie je čoho sa báť. Pretože veda je tu, aby vám pomohol. Kozmetické stomatológia je ideálnym riešením pre evergreen šumivé úsmev. Jedná sa o techniku ​​na odstránenie nedostatkov z vašich zubov s niekoľkými ošetrenie. Tieto procedúry zahŕňajú bielenie zubov, čiapky, mosty, ortodonciu, biele výplne a dyhy alebo laminátov, tak, ako sú bežne známe.

Kozmetické stomatológia môže byť tiež označovaný ako úsmev človeka. Mumbai je centrom kozmetické stomatológia kliniky. Oba tímy v týchto špecializovaných centrách sa snažili ponúknuť čo najlepšie služby a riešenia pre ľudí, ktorí hľadajú pre tento dokonalý úsmev.

Takže nemôžete dočkať vedieť, čo tieto top kliniky, môžete? Tak prečo meškanie? Sedieť a čítajte ďalej!

Top 10 Kozmetické kliniky v Bombaji:

1. Podpis usmeje:

Jedná sa o modernej zubnej kliniky v Mumbai prevádzkujú Dr Sandeep Khanna. Táto ISO 9001: 2008 klinika poskytuje všetky druhy zubné ošetrenie. Majú niekoľko pobočiek po celej Bombaji. Ponúkajú svoje služby s life time záruky ako istotu.

load...

Adresa: Shop No. 3, Ground Floor, Sind Chambers, SBS Road, Colaba, Mumbai

2. Úsmevy Forever:

Jedná sa o populárne klinika pre kozmetické stomatológia, ktorý je umiestnený na Peddar Road. Má sofistikované technológie a potrebné vybavenie pre svetovej triedy liečby. Ponúkajú dusného stomatológia oxidu spolu s ortuťou bez zubov farebnými výplňami.

Adresa: A: 3, Vasanta Building, 3-B, Peddar Road, Mumbai - 400 026

3. Kokilaben Dhirubhai Ambani Hospital:

Ponúkajú kozmetické stomatológia ošetrenie v areáli nemocnice. Majú špecialistov v tejto oblasti ponúknuť vynikajúce služby pre pacientov. Nemocnica má najnovšie najmodernejšie zariadenia a vybavenia pre to isté.

load...

Adresa: Achutrao Patwardhan Marg, štyri chalupy, Near Kamdhenu Shopping Center, Andheri (W)

4. Praxis klinika:

Praxis je dobre známy a najlepšie kozmetické kliniky v Bombaji. Ponúkajú kompletnú škálu služieb pre zubné človeka. Ich služby zahŕňajú keramické korunky, fazety, ďasien opravy a zubné implantáty.

Adresa: Unit No.30, Laxmi Plaza, SAB TV Rd, Off New Link Road Laxmi Industrial Estate, Andheri West, Mumbai

5. Pradhan Dental Center:

Je to jediný zubné stredisko v Indii s kvalitnou prvotriednou certifikáciu OHSAS 18001: 2007. Ich klientela zahŕňa slávne filmové hviezdy a vedúci honchos firemných domov. Ponúkajú všetky klinické služby pre kozmetické stomatológia.

Adresa: Gunjarav, Gulmohar Cross Rd 7, Juhu, Mumbai 400 049

6. Môj úsmev zubná klinika:

Navštíviť túto kliniku pre profesionálne služby v kozmetické zubné ošetrenie. Panel zubných lekárov na tejto klinike je dobre kvalifikovaný a zručne v kozmetických stomatologickej ordinácie. Ponúkajú tiež estetické korunky s inými kozmetické stomatológia ošetrenie.

Adresa: Shop No.1, Bldg nie. 26. Oshiwara MHADA Complex, New Link Road, Mumbai

7. Cosmodent kliniky:

Táto klinika v Bombaji má vysoko špecializované služby ponúkané Dr. Jyoti Narla. Má sofistikované a relaxačné zázemie pre postupy, ako je estetická stomatológia, úsmev dizajn, zubov rovnanie, atď.

Adresa: Lake Homes Branch - 12, prvé poschodie, Lake Primrose Shopping, Powai, Mumbai

Center 8. Gurukrupa Advanced Dental Care:

Táto klinika, ktorá sa nachádza v západnej Malad, ponúka komplexné služby v oblasti kozmetickej a estetickej stomatológie. Ich rozsah služieb zahŕňa estetické korunky, úsmevu projektovanie, zuby pretvorenie, svadobné úsmev služby, atď.

Adresa: A - 102, Marv Link Byt, Marv Road, Mithat Chowk, Mumbai

9. Bezchybný Estetická Clinic:

Táto klinika v Andheri ponúka estetickej stomatológie. Dr Monica Kapoor je popredným kozmetický chirurg s mierami v kozmetike a diplom v odbore kozmetické stomatológia. Klinika má jedny z najznámejších osobností, vrátane hercov, modeliek a televíznych hviezd navštevujúci kliniku pre úsmev človeka.

Adresa: 308, Moriya Estate, 3. Poschodie, New Link Road, Andheri (W)

10. Smiles Ahead Clinic:

Tento kozmetický zubná klinika v Bombaji ponúka špecializované služby. Majú tím vysoko kvalifikovaných a skúsených lekárov, ktorí vám ponúkajú služby, ako je úsmev dizajn, zubné farebné výplne, atď

Adresa: T - 9, Pancharatna Co-op HSG. Ltd., SVP Road, Borivali West, Mumbai

Jedná sa o predné kozmetické kliniky v Bombaji. Pre bezchybné a žiarivým úsmevom, navštíviť niektorú z týchto kozmetické stomatológia Mumbai kliník a uvidíte ten rozdiel, ktorým môžu prispieť k vašej osobnosti. Samozrejme, že váš úsmev je dôležitejšie ako čokoľvek iné v tomto svete, že jo?

load...