Noviny

10 najlepších Lemon parfumov vyskúšať Today

10 najlepších Lemon parfumov vyskúšať Today

Leto príde čoskoro a vy viete, že to bude mať mimoriadne horúce a vlhké. Ale že by to zastaviť vám vyzerať a cítiť sa dobre? Samozrejme, že nie! Teraz môžete vytvoriť svoj letný uvoľnenú a svieža sezónu jednoducho pomocou niektorej z najlepších výrobkov z citróna.

Na tomto liste, bez odkladu ďalej, pusťme sa do prvej desiatky citróna parfumy, mali by ste určite držať v domovoch pre horúcich letných mesiacoch! Pokračuj v čítaní!

1. Chanel No. 5 Eau toaletná:

Hľadám nejaký dobrý parfum tejto letnej sezóne? Skúste niekedy úžasné a módne Chanel č.9 Eau Toaletný. Tento má lahodnú vôňu, ktorá bude riadiť váš manžel blázon. Tento produkt je veľmi dobrej kvality a obsahuje citróna, ktorý dodáva chuť k parfumu. Ak ste sa pokúsili to, čo naozaj ešte experimentoval s parfumy.

load...

Cena: $ 90

Kde kúpiť:

Http://shop.nordstrom.com/c/chanel-perfume

2. Lime Basil A Mandarin Cologne:

Produkoval Jo Malone, tento parfum spriada magickú sieť vlastné. Nielen, že vôňa zmyselné, ale je tiež veľmi elegantný! Ak sa chcete cítiť ako bohyňa, sa jedná o produkt, ktorý je potrebné kúpiť. Obsahuje dobrotu limetky a mandarínky s trochou bazalkou, že dáva krásny zvrat!

load...

Cena: $ 69

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Jo-Malone-Basil-Mandarin-Cologne/dp/B002SQ2WDC/ref=sr_1_1?s=beautykeywords=lime+basil+and+mandarin

3. Lemon toaletná voda s rozprašovačom:

Lemon toaletná voda s rozprašovačom sa začal v roku 2017 a je zďaleka najlepší kvetinová vôňa, ktoré majú byť vidieť. Je ideálny pre všetky príležitosti a obsahuje dobroty jazmín, hyacint, Clary šalvia a konvalinky. Vôňa je šťavnatá, svieža a veľmi povznášajúci. Neexistuje lepší spôsob, ako sa cítiť sofistikovanejšie, než to!

Cena: $ 20

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/FRESH-Sugar-Lemon-Parfum-Spray/dp/B00GSRFDU6

4. Čerstvé Vanilka Lemon:

Produkoval Lemon Laboratories, tento výrobok vonia sladko a chrumkavá. Je to najlepšie pre dovolenku a prázdniny, a je niečo, čo sa musí pokúsiť aspoň raz. Tento produkt je ideálny pre horúce letné mesiace. Takže v prípade, že sezóna je dôvod, prečo hľadáte parfum, nechaj to byť Fresh Vanilla Lemon

Cena: $ 30

Kde kúpiť:

Http://www.sephora.com/fresh-vanilla-lemon-fragrance-P378905

5. Victoria Secret Lemon uniknúť parfumovaná voda:

Okoreniť Vaše dáta a nechať ho v úžase s všetky nové a super sexy Victoria Secret Lemon útek. Obsahuje dobrotu citróna a kokosu a je to produkt na báze citrusov. Tento produkt je vynikajúcej kvality a zvodné naozaj.

Cena: $ 15

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Victorias-Secret-Lemon-Escape-Toilette/dp/B00C1S8MXQ/ref=sr_1_3?s=beautykeywords=lemon+perfume

6. Pacifica Malibu Lemon Blossom Parfum:

Tento produkt vznikol len nedávno a má príjemnú vôňu naozaj. Made in USA, trvá dlhú dobu a je ideálna pre letné strany. Ak máte radi trávia čas na pláži, použite tento jeden cítiť ako princezná na brehu. Vôňa sa pridať do svojej kráse naozaj!

Cena: $ 10,28

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Pacifica-Malibu-Lemon-Blossom-Perfume/dp/B003YCAOAW/ref=sr_1_6?s=beautykeywords=lemon+perfume

7. Lásky čerstvej citrónovej parfumu Dana:

Loves Fresh Lemon je ideálny pre príležitostné použitie. Ak sa chystáte von s priateľmi alebo jednoducho len vyraziť do nejakej potraviny, použite tento parfum. To sa budete cítiť príjemne a chladné aj počas horúcich letných mesiacov. Povznášajúci vôňa citrónu bude fascinovať ostatní okolo vás pre istotu.

Cena: $ 30

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Loves-Fresh-Lemon-Dana-Women/dp/B00CQ1BTMY/ref=sr_1_5?s=beautykeywords=lemon+perfume

8. Lemon Telový sprej:

Lemon telový sprej vám prináša Electric Lady obsahuje dve unca celkom. Hydratuje pokožku a dáva vám, že krásny a ľahké vôňu ste vždy chceli. To je paraben zadarmo a je dodávaný s nulovými vedľajšími účinkami. Daj to jeden šancu.

Cena: $ 7 Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Lemon-Body-Spray -? 2-unca / dp / B005PFAI2U / ref = sr_1_45 s = beautykeywords = citrón + parfum

9. Acqua Colonia Ginger A Lemon kolínska voda s rozprašovačom:

Tento citrón vôňa môže byť použitý ako pre mužov aj ženy. To je dlhodobý a je dodávaný s úžasnou ovocnou vôňou. Produkt je odrazom lásky k letné dni a privádza späť staré spomienky. To je jeden produkt, ktorý sa budete cítiť nostalgiu.

Cena: $ 39

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com -? 4711-Acqua-Colonia-Ginger-Kolín nad Rýnom / dp / B00310X1IY / ref = sr_1_29 s = beautykeywords = citrón + parfum

10. Bath and Body Works Lemon Summers Vanilla vône:

Tento produkt obsahuje dobroty vanilky a sladkosť citróna. To prináša ducha letných mesiacoch, a to najmä preto, že obsahuje kvety, ako sú orchidey, jazmínu a frézie. Ak chcete cítiť svieži, skús to znova!

Cena: $ 6

Kde kúpiť:

Http://www.amazon.com/Bath-Body-Works-Vanillas-Fragrance/dp/B003QMN6BO/ref=sr_1_9?s=beautykeywords=lemon+perfume

Objavte kúzlo Lemon:

Čudujete, prečo sme zdôraznili na citróna toľko? Dôvodom je, že citrón je skvelá pre vaše telo, zdravie a mysle. To vám ponúka veľké množstvo výhod. Ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si túto kapitolu!

  1. Lemon obsahuje vitamín C v množstve, ktoré bránia vaše telo od prechladnutia, chrípke a iných infekcií (1). Stručne povedané, chráni pred chorobami.
  2. Lemon môže tiež liečiť závraty, nevoľnosť a vracanie. Podľa niektorých správ, že obsahuje látku zvanú Eri Dicta Ol glykozid, ktorý zlepšuje sluch moc (2).
  3. Lemon môže tiež očistiť vaše črevá a trávenie pomôcť. Stačí vypiť teplú vodu s citrónom a medom každý deň v dopoludňajších hodinách s cieľom maximalizovať výsledky (3).
  4. Lemon je plný anabolických látok, vďaka ktorým je ideálny pre výrobu kozmetických výrobkov (4). Citrón oleje a krémy sú ideálne pre spevnenie pleti a regeneruje ju.

Páčilo sa vám čítanie článku? Už ste vyskúšali niektorý z týchto produktov? Dajte nám vedieť, čo si myslíte o v poznámkach nižšie.

load...