Noviny

Najlepšie Aries tetovanie - naše top 10

Najlepšie Aries tetovanie - naše top 10

Toto je prvé znamenie zverokruhu a zastúpená barana. Je vládne planéta Mars. Ľudia narodení medzi 21. Marca a 19. Apríla patrí k tomuto zverokruhu. Baran Znamenie držiaky sú nezávislé, veľkorysý, optimistický a odvážny. Sú to rodení vodcovia a sú vždy pripravení konať podľa predstáv. Existuje pomerne málo tetovanie Baran Znamenie držitelia môžu získať. Tu je niekoľko.

1. Baran tetovanie:

Veľakrát dizajny a čísla nie sú príliš jasné. To je dôvod, prečo názov vášho horoskopu by bolo ideálne, ak chcete, aby vaše tetovanie sprostredkovať veľmi špecifický význam. Tetovanie by mohlo byť vzhľadom k umeleckej dotyky pridaním kvetinové alebo nebeské vzory na to.

2. Celý ram design tetovanie Aries:

Pri hľadaní Aries tetovanie, môžete sa určite pozrieť do plných vzorov RAM. Baran by mohla byť založená na zemi alebo stojí na jeho zadné nohy. Mohlo by to byť plne vykonaná v čiernej alebo že sa podobá skutočné zviera.

load...

3. Baran symbol:

Baran zverokruhu je symbolizovaný dvoma ram hlavy rohmi. Kým hľadajú jednoduchý tetovanie symbolizovať svoj zverokruhu, je to tetovanie stojí za zváženie. Tetovanie bude vyzerať skvele v ľubovoľnej farbe. Keďže sa jedná o menšie tetovanie by mohlo byť napustené na zátylok, zápästia alebo členka.

4. Kvetinový dotyk na symbol Baran:

Kvetinová touch by mohla byť poskytnutá na symbol Baran uzavretím ju viničom a popínavých rastlín. Farba by mohla byť tiež pridaná, aby sa tetovanie vyzerať krajšie. Kvetinové dotyky by predstavovalo jemný a prírody milujúci stranu Aries znamenie držiteľov.

5. Baran symbol uzavretý v kmeňovej design:

Tetovanie je forma umenia a mala by byť teda vykonané vyzerať umelecké. Umelecká Twist môžu byť pridané do jednoduchého znamenia uzavretím ju v kmeňovej design. To by tetovanie vyzerať očarujúce. Zložitým dizajnom by mohli byť použité, aby sa tetovanie komplex.

load...

6. Baran symbol s ohňom znamenie:

Baran je znamenie zverokruhu s ohňom ako svojom živle. To je dôvod, prečo symbol Baran s horiaceho ohňa by skvelé Baran tetovanie.

7. Baran symbol s motýľa:

Motýlích krídel vyjadrovať slobodu a kreativitu. Tiež, oni sú veľmi žensky. Dalo by sa kombinovať Aries zverokruh s motýlie krídla dať tetovanie iný vzhľad.

8. Aries súhvezdia:

Baran konštelácie by bolo veľmi apt Baran tetovanie. Bolo by tiež veľmi flexibilné tetovanie v tom zmysle, môžete mať kdekoľvek na tele a v akejkoľvek farbe. Hviezdy by mohli byť vyrobené z piatich hviezda bodu postáv, aby sa tetovanie jasnejšie a zábavnejšie.

9. Narážacia hlava:

Baran je tvrdohlavý zviera. Baran Znamenie držitelia zdedil túto vlastnosť. Vždy vedia, čo chcú robiť, a sú pripravení skočiť do problému a vyriešiť ho v danom čase, nie otáľania nad ním. Baran hlava tetovanie by predstavovala túto kvalitu.

10. Narážacie osnovy:

Baran osnovy v čiernej farbe by bolo skvelý tetovanie design. Dalo by sa to dať vzhľad štetec alebo 3D efekt.

Nájsť stovky zverokruhu tetovanie na Tetovanie For All a vybrať to, čo hovorí najlepšie o vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...