Noviny

16 najlepších návrhov Pongal Kolam, ktoré by ste mali skúsiť

16 najlepších návrhov Pongal Kolam, ktoré by ste mali skúsiť

Pongal je štyri celodenné oslava sa konala v Tamil Nadu. Tento festival je zvyčajne oslavovaný v januári až februári časového intervalu. Festival Pongal je forma dožinky a je spôsob, ako ľuďom Tamilnádu povedať, vďaka charakteru za pomoc ich úrodu rastie.

Názvu, Pongal 'znamená, do varu' a označí sspeason keď ryža, cukrová trstina a ďalšie obilniny sú zozbierané. Je to festival prosperity a je oslavovaný veľkolepo v štáte. Príležitosť je oslavovaný s mnohými pujas; ženy čerpať kolams pri vchode do domu a sú organizované mnohé súťaže a slávnosti.

Kolam, alebo špeciálny typ rangoli vidieť v južnej Indii, sa vykonáva po celý rok vo väčšine domovov. Ale počas Pongal všetky domy, kancelárie a dráhy sú zdobené v farebné Kolam. Kolam tvorba môže vyzerať ťažká úloha, ale s trochou praxe, každý môže získať lepšie na to. Farby použité v Pongal sú zvyčajne vo forme prášku a použitia prstov čerpať Pongal Kolam vzory sú neodmysliteľnou súčasťou. Tiež, okvetné lístky a listy sa používajú na výrobu kolams. K kvetov rôznych farieb sú používané pri výrobe vzorov. Niekedy farebný prášok je tiež používaný spolu s kvetinami.

load...

Existuje nespočetné množstvo návrhov, ktoré hovoria pre sviatočné, ale môže byť premožený s nimi. Tak, ako ich poznáme, koľko vy milujete farebné a jedinečné Pongal Kolam vzory, sme späť s niektorými naozaj jedinečný a ľahko-to-robiť Kolam vzory.

Pongal Kolam vzory:

1. Prevedenie 1:

Táto krásna a jednoduchá Pongal Kolam je symetrická, pretože väčšina kolams sú založené na symetrických vzorov alebo návrhov zrkadlo. Hlavným rysom týchto kolams je, že v prípade, že sa delí na dve rovnaké časti vodorovne alebo zvisle, budú rovnaké na každej strane. Tu je naozaj dôležité, kvet a nádoba s pivovarskom sladkosti. Pivovarníckom sweet pot je symbolom prosperity spolu s kvetmi a motýľmi.

2. Prevedenie 2:

Tento krásny rangoli používa celkom dosť žiarivými farbami. Modrá, oranžová, žltá a zelená, sú ideálne pre vytvorenie kontrastu. Pivovarnícke hrnca sladkostí a rastlinnými motívmi, aby to naozaj vhodné pre sviatočné, rovnako ako jednoduché. Konštrukcia vyzerá jednoducho, napriek tomu je moderný dotyk v ňom taky. Zelené pozadie môže byť zmenený podľa vašej požiadavky. Každý kút má malý kvetináč, ktorý drží kvetinu, ktorá zasahuje do dizajnu rangoli. Konštrukcia vyzerá úplne unikátne a atraktívne.

load...

3. Návrh 3:

Tento žiarivo modré pozadie rangoli sa vykonáva s využitím všetkých žiarivé farby, ktoré tiež sa vzájomne dopĺňajú ako modré, zelené, žlté, rovnako ako farby, ktoré sú trochu ošuntělé ako šedé a gaštanové. Konštrukcia je ľahké a bude hľadať ideálny pre Pongal. Štyri vôl hlavy smerujú dovnútra a tam je návrh Slnko v strede. Pivovarnícke hrnca sa smerom von.

4. Prevedenie 4:

Tu zarážajúce kombinácia čiernej a žltej a modrej s zelenej a oranžovej. Fialová je tiež prítomný v dizajne. Konštrukcia diya je celkom príjemné a obvyklé varnej kanvice sladkostí je tiež prítomný. Varenie hrniec je symbolom prosperity a preto je toľko bežné v týchto Rangolis. To sa vykonáva pomocou modrá, zelená, oranžová a žltá.

5. Vyhotovenie 5:

Táto Pongal Kolam rysy konštrukcie šesť varenie sladké hrnce, ťahané tvorí kruhový pôdorys. Jasne červená, modrá, gaštanová a biele, rovnako ako žltá značka pre dobrý kontrast. V stredu ukazuje jasne žltý kvet vykonané cez červenom pozadí. Zaujímavý výber farieb je ideálny pre každej domácnosti a príležitosti. Je to jasné a bude priťahovať pozornosť každého ľahko.

6. Prevedenie 6:

Táto konštrukcia ukazuje papierové výstrižky z Pongal pivovarníctvo sladkostí hrnca a malá diya stojí používaný, aby sa tento rangoli. Papierové výrezy používané na výrobu tohto návrhu môže byť nahradená okvetných plátkov alebo farebné ryžový prášok podľa svojho výberu. To, čo máme radi, je, že je ľahké robiť, a to aj pre kids.These papierových výstrižkov môžu byť použité ako praktické nástroje príliš. Biely papier môže byť nahradený s farebným papierom alebo akéhokoľvek materiálu sa vám páči.

7. Konštrukcia 7:

Farby naznačujú, že veselý slávnostné nálada a tento druh Pongal designov pot Kolam vyzerať veľmi slávnostné, je to vhodné. Pongal sladkosti pot a lotosový kvet určite prinesie mimo podstatu festivalu Pongal. Pivovarnícke hrnce sú šesť v rade a sú umiestnené do kruhu a lotosové kvety sú umiestnené okolo nich. Použité farby sú pomerne odvážne a padne do oka. Pomocou výrazné farby činí atraktívnejšie, ale je možné zmeniť tieto farby tak, aby vyhovovali ich potrebám. Neutrálne pozadie poslúži najlepšie ako sivé alebo biele.

8. Prevedenie 8:

Ten je v tvare šesťuholníka rangoli. Tento tvar je úplne unikátne pre Pongal rangoli. Varenie sweet pot a Lotus sú bežné u nás, ale použité farby sú pomerne jasné a pristane na čiernom pozadí.

9. Konštrukcia 9:

Tento dizajn vyzerá jedinečný s kockou v dizajne kocky. Pivovarníckom sweet pot je vidieť na štyroch stranách rangoli. V stredu ukazuje kvetinovým motívom každom rohu mení v dizajne motýľa. Farby použité v tomto vyzerajú celkom menej tučné než zvyšok návrhov tu prezentovaných. Použité farby sú olivovo zelenej, oranžovej, šafran, červená etc.The čierne pozadie pomáha, aby sa návrh výraznejší.

10. Prevedenie 10:

Čierne pozadie tohto riešenia je veľká Kolam pozrieť sa na robí. Kontrast zeleno-šafran javí veľký a dizajn je založený na obvyklom Pongal sladké potu. Dizajn je vo formáte, kocky, vnútri-a-kocky. Hranicu pomocou šafran a biele, a Kolam sladké hrnca sa vykonáva pomocou zelenú farbu. Farba šafran sa používa pre farbu cukríkov. V stredu ukazuje kvetinu a listy, ktoré sa šíria smerom k rohoch a formy na motýle do konca roka.

11. Návrh 11:

Konštrukcia tu v strede je spoločný Pongal Design sladké hrnca ale obklopuje ju vidíme mnoho Pulli Kolam vzory. Tento druh Pongal Kolam vzory s bodkami sa používa na výrobu točité obklopujúce Kolam. Sladké hrnce sú robené so žiarivými farbami, ktoré ich robia vyzerať celkom inak. Farby použité pre návrh striedajú v sekvencii dizajne.

 [Čítajte: Posledné Kolam vzory]

12. Prevedenie 12:

Štyri sladké hrnce sú tu použité v tomto návrhu, odvrátenej od seba navzájom. Lotosový kvet, tiež známkou prosperity, je používaný v stredu a medzi hrnca. Dizajn je jednoduchý, ale predstavuje podstatu Pongal krásne. Farby tu použité, sú triezvi a časté ako ružová, zelená, žltá, čierna a červená.

13. Prevedenie 13:

Tu vidíme kruhový Kolam dizajn. K dispozícii je jeden z cukrovej trstiny dizajn na oboch stranách konštrukcie Kolam. Farby tu používané sú pomerne nápadné a jasné. Dizajn je kvetinové a geometrické. Konštrukcia vyžaduje odborné znalosti v oblasti Kolam procese. V hornej časti konštrukcie, je hrniec plný sladkosti Pongal.

14. Prevedenie 14:

Tento je pomerne jednoduché urobiť. Použitie kvetín, ako aj farby robí to úplne odlišné. Základná konštrukcia bola vykonaná s farbami. Kvety nechtíka sú potom použité pre zvýraznenie určitých oblastí. Návrhy na medzi sladkými vzormi hrnce sú vykonávané so štyrmi farebnými symbolmi. Konštrukcia vyžaduje bielu alebo svetlo farebnú kulisu. Podlaha sa zdá dokonalé zázemie pre kvety nechtíka.

15. Prevedenie 15:

Tu sú sladké hrnce Pongal vyplnená s geometrickými alternatívnych vzorov a farieb. Farby sú veľmi zarážajúce. Ružová, fialová, červená, žltá, oranžová a zelená sa spojili v tomto dizajne Pongal. Červené pozadie vytvára kontrastný vplyv na dizajn. Konštrukcia je tu založený predovšetkým na geometrické tvary.

16. Prevedenie 16:

Táto konštrukcia je veľmi jednoduchá a je to iba pomocou bieleho farebný prášok. Táto konštrukcia je v kruhovom tvare. Kvetinové vzory sú robené okolo kruhu a stred má konštrukciu stopách Bohyne prosperity -Laxmi. Bohyňa Laxmi je považovaný ten, kto poskytuje ľuďom s, Dhani 'alebo Money. Bohyňa žehná ľudí s dobrú úrodu a spôsob, ako zarobiť na živobytie. Dizajn je jednoduchý, ale skvelý spôsob, ako osláviť požehnanie Laxmi na vás.

Takže to boli top 16 Pongal Kolam vzory pre vás vyskúšať doma. Ešte vyskúšať rôzne farby a prísady, aby sa vaše rangoli. My dúfame, že budete pripravení pre naše budúce kolekciu. Dajte nám vedieť svoje myšlienky nižšie.

load...