Noviny

Top 10 dizajn Lotus Flower tetovanie

Top 10 dizajn Lotus Flower tetovanie

Lotos je dlhodobo držala veľa symbolický význam v dvoch hlavných svetových náboženstiev - hinduizmu a budhizmu. Zatiaľ čo v budhizme lotos symbolizuje rôzne hodnoty v závislosti na farbe kvetu, pre hinduistov lotosový kvet je spojená s lordom Višnu a Brahma. Univerzálne lotos symbolizuje konečný a božskej dokonalosti. Je to preto, zo všetkých týchto atribútov, ktoré lotos získala veľkú dôležitosť vo všetkých formách umenia, vrátane tetovania. Tieto Prvých desať lotosový tetovania sú dokonalé príklady súčasného tetovanie pomocou lotosový motív.

Tattoo vzory Top Ten Lotus:

1. Miniatúrne Horný Back Lotus Tetovanie:

Malá a jemná, lotosový kvet tetovanie je pre tých, ktorí hľadajú umenia, ktorá je jednoduchá, ale atraktívny. Pozrite sa, ako je to krásne tetovanie vytvorený pomocou bohatý odtieň pruská modrá. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, majú to tetovanie replikované na koži, ako je znázornené tu by skúsený tetovanie jediného umelca.

2. Tribal Lotus Tattoo:

Tento atraktívny lotus tetovanie je zrejme inšpirovaný domorodé umenie a je povinný byť obľúbený pre tých, ktorí s afinitou ku kmeňovým umeleckých foriem. Túto atraktívne tetovanie replikované na koži skúseného tetovanie a užiť si obdiv svojimi priateľmi a kolegami.

load...

3. Modrá Lotus Tetovanie:

Tento skvelý lotosový kvet tetovanie vyniká použitím žiarivých farbách, ako je modrá, oranžová a fialová. Poznačte podrobných ozdobných vzorov používaných k ozdobiť tento kus umenia. Väčšinou otvoriť experimentovanie, môžete spolupracovať s ďalšími jasnými farbami, hoci má táto nafarbený na svojom tele.

4. Bold Black Lotus Tetovanie:

Vytvorené pomocou odvážne odtieň čiernej farbe, to tetovanie je určite prilákať pozornosť a veľa obdiv. Zostať verný pôvodnému konceptu, ako je znázornené tu, avšak použitie iných farieb by mohla veľmi dobre podčiarkujú tento kus umenia.

5. Horný Back Lotus Tetovanie:

Lotosový tetovanie, napustené v žiarivých odtieňoch broskyňovej, zlato a čiernej, je vzbura farieb a určite ťažké ignorovať. Poznačte si, ako to tetovanie vyzerá, že žiariť ako horiaci plameň. Na zabezpečenie maximálneho vplyvu, uistite sa, že tetovanie sa nelíši od pôvodného návrhu, zatiaľ čo replikáciu ju na kožu.

load...

6. Lotus "Mandala" Tetovanie:

V sanskrte význam o, Mandala 'je kruh, ktorý zahŕňa mnoho cnosti ako napríklad dokonalosti, jednoty, večnosti a úplnosti. To Lotus Mandala tetovanie si kladie za cieľ nielen potešiť svoje zmysly s jeho estetickú príťažlivosť, ale tiež byť zdrojom inšpirácie pre zdravé život.

7. Lotus nohy tetovanie:

Noha tetovanie získali takú popularitu v nedávnej dobe, ktorá znemožňuje vynechať ozdobený lotosový noha tetovanie z nášho zoznamu. Vytvorené pomocou jediného odtieňa čisto čierne a usilovného tieňovanie a zložité detaily, ktoré majú tento tetovanie replikované na tele stojí za výlet do najbližšieho tetovacieho salónu.

8. Lotus S Aum Tetovanie:

Lotos s vysokou symbolickou hodnotou je vedľa seba s symbolom Óm v tejto tvorivej tetovanie. Pre tých, ktorí si nie sú vedomí, Aum symbolizuje božské a úplný pokoj. Tento estetický umelecké dielo má veľký duchovný význam.

9. Lotus zápästia tetovanie:

Pre miniatúrne ešte atraktívne tetovanie ozdobiť zápästia pri pohľade? To lotus zápästia tetovanie je ideálny pre vás nájsť. S jasným dôrazom na upútanie pozornosti, to lotus tetovanie je najlepšie replikované v odvážne odtieni čiernej.

10. Miniatúrny Red Lotus Tetovanie:

Malé napriek tomu atraktívny tetovanie je súčasný trend, a to miniatúrne červená lotus tetovanie je perfektný exemplár. Tento jemný ešte estetický lotus tetovanie mohol ľahko ozdobiť svoje členky, zápästia alebo zátylku krku k dokonalosti. Lotus so svojou správou o príčine a následku, je dokonalým motívom pre tých, ktorí hľadajú svoje prvé tetovanie. Zmysluplné, duchovné, ale krásny, tento symbol v jeho nespočetných podobách je určite vám chuť krásy tetovanie.

Dúfam, že ste našli tieto lotus tetovanie veľmi zaujímavé. Ak ste tetovanie milenca, sa iste dostane jeden z nich napustené na koži. Pridajte svoj názor na nás.

Dúfam, že ste našli tieto lotus tetovanie veľmi zaujímavé, existuje oveľa viac, môžete si vybrať z, tetovanie pre všetkých '

load...