Noviny

10 báječné tetovanie tetovanie

10 báječné tetovanie tetovanie

Presýpacie hodiny, ktorý sa používa po stáročia ako nástroj na meranie času, ktorý prestal byť používaný v modernej deň. Stále cenený pre svoju estetickú a symbolický význam, to pokračuje byť kus dekor v mnohých domácnostiach. V poslednej dobe bolo tiež získal veľa popularity vo svete tetovanie. Čas a skúsenosti, ktoré prichádzajú s postupom času symbolizujúce, presýpacie tetovania sú veľmi obľúbený pre svoje filozofické významu.

Tu sú prvej desiatke presýpacie tetovanie, ktorá by mohla veľmi dobre hrôza vás svojou krásou, alebo sa budete nostalgický z časov dávno minulých. Pozrieť sa:

Top Ten presýpacích Tetovanie:

1. Presýpacích a ruže tetovanie:

Toto tetovanie proste líči presýpacie hodiny s párom žiarivých žltých ruží. Poznačte si, ako svetlé ruže dokonale kontrastujú s väčšinou šedou presýpacie hodiny. S maximálnou pozornosťou k detailu a brilantné poňatie, to presýpacie hodiny tetovanie má veľkú estetickú hodnotu.

load...

2. Krv v presýpacích Tetovanie:

Toto umelecké dielo je určite veľa vyhľadávanie na skrytý zmysel. To líči presýpacie hodiny s krv preteká. Umelec sa spolieha na kontraste farieb, aby toto tetovanie prácu. Šarlátovej červené krvné strety s šedým presýpacie hodiny vytvoriť umelecké dielo, ktoré je zjavne hrôza inšpirujúca.

3. Macabre presýpacích Tetovanie:

Toto tetovanie, hoci veľké umelecké dielo, nemusí apelovať na mnoho ľudí. To líči krásnu vizáž ženy v hornej časti presýpacích hodín a lebkou na nižšiu, čo symbolizuje život, čo vedie k smrti s odstupom času. Zo zrejmých dôvodov to tetovanie sa môže odvolať len málo, ale je to majstrovské dielo napriek tomu.

load...

4. Hodinky a presýpacích tetovanie:

Toto tetovanie vyniká abstraktné ponímanie a brilantné diela. Všimnite si hodinky na pozadí a presýpacie hodiny s lebkou na dne. V mnohých prípadoch presýpacie tetovanie sú pripomienkou času, ktorý sa rýchlo kráti a je umelecké stvárnenie nášmu konečnému úmrtnosti.

5. Miniatúrny presýpacích tetovanie:

To presýpacie hodiny tetovanie dizajn je malý a jemné, ale napriek tomu atraktívny. Neváhajte a mať to nafarbený na zápästie, členky alebo dokonca aj na zátylku krku.

6. "To prejde" presýpacích Tetovanie:

Tento presýpacie hodiny tetovanie má jednoduchú, ale inšpiratívne správu "To prejde" zapísaný pod ním. Nech je to tetovanie vám pripomenul, že čas môže vyliečiť všetky rany a že s odstupom času, môžete prekonať najväčšie prekážky, keď sa zostať silná.

7. Presýpacích s krídlami tetovanie:

To presýpacie hodiny s krídlami tetovanie symbolizuje, že ten čas letí či sa nám to páči alebo nie. Poznačte si správy začlenená do tohto umeleckého diela, ktorá proste hovorí: "To taky musí prejsť." Toto tetovanie vám pripomenie, že najtvrdší a najtemnejšie časy v živote prejde, a je to len otázka času. Toto tetovanie má zrejme aj estetický a inšpiratívne hodnotu.

8. Owl na Hourglass Tetovanie:

Toto tetovanie zobrazujúci sovu posadený na presýpacie hodiny symbolizuje prednosti sova. Múdrosti a poznania sú považované za cnosti sovy, ktoré sú brúsené s časom a skúsenosťami. Vyobrazenie na zasnežených bielych sova je celkom hrôza inšpirujúca.

9. Jednoduchý presýpacích Tetovanie:

Toto umelecké dielo je väčšinou len jednoduchý zobrazenie presýpacie hodiny, čo je skvelý nápad pre tetovanie bez akýchkoľvek príkras. Tmavý odtieň čiernej farbe slúži na zvýraznenie tohto tetovanie.

10. Presýpacích s kmeňovými krídla tetovanie:

Ak potrebujete minútu obdivovať tejto umelecké dielo pred prečítaním ďalej, že nemôže byť použité proti vám. Čím menej povedal, tým lepšie. Je však nevyhnutné, aby do svojho oznámenia ozdobný dvojice kmeňových krídel spojených s presýpacie hodiny, ktoré úplne pokrývajú obrovská rozloha hrudníka.

Je jasné, či hľadáte inšpiráciu a krásu, tento žáner je to, čo by ste mali vyzdvihnúť! Ktorý z týchto presýpacie tetovanie obrázkov sa stala tvoju obľúbenou? Ešte nám zanechajte komentár!

Viac fascinujúce tetovanie a vybrať to, čo hovorí najlepšie o vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...