Noviny

Najlepšie kúpele v Bangalore - naše top 10

Najlepšie kúpele v Bangalore - naše top 10

Kúpele je ideálnym miestom pre strávenie deň alebo týždeň omladzujúci seba samého. Bangalore má veľmi významné kúpeľné kultúry a tu je zoznam desiatich kúpeľov v Bangalore, ktoré ponúkajú nádherný a relaxačné terapie.

Tu je zoznam Top 10 kúpeľov v Bangalore

1. Thai Spa

Thajský Spa je jedným z prvých kúpeľných reťaze boli zriadené v Indii. Využíva natívnych terapeutov z Thajska s cieľom zabezpečiť pravosť služieb. Že uzavrela partnerstvo s poprednými vzdelávacími zariadeniami v Thajsku trénovať terapeutov. Dovážajú esenciálne oleje a aromatické byliny používané v kúpeľných procedúr z Thajska.

load...

Ponúka masáže ako Lomi Lomi, horúcimi kameňmi terapia, hlbokú masáž, Four masáž rúk a podobne, rovnako ako noha kúpele, zábaly, Rose a mlieka kúpeľov a rôznych ďalších tvárových masáží. Tieto metódy ponúkajú nielen komplexné omladenie, ale tiež pomáhajú pri liečbe niekoľkých porúch.

Nájsť odbytiská kúpele blízko vás, kliknite sem.

2. Park Hotel Spa

To je určite najlepšia kúpele v Bangalore dnes! The Park Bangalore sa nachádza v 14 - 7 Mahatma Gandhi Road, Bangalore 560042, India a ponúka celý rad nádherných terapiou, ktoré sa jednoducho trápiť vaše zmysly.

load...

Cez Pinterest

3. Alila Spa

Tieto kúpele sa nachádza na Alila Bangalore Hotel v Vathur hlavnej ceste. Je otvorená každý deň od desať ráno do desiatich v noci a ponúka celý rad prírodných a Ajurvédske terapie v pokojnom prostredí.

Cez Pinterest

4. Štyri Fontány Spa

Tieto kúpele sa nachádza v oboch Jayanagar a Koramangala a ponúka celý rad kúpeľných služieb, ako sú masáže a ošetrenie tváre. Je zameraná na upokojenie tela, mysle a duše a je založený na celostnej rozvoj. To je skvelé miesto, kde stráviť deň rozmaznávanie seba samého.

Cez Pinterest

5. Kenko Reflexné A Foot Kúpele

To je Singapur reťazec na báze založil doktor Jimi Tan v roku 1991. Ponúka širokú škálu terapií upokojiť vaše nohy. Naše nohy je najpoužívanejší súčasťou nášho tela a trpí veľa únavy. To je dôvod, prečo tento kúpeľný je skvelým miestom na relaxáciu a omladiť svoje nohy.

Cez Pinterest

6. Krishna Kutir - Ajurvédska Spa

Tieto kúpele sa nachádza v The Art of Living Ashram zariadení v Bangalore a využíva Ajurvédske uzdravenie a terapeutických techník. Všetky ošetrenia sa vykonávajú po konzultácii s lekárom, Ajurvédske známy ako Vaidya.

Cez Pinterest

7. Moevenpick Hotel And Spa

Tieto kúpele sa nachádza v 115, Gokul Extension, HMT Road (blízko BEL kruh), Bangalore 560054, India. To je najbližší piatich hviezdičkový hotel medzinárodného letiska Bangalore. Názov kúpeľného je Sohu spa a ponúka celý rad omladzujúcich tradičných terapií.

Cez Pinterest

8. Golden Palms Spa

Tento luxusný hotel sa nachádza v Golden Palms Avenue, Off Road, Tumkur Hobl, Tumkur Road, Bangalore 562123, India. Je otvorená od ôsmich ráno do deviatich v noci a rezervácie sú vysoko odporúčané. Ponúka thajské masáže, masáže nôh a celý rad liečebných procedúr.

Cez Pinterest

9. Jiva Spa

Tieto kúpele sa nachádza v Taj West End Hotel, Race Course Road, Bangalore - 560001, India. Tieto kúpele používa prírodné metódy odvodenej z Ajurvédske postupov s cieľom poskytnúť upokojujúce ošetrenie.

Cez Pinterest

10. SPA.ce Kúpele

Tieto kúpele sa nachádza v 1. Main Rd, 7. Kríž Domlur Service Rd, Bangalore, India (Richmond Town). Tento reťazec kúpeľov je šesť rokov a používa iba chemických produktov zadarmo. Zvláštnosťou o týchto kúpeľov je, že tiež hostí strany. Takže ak chcete kúpele zábavnom narodeninovú oslavu alebo svadobné sprcha, to je miesto pre vás.

Cez Pinterest

load...