Noviny

7 krátkych vlasov, ktoré ste mohli vyskúšať práve teraz!

7 krátkych vlasov, ktoré ste mohli vyskúšať práve teraz!

Bob bol zlosť a za veľmi dobrý dôvod! Oh, že podivuhodný pocit slobody, že vám dáva a nehovoriac o tieto možnosti gazillion aby vám hrať sa s. Samotná myšlienka necháva vás tak šťastná a Peppy. Ako by ste cítiť, až budete mať to, je neopísateľný!

Tu sú niektoré klasiky v krátke účesy, ktoré si môžete vyskúšať hneď, že prinesie zábavu stranu vás práve von. Tie neboli nikdy z módy a nikdy nebude!�

Krátke Účesy pre ženy

Štýl 1: Vrstvená Bob hair cut

Ak chcete ísť všetci v pohode a funky, potom je to krátky účes je potrebné vyzvať! Vrstvy vám odraziť a bob dodáva svetlicu! Štýl je elegantné a zábavné zároveň. To je určite jeden vrstvený účes vyskúšať!

load...

Style 2: Bočné Krieda Bangs cut krátke vlasy

Účelom rany je veľmi jednoduché. Je potrebné pridať novú dimenziu do svojho tváre, zatiaľ čo rámovanie ju parádne. A od tejto doby to funguje zázraky na svoj vzhľad, ak máte okrúhlu tvár! Či už si vyberiete ťažký alebo ľahký tresk, to prináša mimo svoje oči kopať svoj atrakcie kvocient o viac než len zárezu. Plus skrývajú veľké čelo s maximálnou ľahkosťou.

Tam teraz môžete mať tortu a námrazy!

Štýl 3: Choppa Krátky účes

Ak sa líšia, je vaším cieľom, potom je to správna voľba pre vás!

load...

Toto je krátky a vrstvené účes, v ktorom úseky sú veľmi jasne viditeľné a získate tak veľmi prirodzeným a športový vzhľad. Plus je to jeden z tých účesov, kde sa nemusia obávať, pridaním farby bude to ovplyvní! To bude len lepšie. To je sľub!

Prevedenie 4: Mäkké A-línie Bob

Tie sú tiež veľmi známa ako obrátených bôby a sú veľmi populárne taky!

Vyzerajú lichotivé všetkých tvarov čelných pridávajú nádych tajomna a pôvab, že každá žena bude milovať!

Typ 5: Zvlnený bob strih s bočnými okrajmi

Vezmite klasický bob a pridať vlny od polovice dĺžky spolu s bočným okrajmi pre jemná napriek tomu elegantný vzhľad. Táto metóda funguje najlepšie pre jemné až stredné vlasy.

Štýl 6: Bowl Cut Bob

To je jeden štýl, ktorý bol veľmi populárny v dobe, a to nielen pre jednoduchosť údržby, ale aj preto, že je soooo veľmi ľahké robiť, čo rez tiež. Boky a chrbát sú skrátený na rovnakú dĺžku vždy robiť to vyzerať ako niekto dať misku nad hlavou a useknuté o zvyšok! Čo kde názov pochádza.

To je tiež celkom známa ako huby, pláži alebo dať rezom.

Jedná sa však neodporúča pre tých z vás, ktorí majú okrúhle tváre, ako to skončí dáva tvári veľmi roundish vzhľad a ak už máte okrúhlu tvár, potom sa budete nakoniec vyzerá ako guľa!

Style 7: Classic Bob s rovnými Fringe

Klasický bob začal vyhlásenie vzbury zo strany žien, keď práve získala hlasovacie právo. A do dňa, keď je značka z tých odvážnych, ktoré vedú rušný život!

Tieto brada pasúce sa štýly s priamymi údermi niektoré pozrieť a pohodlie, ktoré práve ulovených na ako oheň medzi ženami. To od tej doby držal svoje miesto. Zdôrazňuje oči a pridanie rámčeka sily na vzhľad. Avšak, ak už máte okrúhlu tvár, potom by bolo vhodnejšie, ak budete mať dĺžku pod bradou.

Takže tam sú! The 7 krátke účesy môžete skúsiť hneď teraz!

load...