Noviny

10 najlepších produktov značky Bharat & Dorris

10 najlepších produktov značky Bharat & Dorris

Chcú vyzerať krásna? Je zrejmé, že áno! Každý, kto robí! Bez ohľadu na to, koľko chcete skryť zo skutočnosti, pravdou zostáva, že ľudia sú posudzované podľa toho, ako vyzerajú. A spôsob, akým príroda z nás je dosť zriedka dobrý! To je dôvod, prečo sme sa obrátiť na make-up!

Top 10 Bharat & Dorris Kozmetické produkty:

Bharat & Dorris je úplne profesionálny vizážisti Bharat & Dorris Godambe, ktorí vytvorili názov otočením obyčajných smrteľníkov do krycích dievčat! Nejedná sa o slávnej značky, ako MAC, ale ponúka vysoko kvalitné kozmetické výrobky, aby vyzerali dobre.

Poďme sa pozrieť na zoznam trendy make-up produktov Bharat a Dorris:

1. Očná Kohl ceruzka:

Jeden kozmetický prípravok, ktorý indické ženy nikdy nemôže urobiť, bez toho aby ich Kajal. Tento Bharat & Dorris Eye Kohl ceruzka prísť s hladkou a krémovou textúrou. Jeho super soft vzorec kĺže hladko bez bodanie vodoryska alebo šklbanie viečok. Jeho vytrvalosť je tiež dobré. Ak ste milovník Kajal a sú vždy hľadal dlho zdržiavajú rozmazaniu dôkaz Kajal potom toto je musí mať.

load...

Cena: Rs.350

Hodnotenie: 5-5

2. T-Zone Mattifier:

T-zóna je jedným z najviac problematické oblasti tváre. Prebytočný olej na T-zónu činí tvár vyzerá lesklá a nepríjemné. Bharat & Dorris T-zóna Mattifier je prášok krém, ktorý pracuje okamžite po aplikácii. Riadi lesk a tiež znižuje upchávanie pórov. To má za následok čerstvejší vzhľad pleti s zamatovo matnou povrchovou úpravou.

load...

Cena: Rs.550

Hodnotenie: 5-5

3. Creme Lipstick:

Rúž poskytuje dobre udržiavaný tvar na pery, čo v konečnom dôsledku zvyšuje vzhľad tváre. Ponúka silný vyhlásenie o dôvere pre ženu. Bharat & Dorris krém rúž má hladkú a mäkkú štruktúru. Je k dispozícii v mnohých žiariacich odtieňoch. To robí pery sa objaví plnšie a vydrží dlho bez vyblednutiu. Má tiež antioxidanty, ktoré chránia pery a udržať je zdravé.

Cena: Rs.350

Hodnotenie: 5-5

4. Krém očné linky:

Preč sú dni pomocou tekuté očné linky. Teraz, gélové očné tiene sú najnovšie make-up trend. Tento Bharat & Dorris krém očný má ultra hladkú štruktúru. Vzorec Gél krém poskytuje silkier povrch, oveľa lepšie ako tekuté očné linky. Tiež sa jedná o pobyt vložka, ktorá je rozmazanie dôkaz a nedostane šupinatá.

Cena: Rs.490

Hodnotenie: 4,8-5

5. Tieň Základňa očí:

Make-up oko je vždy malo byť atraktívne a lákavý. Rovnako ako tvár make up, očný make-up potrebuje základňu taky! Nie je príliš veľa indickej značky ponúkajú náter očí. Ale tento očné tiene základňou Bharat & Dorris je musí mať, pretože pomáha udržiavať zmačkaniu očný make-up preč. Má ľahkú textúru a prispieva k rozmazaniu a znížiť jemné linky na očných viečkach. Pomáha očné tiene vydržia dlhšie a robí to jasnejšie.

Cena: Rs.450

Hodnotenie: 4,5-5

6. Loose Powder:

Použitie sypký prášok na smotanovej lesklým základne je ohromujúci myšlienka, aby plocha A orosený povrch. Bharat & Dorris sypký prášok obsahuje mikro jemné zložky, ktoré splývajú s rovnomerne základu. To vyrovnáva tón pleti a znižuje jemné linky a vrásky, ktoré pomáhajú dosiahnuť pozrieť matný.

Cena: Rs.350 a Rs.450

Hodnotenie: 4,5-5

Založenie 7. Krém:

Výber správneho typu nadácie a tieň, je dôležité, pretože to je základná a prispieva k dosiahnutiu požadovaného vzhľadu. Bharat & Dorris krém nadácie dáva zamatovo hladký povrch. Je zmesou bezchybne a poskytuje dobré pokrytie. S dobrú výdrž, to je ideálny pre last minute dotykové ups. To môže byť tiež použitý ako korektor.

Cena: Rs.250 a Rs.450

Hodnotenie: 4-5

8. Volumizing Lash kondicionér Or White Mascara:

V Indii existuje niekoľko značiek, ktoré ponúkajú biely alebo číry základnej maskary. Black je široko dostupná varianta riasenky v Indii. Bharat & Dorris objemová rias kondicionér alebo biela maskary je biely povlak, ktorý zasychá na semi-jasné jeden. To vyhladzuje a podmienky riasy a dodáva im intenzívny vzhľad. Je tiež ideálny pre použitie ako riasenka základňu, aby sa riasenka vydrží dlhšie.

Cena: Rs.350

Hodnotenie: 4-5

9. Lip Primer:

Rovnako ako naše tváre a očných viečok, naše pery príliš potrebovať perfektný základ. Ak si myslíte, že balzamy na pery môže pôsobiť ako báza, potom sa mýlite! Uplatnenie balzam na pery pod rúžu ovplyvňuje výdrž rúžu je. Bharat & Dorris peru primer je ružový odtieň rúžu bázy. Hydratuje pery a vyhladzuje ich. To tiež pomáha vylepšiť ich výrobu farieb na pery vyzerať bezchybné hladká a jasnejšie. Cena: Rs.350

Hodnotenie: 4-5

10. Flat Eye Fajčiar Ceruzky:

Eye ceruzka je rýchly na cestách make-up produkt. Takmer každý má ceruzku očné vo svojej ješitnosti. Ploché oko fajčiar ceruzky od Bharat & Dorris môže byť použitý ako pre tučný a tenký výkon. Sú ideálne pre použitie ako očné linky, očné tiene a Kohl. Najlepšie vlastnosť tejto ceruzky je, že sú hypoalergénne, rozmazaniu dôkaz a vodotesný.

Cena: Rs.350

Hodnotenie: 4-5

Takže pripravený pristane? Go chytiť Bharat & Dorris produkt a byť pripravení na rock party!

Ste použili niektorý z Bharat & Dorris produktov? Aká bola vaša skúsenosť? Podeľte sa o svoje skúsenosti s nami v komentároch.

load...