Noviny

Najlepšie tetovanie tetrov - naše top 10

Najlepšie tetovanie tetrov - naše top 10

William Blake prestal premýšľať vo svojej básni, The Tiger 'o, Čo nesmrteľná ruka alebo oko / Mohol rám svoju mocnú symetriu.' Tu je tvoj "sa vzťahuje na tigra, predmet jeho básne a mnoho uznávaných symbol moci a sily. Tu je niekoľko tiger tetovanie navrhol.

Vôbec najlepší Tiger Tetovanie

Majme pohľad na najlepšie tiger tetovanie a dúfať, že by ste rád, že jeden taký tetovanie na koži.

1. Akvarel účinky:

Plátno alebo list papiera, je tam, kde je najviac praktizuje akvarel. To je nádherný forma umenia, ktoré mnohí sa zdá prehliadať a podceňovať. Keď nafarbený na tele je táto forma prináša krásu a veľkoleposť umenia.

load...

2. Tiger hlava tetovanie:

Je to tak úžasné tetovanie Myšlienka, že ani Justin Bieber mohol odolať. Tiger hlava je jednoduchý tetovanie, ktoré môžu byť inovované na do značnej miery.

3. Tiger v celej svojej farbe:

Tiger bude vyzerať najlepšie, keď napustené v celej svojej farbe. Nádherné žlté je jasný a energický, podobne ako slnko. To, keď zdobia nádherné čierne pruhované a dlhé fúzy, by pridal život a kúzlo tetovanie.

4. Tiger v celej svojej divokosti:

Tiger je veľmi divoký zviera. Mal by byť teda vytetovať v celej svojej kráse a prudkosť. Tento aspekt tiger mohol byť dostal od farbenie ho v love alebo pozíciu revúci. Tiger revúci na izolované skaly by predstavovalo vedenie a nezávislosť.

load...

3D 5. Efekt:

Trojrozmerný efekt ponúka veľmi odlišný aspekt umenia tetovania. Ponúka výhody všetkých troch rozmeroch, čo činí tetovanie vyzerajú realisticky a život podobne. Tento efekt by mohol byť uvedený do akéhokoľvek tetovanie nápadu by sa hodí mimoriadne dobre na tiger tetovanie nápad.

6. Tribal tiger tattoo design:

Domorodé vzory vyzerať skvele, keď urobil v čiernej farbe. Kmeňový pohľad môže byť daná tiger tetovanie, aby to vyzeralo viac umelecké a kreatívne. Len tigrie hlava môže byť napustené alebo celé telo. Či tak alebo onak by ponúknuť jedinečný pohľad na pomerne bežné tetovanie.

7. Thai tigre:

Tetovanie môže inšpirovať z thajskej tému. To by určite dať mu veľmi ázijské a duchovné vzhľad.

8. Zebra prúžok inšpirovaný:

Inovácia je kľúčom k dobrému tetovanie. Účelom výtvarného umenia je, aby vyviedli spoločné myšlienky v novom svetle. Tiger by mohli byť napustené v zebra pruhy. To by bolo veľmi odlišné a inšpiroval nápad a určite otáčať dlhšie než pár hláv.

9. Floral téma:

Tigre sú často spájané s mužnosťou a divokosťou. Táto téma môže byť zachovaný, ale vzhľadom k tomu, krútenie pridaním kvety a ďalšie kvetinové vzory tetovanie. Farba v tomto prípade by určite oživiť tetovanie do značnej miery.

10. Motýľ inšpirovaný tiger tetovanie:

Pokiaľ ide o ľudí, ktorí dostanú tiger tetovanie, muži tvoria väčšinu. Ženy odrádza od tohto slávneho tetovania jednoducho preto, že to vyzerá ako hlasný a násilný. Jednoduchý liek na túto čkanie by ju naplniť do hraníc motýľ.

Teraz, keď ste videli tetovanie obrazy tiger, čo si o tom myslíte? Do zanechať komentár!

Označiť svoje sily s úžasnými nápadmi, ktoré môžete vybrať z tohto tetovanie galérie.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...