Noviny

Top 10 čerešňových červených značiek rúžov ​​k dispozícii

Top 10 čerešňových červených značiek rúžov ​​k dispozícii

Červená je farba lásky a krásne čerešňa červená rúž je žiaduce a milovaný všetkými ženami. Cherry červená rúž môže značne zvýšiť krásu vašej tváre. Je to očarujúce farby na pery. Len pár oháňa červené rúže O vašich pier a ste pripravení nastaviť ľudí v plameňoch!

Existuje niekoľko odtieňov červenej k dispozícii na trhu, ako je tmavo červenú, gaštanové, vínovej, koralové červené, atď., Ale pravda jasne červená farba je ten, ktorý je veľmi žiadané tj čerešňovo červenej farby. To je dôvod, prečo je podporovaný väčšinou z popredných kozmetických značiek.

Top 10 čerešňovo červené rúže

Nižšie sú top 10 čerešňovo červenej farebnej rúže k dispozícii na trhu. Môžete ich získať z internetových obchodov alebo nákupných centier a kozmetických obchodov.

load...

1. Lakmat satén Smooth Cherry:

Buy Lakmat Satin Smooth Cherry @ www.amazon.in/lakme-satin-smooth-cherry

Lakmat Satin sSooth 352 (čerešňa) je čerešňovo červenej farby bez oranžovej alebo koralových tóny. Je vysoko pigmentovaná a dáva saténovou povrchovú úpravu. Jeho štruktúra je hladká, krémová a čiastočne matný. Ponúka 5 hodín výdrž, načo sa vytráca zanechal odtieňom.

load...

2. Loreal Color Juice Cherry Freeze:

Buy Loreal Color Juice Cherry Freeze @ www.amazon.in/loreal-color-juice-cherry-freeze

Loreal Color Juice Cherry Freeze 415 je v pohode tónovaný červená farba rúžu. To dáva lesklý a naprostej pokrytie vašich pier. Má krémovú hydratačný textúru a ovocnú vôňu. Ponúka sa 4 - 5 hodín výdrž.

3. Mac Ruby Woo:

Buy Mac Ruby Woo Pre ₹ 2,150.00 @ www.amazon.in/mac-ruby-woo

Ruby Woo z Mac je krásny jasný čerešňovo červenej farby. Je vysoko pigmentované a má matný povrch. To nekrváca alebo suchá a poskytuje zamatový pocit na perách. To offers7 - 8 hodín výdrž.

4. Maybelline Color Sensation Fatal Red:

Kúpiť Maybelline Color Sensation Fatálne červená ₹ 338,00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensation-fatal-red

Závažná Red od Maybelline je čistý červený odtieň s krémovou textúrou a veľkou pigmentáciou. Je bez sušenia a bez krvácania sa vytrvalosť 3 - 4 hodiny.

5. Colorbar Srdce a koláče:

Kúpiť Colorbar srdce a koláče pre ₹ 322,00 @ www.amazon.in/colorbar-hearts-and-tarts

Tento odtieň z colorbar je krásny čerešňovo červenej farby, ktorý dáva matný povrch. Jeho štruktúra je hladká, ale nevysychá, krvácať alebo sa usadiť v jemných liniek. Jeho vytrvalosť je 5 - 6 hodín, načo sa vytráca rovnomerne.

6. NYX Lip Lacquer Pot Simply Red:

Kúpiť NYX Lip Lacquer Pot Simply Red Pre ₹ 1,513.00 @ www.amazon.in/nyx-lip-lacquer-pot-simply-red

To Lipcolor príde v roztomilej hrnci obale. Simply Red je nádherná pravda, červená farba. Je vysoko pigmentovaná a jeho textúra je hladká, krémová a hydratačné. Má lesklý lesk bez akéhokoľvek lesk.

7. Bobbi Brown Red Carpet:

Kúpiť Bobbi Brown červenom koberci ₹ 3,647.00 @ www.amazon.in/bobbi-brown-red-carpet

Red Carpet od Bobbi Brown je bohatý jasný čerešňovo červenej farby, ktorý dáva matný povrch. Jeho štruktúra je krémová a kĺže hladko a je ľahká. To nevysychá alebo krvácať. Jeho vytrvalosť je 6 - 7 hodín, načo sa vytráca rovnomerne zanechal tmavé škvrny prevedení.

8. Viviana prskající Red:

Prskající červenej od Viviana je jasný čerešňovo červenej farby s jemnou krémovou hydratačný textúrou. Je vysoko pigmentovaná, non-sušenie a nelepivé. Má matný povrch na pery. Ponúka 4 - 5 hodín výdrž po ktorom to zanecháva odtieňom.

9. Bourjois Louga Alle:

Louga Alle z kolekcie Bourjois 'Lovely Rouge je zmyselná čerešňovo červenej farbe rúžu s hydratačný formule. Jeho štruktúra je hladká a krémová. Je vysoko pigmentovaná a nekrváca. Ponúka 4 - 5 hodín výdrž, načo miznú rovnomerne.

10. Revlon Color-burst Lipstick TRUE Červená:

Ako už názov napovedá,, true red 'je to perfektné čerešňovo červenej farby bez ružovej, koralov alebo gaštanové tóny. Jeho štruktúra je krémová a nepriehľadná. Je ľahký a kĺže hladko na pery. To je non-sušenie a bez krvácania. Jeho vytrvalosť je 3 - 4 hodiny.

Už ste niekedy skúšali niektorú z vyššie uvedených čerešňovej červené rúže? Ako sú vaše skúsenosti? Podeľte sa s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...