Noviny

Ako nakresliť Rangoli - 2 jednoduché metódy s ilustráciami

Ako nakresliť Rangoli - 2 jednoduché metódy s ilustráciami

Chcem pridať trocha žiarivých farbách do môjho domu tohto festivalu. Kto nemá?

Rangolis zdobia všetky domovy v priebehu sviatkov a priaznivých funkcií. Ale mnohí z nás nie sú istí, kde začať. A otázka stojí ako Ho, aby rangoli vzory, ktoré vyzerajú pekne?

Tu je jednoduchý krok za krokom sprievodcu, ktorý vám pomôže začať. Možno budete chcieť vyskúšať niekoľko návrhov na papieri, než sa snaží ich na podlahu. Máme podrobne dva štýly tvorby rangolis tu, spôsob štyri kvadranty & metódy Grid.

load...

Ako k tomu rangoli:

A. Štyri kvadranty Rangoli kreslenie Metóda:

Ak je to vaša prvýkrát, použite bielu knihu do praxe. Ďalej budete potrebovať:

  • Farebný graf papier / Normal white paper (Použili sme čierny Mapový papier tu)
  • Rangoli vzor
  • Ceruzka a guma
  • Bielu kriedou na hraniciach (použitia farebné / čierny fix na bielom papieri)
  • Niektoré farebné kriedy / farebné piliny / Farebný krupica / Prášková farba (k dostaniu v miestnych obchodoch stacionárnych obvykle)

Takže, dámy pusťme:

Krok 1:

Položte papier na stôl alebo na zem, kde nájdete ľahko čerpať a pracovať.

Krok 2:

Teraz zvoľte jednoduché a malé dizajnu rangoli z internetu. Spustite dizajn kreslenie kríž na papieri ako plus / cross znamení zachovaním symetrické. To vám dá štyri kvadranty rovnaké, v podstate nakresliť niečo také.

load...

Krok 3:

Vždy začnite zo stredu a kresliť na pol / stranu papiera. Teraz opakovať rovnaký vzor na druhú polovicu. Znamienko plus pomáha udržiavať svoju masku symetrické. Pomocou ceruzky, aby ľahkými ťahmi tak, aby ho bolo možné ľahko vymazať pokiaľ je to nutné. Snažte sa, aby dizajn malých a jednoduché pre prvých pár krát pred pokusom tie zložité.

Krok 4:

Po dokončení vzore pomocou ceruzky, používať bielu kriedou čerpať nad ním.

Krok 5:

Teraz vyplniť s pastelkami / farebné kriedy / farebného pilín alebo iného materiálu sa budete cítiť pohodlne.

Môžete vyskúšať naše ďalšie metódy, akonáhle sú o niečo väčšiu istotu o ukázať svoje zručnosti kreslenia.

B. Grid Rangoli kreslenie Metóda:

Tu budete používať mriežku bodov ako informatívny, ako si vedú k tomu, ako robiť rangoli designy krok za krokom. Budete najprv nakresliť veľkú mriežku malých bodiek. Potom použite kriedu alebo iný materiál k tomu Váš vybraný tvar a vzor pomocou bodky.

Pre túto techniku ​​budete potrebovať:

  • Papier alebo voľný priestor na podlahe, aby rangoli
  • Krieda / White Rangoli prášok / krupica / White farebné Piliny
  • Piliny v rôznych farbách k vyplneniu

Krok 1:

Vyberte si požadovaný dizajn a pokúsiť sa ho cvičiť na papieri. To umožní, aby kresba na podlahe jednoduchšie.

Krok 2:

Nakresliť mriežku pomocou malých bodiek v rovnakej vzdialenosti, ako je tento:

Môžete dať bodky v akejkoľvek podobe, ktoré chcete ako štvorec, obdĺžnik, atď Tu sme pomocou tvar šesťuholníka veľmi populárne voľbou mriežky s tvorcami rangoli.

Krok 3:

Pridajte sa bodky pomocou kriedy a potom ísť cez neho s krupice / White pilín / rangoli farby.

Krok 4:

Teraz prichádza najlepšia časť, pridanie farby do nášho návrhu. Použitím farebné piliny, vyplniť návrhov liberálno. Môžete použiť tiež sušené listy, okvetné lístky, alebo dokonca miešať s farebnou kriedou prášok za poskytnutie tvorivé dotyk.

Krok 5:

Po dokončení vyplňovanie farbou, pridať nejaké dotvára ako ďalší náter bieleho prášku na hranici. Môžete napísať želanie, pridajte Diyas alebo sviečky, aby bola ešte krajšia.

Niektoré ukazovatele pre všetkých nadšencov rangoli:

Nikto odviedol vynikajúcu rangoli v jeden deň alebo na ich prvý pokus. Takže holky brať to pomaly a trpezlivo, budete pripravení a všetko prispôsobili v žiadnom momente.

Občas pri použití kriedy vo forme prášku, riadky môžu objaviť silné alebo tenké alebo nerovnomerný. Skúste nasledujúce triky:

Trik 1: Spôsob Cone

Vezmite malý kus papiera a vrátiť ju do kužeľovitého tvaru ako Mehndi trubice. Môžete zabezpečiť úzky koniec s nejakým lepidlom alebo dokonca lepiacou páskou. Podľa vášho návrhu, znížiť špičku otvorené na požadovanú hrúbku. Teraz podržte prst utesňujúce úzky otvor a naplniť kužeľ s bielou kriedou prášok / krupica / pilín.

Váš kužeľ je pripravený. Skúste to znova robiť čiary. Sme si istí, že tentoraz budete si je perfektný. Prsty riadiť tok kriedového prášku.

Trik 2: Pinch von spôsob

Trvať určitú farbu / krupica / piliny v ruke / päste a položte prsty ako by ste sa posypeme soľou. Prsty jemne nechať malé množstvo prášku vypadnúť, ako budete pohybovať rukou okolo riadky.

Táto metóda vyžaduje trochu cviku, ale robiť hrubé alebo tenké čiary bude veľmi jednoduché.

Dúfam, že to pomôže vám pridať nejaké tradičné nádych vášho interiéru budúci festival okolo. Nezabudnite k poklesu pár riadkov a povedzte mi, ako robil vzhľadu návrhu, alebo ak máte nejaké kreatívne nápady k lepšiemu našu Rangolis.

Prejsť Bonkers s farbami Girls!

load...