Noviny

Transplantácia a reštaurovanie obočia - jej výhody a bezpečnostné opatrenia

Transplantácia a reštaurovanie obočia - jej výhody a bezpečnostné opatrenia

Obočie silne vymedzujú spôsob, akým sa pozeráte. Aj keď existuje mnoho tvarov obočie určené pre rôzne rezy tvár, môže to stále nie je možné, aby ste sa vyťahovať požadovaný vzhľad, ak máte zjazvené čelo či menšie obočie rast vlasov. Aké sú možné spôsoby, ktorými môžete získať požadovaný vzhľad iný než byť spokojný s tým, čo máte? Odpoveď spočíva v transplantácii obočia a reštaurovanie.

Fakty o obočie transplantácií a reštaurovanie:

Je dôležité, aby ste pochopili, že transplantácia obočie a reštaurovanie sú dve rôzne chirurgické spôsoby, ako získať požadovaný vzhľad. Obe tieto chirurgické metódy majú svoje vlastné sadu výhod a opatrenia, ktoré je potrebné poznať pred vykonaním výberu. Nasledujúce sada úžasných faktov vám pomôžu plavba cez všetky podrobnosti o transplantácii obočia a reštaurovanie.

Obočie Restoration:

1. Obočie obnova môže byť tiež nazývaný trvalé tvarovanie obočia. Táto voľba no-neporiadok vedie k trvalému tvaru podľa svojho výberu.

load...

2. Táto chirurgická metóda je prínosom pre ženy, ktoré chcú prispôsobiť ich vzhľad raz a navždy.

3. Táto metóda je kozmetické ošetrenie, ktorá bola pôvodne ktoré vyplynuli z kozmetických chirurgov reformovať tváre popálenín.

4. Nové prírastky a zmeny k tejto technike, a preto je silný kozmetický nástroj, ktorý dokáže vyrezať stálej oblúky.

5. Folikulárnej transplantácie jednotka chirurgické prostriedky na obočie reštaurovanie. Táto metóda spočíva v extrakcii vlasových folikulov zo zadnej časti hlavy pacienta. Vlasové folikuly na zadnej strane skalpu mať atribút výsledných do trvalého vlasy. Tieto vlasové folikuly sú umelecky používajú vyrezať požadovaný tvar obočia.

load...

6. Extrahované vlasové folikuly sa presadia pozdĺž obočia línie pacienta, v požadovanom tvare. Chĺpky, ktoré prichádzajú z dôvodu postupu obnovy majú trvalý charakter.

Výhody obočie reštaurovanie:

 1. Tento úžasný možnosť ponúka trvalú slobodu z mesačnej obočia sa pripraviť.
 2. Jedná sa o vedení vedúci kozmetických chirurgov; To znamená, že kompletný vzhľad je rafinovaný a iné.
 3. Je to investícia jednorazová, ktorý dáva slobodu z mesačnej threading účty.
 4. Napriek tomu, že sa dostanete trvalý vzhľad, stále máte šancu experimentovať s rôznymi tvarmi obočie pomocou obočie vložku. To nevyžaduje žiadne odborné vedenie, pretože obočie zostať dobre upravené a tvar.

Opatrenia na obočie reštaurovanie:

 1. Pred 6 mesiacov obočie reštaurovanie Nestrihajte vlasy. Vlasové folikuly nejakú dobu trvať, aby sa pevne stanovená. Orezávanie pred týmto obdobím dôjde k poškodeniu folikulov. To môže mať za následok zlyhanie operačného zákroku v tejto veci.
 2. Buďte veľmi opatrní pri orezávaní dlhé obočie vlasy po dobu 6 mesiacov najmenej. Neťahajte obočie vlasy príliš tvrdý.

Obočie Transplantácia:

 1. Tento exkluzívny chirurgická metóda je určená pre osoby, ktoré majú tenké, zjazvená alebo žiadne obočie vôbec.
 2. Je to úžasné metóda, ktorá môže zvrátiť vedľajšie účinky nadmernej šklbanie a laserovú terapiu.
 3. Nesprávne obočie môže byť tiež dôsledkom genetických faktorov, problémy so štítnou žľazou a hormonálne poruchy. Obočie Transplantácia je jediné riešenie na všetky tieto starosti.
 4. Na rozdiel od obočia reštaurovanie, ktorá využíva vlasového folikulu štepenie transplantácie obočia sa zameriava na štepenie malý vlasy od skalpu priamo na čelo linky.
 5. Táto unikátna metóda vyžaduje najvyššiu presnosť, pretože je to umenie napodobňovanie rast obočia.
 6. Vlasové štepy z skalpu sú vysadené pozdĺž obočia línie takým spôsobom, že lidoop rastový vzor pôvodnej obočie vlasových folikulov.

Výhody obočie transplantácii:

 1. Táto unikátna metóda je úžasný spôsob, ako skryť jazvy a popáleniny po celom regióne obočie.
 2. Je to tiež spôsob, ktorý ponúka slobodu od závitov každú chvíľu.

Opatrenia na obočie transplantáciu:

 1. Naštepenej na vlasy od skalpu môže rásť tak dlho, kým vlasy na hlave. Takže buďte veľmi opatrní pri strihaní obočia každý mesiac pre prirodzený vzhľad.
 2. Nie hit do hlavy alebo čelo tvrdo po operácii. To môže byť nebezpečné pre transplantované vlasy aj pokožku hlavy, ktoré je šité po operácii.

Niekoľko ďalších opatrení spoločnej obočie transplantáciu a obnovu sú:

 • Nekonzumujú alkohol alebo dym, ihneď po alebo pred operáciou.
 • Pred operáciou informovať svojho lekára o všetkých prebiehajúcich liekov alebo anamnézou liekov.

S týmito znalosťami v ruke, ste plne pripravení zvoliť tieto úžasné bezbolestné obočia operácie pre trvalo upravený vzhľad.

Aký zákrok sa zdá byť lepšou voľbou pre vás? Už ste prešiel tieto operácie a chváliť sa upravený vzhľad každý deň? Podeľte sa s nami v komentároch.

load...