Noviny

Najlepšie čínske tetovacie vzory - náš top 10

Najlepšie čínske tetovacie vzory - náš top 10

Premýšľate, ako sa dostať čínske tetovanie inked na koži? Tak na čo ešte čakáte? To urobiť hneď! Čínske tetovanie sa stali dôležitou a slávna forma zdobenia tela. Ľudia sú preklady slov v čínštine a dostať je tetovanie. Čínske tetovanie sú riadne navrhnuté môže zatraktívniť človek.

čínske Tetovanie

1. Kaligrafia štýle čínske tetovanie:

Fond čínskej kaligrafie? Získať nejaké Kaligrafia štýle čínskej tetovanie vykonané. Tieto tetovanie obsahovať ľubovoľné slovo, znak, riadok alebo text kaligrafie forme. Čínska kaligrafia je považovaný za jednu z najvyšších foriem čínskeho umenia a čínskych tetovanie symbolizujú ladné, vyvážené, hravé a ďalšie unikátne štýly.

2. Čínsky drak tetovanie:

Fond čínskych drakov? Získať Čínsky drak tetovanie vyrobený, ako ukázať svoju lásku k zvieraťu. Tieto tetovania sú veľmi pestré, podmanivý a nápadné pre oči. Tieto tetovania sú väčšinou nosia muži a predstavujú črty a vlastnosti draka. Dračí tetovanie predstavuje odvahu, silu a nezávislosť.

load...

3. Chinese Buddha tetovanie:

Love sväté Buddha veľa? Chcú ukázať svoju lásku? Čínsky Budha tetovanie je najlepší spôsob, ako ukázať svoju lásku. Tieto tetovanie nie sú príliš farebné, ale stále majú schopnosť priťahovať iní pozornosť.

4. Čínske anjel tetovanie:

Anjeli sú bežne označovaná ako poslovia boha a patrí medzi najobľúbenejšie tetovanie. Anjel tetovanie s krídelkami a ruky sú veľmi známe. Tieto tetovanie bude vyzerať najlepšie na chrbát a zvyčajne dievčatá sú radi takých návrhov.

5. Jeden list čínskej tetovanie:

Len si jeden čínsky list vytetované na tele. Uistite sa, že so sebou nesie nejaký význam týkajúce sa vás alebo vášho života. Tieto tetovania sú veľmi jednoduché a vyzerať nóbl.

load...

6. Unikátny čínske tetovanie:

Chcete sa dostať jedinečný dizajn vytetovať na koži? Niektoré čínske tetovanie sú jedinečné a nemajú žiadnu repliku. Sú vyrobené iba jednou z čínskych umelcov a odmietajú sa znovu robiť. Získajte jedinečný čínsky dizajn, vyrobený tak, že sa vám nepodarilo nájsť žiadnu inú osobu s rovnakým dizajnom, ktorý máte.

7. Čínske meno zvieraťa tetovanie:

Rád zvieratá a priať si vašu čínske meno zverokruh zviera vytetované v čínštine? To je dobrý nápad. Môžete ukázať svoju lásku k tejto zvieraťa tým, že sa to vytetovať v čínštine. Tieto atraktívny vzhľad a pridávať ďalšie vzory a farby, to bude robiť to viac oko chytľavé.

8. Kvetina čínske tetovanie:

Majú fascináciu voči čínskej kvety? Získať čínske kvety tetovanie sprevádzaná zmysluplným čínskych slov. Vyzerajú veľmi krásne. Pridať farby do svojho návrhu, aby bol výraznejší a podmanivé. Tieto tetovania zvyčajne dávajú ženský vzhľad.

9. Čínskej Koi ryby tetovanie:

Čínski koi ryby symbolizujú odvahu a schopnosť prekonávať ťažkosti a dosiahnuť cieľ, životné. Konštrukcia tetovanie koi rýb proti prúdu znamená, že osoba je stále usiluje vo svojom živote a v smere znamená, že osoba má prekonať všetky ťažkosti. Takže, ktorý z nich chcete, aby sa tetovať?

10. Čínsky čierny drak tetovanie:

Čínsky čierny drak tetovanie aj keď atraktívny znamená prudkosťou a múdrosti.

Tvarovať tetovanie nápad, s viac ako 8000 tetovaním na tetovanie pre všetkých a nikdy ľutovať svojho výberu.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...