Noviny

Top 10 tetovanie Lady Gaga

Top 10 tetovanie Lady Gaga

Všetci vieme, že Lady Gaga, slávny spevák, skladateľ, herečka a módna návrhárka. Jej piesne 'Born This Way', 'robiť, čo chceš', 'Just Dance' etc sú do dátumu medzi dotknutej chartbusters. Ale viete, že je príliš veľký čas tetovanie milenca. Tetovanie napísané cez kožu sú veľmi živé a predstavujú spôsob, ako milovať pre mnohých

Lady Gaga Tattoo vzory - TOP 10

Majme pohľad na Top 10 Lady Gaga tetovanie obrázkov, ktoré sú držiteľmi nejakú úctu!

1. Unicorn Tetovanie:

Jedná sa o najlepší tetovanie Lady Gaga medzi všetkými ostatnými návrhmi. Dostala to vytetovať na stehnách v septembri 2016. Má tiež prápor svojho Chartbuster piesni, Born This Way '. Unicorn je symbolom jedinečnosti a vzácnosti a Lady Gaga miluje zostať jedinečný vo všetkých svojich cestách.

load...

2. Artpop tetovanie:

Ako Lady Gaga dostala, Born This Way 'vytetované na stehnách sláviť úspech jej pieseň, v auguste 2017, keď dostal nafarbený názov svojho nového albumu, artpop' na pažiach. Veľmi sa mi páčila predstava, ako sa dostať text napustené dozadu. Ide o jednoduchý textový tetovanie, ale veľmi atraktívne a jedinečné.

3. Nemecká Text Tetovanie:

V auguste 2009, Lady Gaga navštívil Japonsko. Tam sa dostal tento nemecký text tetovanie inked na jej biceps. Celý tento dlhý text je vlastne priechod, ktorý bol napísaný Rainer Maria Rilke, kto je jej obľúbený spisovateľ. Jeho preklad je "vyznať sami v najhlbšom hodinu v noci, či sa bude musieť zomrieť, ak bolo zakázané písať. Siahnuť hlboko do svojho srdca, kde je odpoveď šíria svoje korene vo vašej bytosti, a spýtajte sa sami seba vážne, musím písať? "

Hovorí, že to tetovanie jej pripomína jej dar písania piesne Bohom. Je to skôr ako dýchanie s ňou, než len jedna z možností.

4. Daisy tetovanie:

Ide o ďalšie krásne tetovanie na ľavom ramene. To je jeden z prvých v kolekcii Lady Gaga tetovanie. Je elegantný, krásny, dievčenskú a pútavý.

load...

5. Peace Tetovanie:

Dostala symbol mierové tetovanie na vnútornej strane zápästia. Povedala, že jej znamenie mieru je inšpirovaná Johna Lennona, ktorý bol veľkým zástancom mieru. Na pohľade na tento tetovanie, budete myslieť, že je vyrobená hore nohami, ale v skutočnosti správnou stranou nahor pre dámy, ako ona hovorí, že to tetovanie slúži ako pripomienka pre seba.

6. "Táta Tetovanie:

Jedná sa o jednoduchý tetovanie na ramene, ktorý má srdce a, otec ', ktoré v ňom. Je nafarbený na ľavom ramene, ktorá jasne zachytáva jej láska k otcovi. Dostala to otec tetovanie urobiť hneď potom, čo jej otec mal úspešnú otvorenej operácii srdca.

7. Tokyo Láska Tetovanie:

Počas svojej návštevy v Japonsku, keď sa dostala na nemeckú vetu vytetovanú na jej biceps, dostala ďalší malý textový tetovanie napustené tesne nad ňou sedmokráska tetovanie na ľavom ramene. Toto tetovanie čítať "Tokyo Love. Dostala tento tetovať spolu s jej tvorivým tímom dizajnérov & stylisti známych ako, Haus of Gaga 'aby pripomínal žiariace moment nej v čase, keď pracovala s nimi.

8. Malá Monsters Tetovanie:

Lady dostal tento tetovanie inked na jej biceps priamo pod nemeckým textom tetovanie. To bol spôsob, ako vyjadriť svoju lásku pre jej fanúšikov ako, Malý Monsters 'je meno danej jej na jej fanúšikov. Dostala tento tetovať hneď po tom, čo získala dve ceny Grammy v roku 2016.

9. Kotevné tetovanie:

V septembri 2017, Lady Gaga odhalila ďalšie jednoduché a elegantné tetovanie, čo predstavuje symbol Anchor. Stalo sa tak na jej hrudný kôš v AmsterdamTattooMuseumby Henk Schiffmacher.

10. Cherub tetovanie:

Posledný, ale v neposlednom rade na našom zozname top 10 Lady Gaga tetovanie je to Cherub tetovanie. Dostala to renesančný anjelíček nafarbený na zadnej časti jej hlavy. Ona oholený jej vlasy v tvare trojuholníka pre tento tetovanie, ako je znázornené na obrázku, ale po niekoľkých mesiacoch, ona nechala narásť vlasy cez tetovanie.

Dúfam, že ste našiel tieto Lady Gaga tetovanie nápady celkom zaujímavé. Ešte nám zanechajte komentár!

Vzhľadom k tomu, aby si tetovanie? Vyberte si právo s pomocou, tetovanie pre všetkých '.

load...