Noviny

Komplexný sprievodca, ako urobiť Bikini vosk menej strašný

Komplexný sprievodca, ako urobiť Bikini vosk menej strašný

Akoby mučenia mesačný voskovanie nebolo málo, prichádza slabín voskom, aby sa život z nás. Žena je vnímaná bez srsti, a dokonca aj malé množstvo z nich je považované za mužné alebo un-upravené! Ale všetky podloženie vozidla stranou, milujeme sa pozerať dovolenku pripravený po celú dobu, nie? To znamená, že sa pozrieť na všetko, čo sa vedieť o brazílskeho vosku. Dalo by sa len dostať impulzívne dobrodružná...

Začnime s tým, čo je to všetko o...

Odstránenie ochlpenia z slabín je pomerne jednoducho, bikiny vosk. Jedná sa o kozmetický postup, a je vykonané odlupuje vlasy spolu s horúcim voskom, ktorý je aplikovaný na kožu. Ouch !! Že istý znie bolestivé. Ale tajomstvo prežívajúce že zostáva úplne v pokoji.

K dispozícii sú štyri varianty brazílskeho vosku, s rôznym stupňom čistoty (a bolesti, samozrejme), tak mi rýchlo zoznam je dole pre vás.

Rôznym typom Bikini voskovanie:

1. Štandardné:

Keď budete ťahať vlasy off až líniu svojich štandardných nohavičky, to je štandardná, alebo obvyklým bikini vosk. Väčšina salónov zvyčajne robia, že ak sa rozhodnete pre plné nohy voskovanie. Zanecháva čistý trojuholník, ktorý by ste mohli orezanie vypnúť a udržiavať v čistote každom okamihu. Je to rýchle a jednoduché a bezbolestné múdry skóre 2 na 5. Veľmi znesiteľné, povedal by som.

load...

2. Rozšírenie oblasti slabín:

Vezmeme-sexy zárez vyššia, tentoraz to bude budete cítiť veľmi atraktívne a takmer G-String ready !!! Som si celkom istý, môžete sami seba už. Tento necháva absolútne bez vlasov strkať von, pretože niečo málo cez slabín je voskovaný, necháva menšie trojuholník. Dal by som tento jeden rating od bolesti vo výške 2 z 5 rovnako, pretože to nie je z polovice tak bolestivé ako to, čo ešte len príde (No nie je to strašidelný?).

3. Brazílsky vosk:

Teraz sa bavíme !! S týmto voskom, ste odišiel iba s malým prúžkom srsti na pristátie. Ale inak je to všetko preč, a keď hovorím všetko preč, mám na mysli všetko preč. Si môžete nechať svoju fantáziu voľne behať!

* Mrkám na vás *

Toto je o 4 - 5 na stupnici bolesti, aj keď to trvá dobrých 20 minút, aby sa vyzliekli vlasy off, to stojí za to!

4. Poďme Talk Hollywood:

Toto je rozhodne nie je pre slabé srdce! To je ako typický predstaviteľ bikín vosku. A tento odstráni každý kúsok srsti, ktorá existuje medzi nohami. To trvá len asi 20 až 5 na stupnici bolesti (Woooppss !!) - asi 5 30 minút a miery.

load...

Ale akonáhle sa to robí, nebudete pamätať bolesť, a čistota to vám dáva - verte mi, to je na nezaplatenie. Jednoducho nechať svoje obavy a zábrany za sebou predtým, než idete na tento jeden.

Dve obavy sa vysporiadať s Než ísť na Bikini Wax:

1. Rozpaky:

No, toto je ako mať sex prvýkrát (O čom to bude myslieť o svojom tele?). Ale verte mi, keď hovorím, že keď idete na profesionálnej slabín voskom, kozmetička je tak zvyknutý robiť to, a takmer všetko videl, že ani ona vás súdiť, ani ona sa budete cítiť nepríjemne. To by mohlo byť nové pre vás, ale je to súčasťou jej práce. A ona mohla urobiť toľko v deň, že najskôr nebude ani pamätať žiadnu trochu o tom, čo videla. (A ona rozhodne nebude drby, ak si myslíte, že to, čo by mohla robiť)

2. Bolesť:

To je určite bude bolestivé (nehovorte mi, že som ťa pred varovať), ale váš terapeut je určite, aby vám pohodlne a dá vám tipy, ako, aby to pokiaľ možno bezbolestne. Ak si sami pripraviť a ísť na liečenie, bude to mať oveľa jednoduchšie. Musíte si uvedomiť, že v prípade, že je žiadna bolesť, žiadny zisk.

Keep It Clean, keep It Safe:

Je nesmierne dôležité, aby sa ubezpečil, že prostredie, v ktorom vám vaše brazílsky vosk urobil, a techník, sú obaja veľmi čisté. Vosk musí byť čerstvé a je potrebné, aby sa ubezpečil, že nie je dvojaký ponorte do vosku.

Riziko infekcie je po zasadnutí vždy vyššia, takže sa uistite, aby prijala všetky potrebné opatrenia po dobu až 24 hodín po vosku.

Po ošetrení:

Väčšina technici odporúčame upokojujúci krém po ošetrení. Je dobré používať jeden. Budete určite dochádzať k bodanie a brnenie v týchto oblastiach. Ale to bude ustupovať ešte skôr, než sa nazdáte.

Ako dlho to trvá?

Zvyčajne, vosk by vám mal trvať tri až šesť týždňov. Nezabudnite, že hrubé tmavé vlasy rastú rýchlejšie ako jemné svetlé vlasy. Ak chcete, hladké oblasti slabín, voskovanie každé tri až štyri týždne, je vysoko odporúčané. Nenechať vlasy rastú von úplne pred tým, než je vytiahnutý zase bude robiť to jemnejšia.

Tipy Ak chcete znížiť bolesť & The opatrenia určené Potom:

Nechcem sľubovať to bude eliminovať bolesť, ale to bude určite znížiť nepohodlie. Jedná sa o niekoľko tipov, ktoré môžete použiť, aby dorastajúca skúsenosti trochu menej zmätkov.

 1. Užívanie aspirínu alebo mierny liek proti bolesti asi 30 minút pred liečbou je určite dobeh bolesť. Bude tiež znížiť šance na napúčanie a minimalizáciu podráždenie.
 1. Váš prah bolesti je veľmi nízka týždeň pred a po menštruácii. Takže, uistite sa, že máte v pláne si vosk v dvoch týždňoch, keď vaše telo nie je tak citlivý. Ďalšie rýchly tip, že ste nevedeli - vaše telo je najviac bolesť-ready medzi 3pm a 5pm. Takže teraz viete, kedy v deň budete musieť naplánovať voskovanie schôdzku.
 1. Olúpať deň predtým, než idete do vosku. Odstraňuje mŕtve kože a uvoľní von zarastený vlasy.
 1. Vždy pamätajte, že tvrdý vosk je jemnejší ako mäkký vosk v tých
 1. Nehanbite komunikovať s kozmetička. Ak je príliš nepohodlné, je nutné nechať ju vedieť.
 1. Dýchať! Je to úplne a celkom určite pomôže zmierniť bolesť.
 1. Niektorí technici naznačujú, že otočíte hlavu a kašeľ, keď je vosk oklamaný. Znie to smiešne, ale to určite pomôže odvrátiť vás od bolesti.
 1. Majte na pamäti, z častí, ktoré sú citlivejšie. Očakával bolesť uľahčuje riešiť.
 1. Nezabudnite nosiť voľné oblečenie post liečbu. Tesné oblečenie zvyšujú trenie a tiež oblasti náchylnejšie k baktérií z odevu.
 1. Nezabudnite ísť do bazéna alebo na pláži alebo sprchou s teplou vodou po dobu asi 24 hodín po vosk.
 1. Nechodia do posilňovne, alebo mať sex alebo vykonávať akékoľvek namáhavé a vyčerpávajúce činnosti po dobu asi 24 hodín po zasadnutí

Výhody Bikini voskovanie:

Teraz, keď viete, čo môžete očakávať, dajte nám rýchlo prejsť klady na získanie bikini vosk.

 1. Pomáha zbaviť tvrdý, pevný, samozrejme, a hard-to-dosah vlasy okolo svojich genitálií.
 2. Jedná sa o rýchly a jednoduchý spôsob, ako sa zbaviť ochlpenia.
 3. Tie sú ponechané pocit čistoty, svieži a sebaisto.
 4. Môžete nosiť a odniesť vôbec nič, bez toho, aby cítila ako opice.
 5. Vlasy sú jemnejšie, ako ste sa viac pravidelná s voskom.
 6. To pomáha znížiť temnotu z holenia v súkromných priestoroch.

Nevýhody Bikini voskovanie:

A teraz za spotrebovanú...

 1. Je to rozhodne viac bolestivé metódy odstránenie chĺpkov.
 2. To nie je trvalé, čo znamená, že sa jedná o opakujúce sa postup.
 3. Budete musieť čakať na vlasy rastú určitú dĺžku, a až potom môžete vosk.
 4. Bez vlasov v lonovej oblasti robí náchylnejšie k zmluvných pohlavne prenosnými chorobami.
 5. To rozhodne nie je lacná.
 6. Ak tomu tak nie je dobre, budete musieť vysporiadať s zarastený vlasmi.

Alternatívy k Bikini voskovanie:

Tu je stručný prehľad o tom, čo môžete urobiť, ak nechcete, aby sa rozhodnú pre slabín voskom.

 1. Sugar Lemon voda: Teplo tieto tri zložky dohromady, aby si svoj vlastný domáci vosk. Je ľahko ovládateľný, a môže byť použitý aj ako tvrdého a mäkkého vosku. Ak ho používate doma robiť slabín vosk sami, to môže byť ťažké, čas prevzatia a nepohodlné.
 1. Holenie: Na rozdiel od voskovanie, holenie (však ľahké a bezbolestné to je) nebude vám rovnaký hladký hodvábny pocit, ako by voskovanie. Tiež získanie správnych uhlov, aby si to všetko preč, je celkom problém.
 1. Depilačné krémy: Hoci sú tieto krémy spáli alebo oslabiť vlasy, takže jeho odstránenie, existuje vždy riziko poleptanie. Preto musíte byť veľmi opatrní.

Teraz, keď máte všetky informácie o bikín vosku, to je pre vás, aby sa rozhodol, či má ísť za ním, alebo nie. Chcel by som povedať, čo to stojí, musíte to skúsiť aspoň raz. Ešte lepšie je, dať to na vašom zozname vedro - to bude veľká motivácia.

load...