Noviny

Najlepšie mydlá pre mastnú pleť

Najlepšie mydlá pre mastnú pleť

Mydlá boli tam navždy teraz, a máme za sebou dlhú cestu od základných blokov mydla Fancy, transparentné, ručné, Ajurvédske a prispôsobené variantov. Aj keď máme ďalšie varianty, ako je umývanie tváre, čistiace prostriedky, kroviny atď stále nemôžeme vylúčiť mydla z našich životov. Je to jednoducho ľahké dostať von v sprche, a jednoduchšie, keď ho môžete použiť na tvár a telo. Na rozdiel od bežných mydiel, tam sú niektoré špeciálne pre citlivú a mastnú pleť. A to je to, čo budeme hovoriť o dnes. Poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších dostupných mydla pre mastnú pleť.

Ktoré mydlo je najlepšie pre mastnú pleť

Mydlá, ktoré sú s výhodou vyrobené z prírodných, organických a čistých zložiek, sú najlepšie pre mastnú pleť. Vyhnúť mydlá, ktoré sú načítané s petrochémie, paraben atď Pozrite sa na mydla z prísad, ktoré sú buď antibakteriálne, protiplesňové alebo protizápalové, pretože to sú najčastejšie problémy s mastnú pleť. Vyčistite si tvár s rovnakým mydlom aspoň dvakrát denne zvažuje znečistenia a prach vystavujeme sami seba, aby najmä v Indii.

Najlepšie mydlá pre mastnú pleť

1. Dove Go Fresh Revive Beauty Bar

Dove je známy pre výrobu mydla, ktoré sú jemné, ľahké a hydratačné - presne tak, ako by mal byť citlivý a mastná pleť liečiť. Sú obohatené o prírodných surovín, ako je granátové jablko, citrón a ďalších jemných živín, ktoré majú čistiace vlastnosti, a to je dôvod, prečo ich môžete použiť na ruky, telo a tvár príliš. Meno domácnosti, ktorý je cenovo dostupný a efektívny.

load...

Kúpiť tu

2. Biotique Bio Mydlo

Biotique je známy pre svoje prírodné vlasy a starostlivosť o pokožku výrobkov, a tie naozaj dobré. Ak ste použili iné produkty z tejto značky, alebo nie, je to niečo, čo by ste mali liečiť svoje olejových kožné problémy. Toto mydlo je zmes mandľový, Margos a kokosového oleja, ktoré sú výživné a kurkuma, ktorý je antibakteriálny. Mastná pleť potrebuje zložky, ktoré sú antiseptické a antibakteriálne, pretože pokožka je náchylná k upchaté póry, akné a škvŕn, ktoré by mohli spôsobiť infekcie alebo krvácanie.

load...

Kúpiť tu

3. Hrušky mäkké a čerstvé

Väčšina dermatológovia odporúčajú hrušky pre svoje mierne mydlo. Tento konkrétny produkt obsahuje glycerín a mäty extraktov. Hrušiek mäkký a svieži mydlo hydratuje nielen pokožku a udržuje ju vláčnu, ale tiež dáva okamžitý studený sviežosť. Určite cítiť svieži po použití tohto mydla.

Kúpiť tu

4. Čistiaca Ayush kurkuma Mydlo

Ako sme už viete, mastnú pleť potrebuje zložky, ktoré sú upokojujúce a uzdravenie, pretože všetci sú náchylné k škvrny a infekcií, ktoré nie je prípad s normálnou kožou. Ayush Čistiace Kurkuma mydlo s staroveké Ajurvédske vzorca využíva jedinečnú zmes kurkumy a Nalpamaradi thailam. Už vieme, dobrotu kurkuma, ale málo vieme o Nalpamaradi thailam. Obsahuje vetiver, Peepal a Amla, ktoré je známe, že liečiť akúkoľvek kožné infekcie, vyrážky, začervenanie či akné. Vaša pokožka bude viditeľne čisté a mäkké.

Kúpiť tu

5. Forever Avocado tvár a telo Soap

Forever Avocado tvár a telo Mydlo je obchod one-stop pre zdravú kožu. Ďalšia značka, ktorá vyrába produkty pomocou prírodných zložiek a prináša svoju dobrotu ten pravý. Je vyrobený z čistého avokádového masla, ktorý hydratuje pokožku a zároveň ju jemne čistiace. Čistí svoje upchaté póry a poskytuje úľavu od svrbenia ETC, ktorý je dodávaný s mastnú pleť.

Kúpiť tu

6. Vherbs ručne Lavender Mydlo

Levanduľový olej je známy pre svoje upokojujúce vlastnosti a jedným z najviac používaných značne esenciálnych olejov. Má protizápalové účinky, ktoré vám poskytnú úľavu od akné. Na rozdiel od akné, funguje na liečbu problematickej kožné problémy, ako sú ekzémy a svrbenie, ktorý je dodávaný s týmto stavom pokožky. To má aj ďalšie zložky, ktoré sú antioxidanty taky.

Kúpiť tu

7. Clinique Facial Soap Extra Strength - Kombinácia mastnú až mastnú pleť

Clinique Facial Soap robí mydlá pre konkrétne typy pleti, ako je normálne, suchá a mastná. Tieto ručne frézované mydla očistiť svoju tvár jemne odstráňte prach, špinu a iné nečistoty, ktoré sú zodpovedné za predčasné starnutie, pokiaľ nie sú riešené v ranej fáze. Pomáhajú pri udržiavaní rovnováhy pH pokožky, bez toho by to príliš suché.

Kúpiť tu

8. Khadi Natural Basil Scrub Soap

Musíte mydla, ktoré nie sú len hydratačné, ale tiež exfoliačný Na odstránenie prachu a mŕtve bunky nahromadenie na povrchu. To môže rýchlo prerásť v kazov, akné či infekcií, pokiaľ nie je dôkladne očistená. Basil je antibakteriálny a protiplesňové, zatiaľ čo glycerín vás udrží hydratovanú a hydratovanú po najdlhšiu dobu.

Kúpiť tu

9. Vaada herbára Neem - Tulsi Mydlo s vitamínom E & Tea Tree Oil

Je obohatený o rastlinných zložiek, ako Tulsi, vitamín E a tea tree oleja. Čistí pokožku pred hlboko vnútri a zanecháva ju hladkú po každom kúpeli. Neem a tulsi majú antiseptické vlastnosti, ktoré chránia pokožku pred nečistotami, choroboplodné zárodky, škvŕn, akné, pupienkov a ďalších kožných problémov. Pomáha tiež pri odstraňovaní opálenie. Aloe vera je hydratácia, zatiaľ čo vitamín E chráni pred škodlivými UV lúčmi, opálenie a pigmentácie.

Kúpiť tu

10. Khadi Cinnamon Pitchouli Mydlo

Khadi výrobky sú prírodné a ručne riešiť špecifické kožné problémy, na rozdiel od generických mydla. Toto mydlo čistí vašu tvár a telo úplne bez zanechania buď zvyšky výrobku alebo nečistoty. Škorica dáva chladný nádych do vášho tela a necháva vás svieži po dlhú dobu. Má tiež iné aktívne prírodných zložiek, ako je kokosový olej, mandľový olej, bambucké maslo, olej z ryžových otrúb, pšeničné klíčky, a glycerín. Mandľový olej kontroluje sekréciu ropy a vyčistí pleť, zatiaľ čo glycerín ju hydratuje z hĺbky. Ryžový olej zabíja baktérie a Kokosový olej dodáva živiny do kožných buniek. S toľkými výhod, ktoré ponúkame, je to najlepšie mydla pre mastnú pleť.

Kúpiť tu

Zatiaľ čo niektoré z nich sú bežné, iné sú nenáročný a pritom vysoko efektívne a úsilie by malo byť dostať svoje ruky na ne. Dúfame, že tento článok o najlepších mydla pre mastnú pleť vám pomohol preskúmať viac v tomto priestore. Dostaneme späť k vám s iným článkom takto skoro. Do tej doby, Adios krásy :)

load...