Noviny

Najlepšie tetovanie značky Zodiac - naše top 10

Najlepšie tetovanie značky Zodiac - naše top 10

Zodiac tetovanie sú znaky astrológie alebo horoskopu a dobrý spôsob, ako spojiť sa s vašou zverokruhu. Obaja muži a ženy sú stále znamení zverokruhu tetovanie z rôznych vzorov. Tieto znamenia zverokruhu sú zastúpené na základe 12 cyklus roka alebo 12 mesiacov v roku a každý znak je reprezentovaný zvieraťa. Sme veľmi spojené s našimi zverokruhu a to hovorí veľa o našej osobnosti a postojov.

The Best Ever Zodiac tetovanie Designed

Tu sú najlepšie znamenie zverokruhu tetovanie vôbec, ktorý bude určite inšpirovať, aby ste si jeden vytetované cez kožu.

1. Creative zverokruhu tetovanie:

Chcete sa dostať niečo kreatívneho urobiť? Creative zverokruhu tetovanie sú vyrobené s kombináciou vášho znamenia slnka a ďalšími umeleckými dielami, ako sú hviezdy, mesiac, slnko a iných tvarov a vzorov. Tieto tetovania sú zvyčajne vyrobené na nohe a sú veľmi pestré.

load...

2. Zverokruhu tetovanie kvetnaté:

Hľadá niečo farebné? Tieto tetovania sú veľmi kreatívne a pestré. Tieto návrhy obsahujú kvety, listy a okvetné lístky.

3. Obrovské znamení zverokruhu tetovanie:

Chcete sa dostať obrovské tetovanie urobil? Obrovské zverokruhu tetovanie vzory sú veľmi známe najmä u chlapcov.

4. Abstrakt zverokruhu tetovanie:

Abstrakt zverokruhu tetovanie sú dobrou voľbou. Tieto tetovania sú malé rozmery a dať upokojujúcu vzhľad. Tieto tetovanie povedať veľa o vašej osobnosti s odkazom ho do zverokruhu.

load...

5. Tribal zverokruhu tetovanie:

Tribal zverokruhu tetovanie nám pomáha dostať spojený s rodnými tvormi. Tieto tetovanie dať Oldie a komplikovaný vzhľad. Tieto návrhy sú veľké veľkosti a vidieť veľmi ľahko. Tieto návrhy nie sú upokojujúce pre oči, ale sú veľmi chytľavé.

6. Zvieracie zverokruhu tetovanie:

Už fantázie pre zvieratá spojená s znamení zverokruhu? Zvieracie znamenia zverokruhu zahŕňať kresbu zvierat, ktoré sa vzťahujú na vaše znamenie zverokruhu, ako býk, ryby, škorpión a mnoho ďalších zvierat. Tieto tetovanie povedať veľa o tom, ktoré zviera sa ich týkajú a sú dokonca o vašej osobnosti, vzťahujúce sa k tomuto zvieraťu. Tieto návrhy sú častejšie a nosia veľa ľudí, ktorí majú fantáziu pre Zodiac tetovanie.

7. Čínsky zverokruh tetovanie:

Tieto návrhy sú v priamom vzťahu s čínskou astrológiu a symboly. Tieto návrhy zahŕňajú získanie čínske symboly vyrobené podľa svojich slnečných znamení. Tieto návrhy sú väčšinou jednoduché, ak nie je sprevádzané ďalšími zložitými vzormi.

8. Roztomilý zverokruhu tetovanie:

Ste dievča hľadá roztomilý znamenie tetovanie? Roztomilé Zodiac tetovanie sú obvykle nosia dievčatá a vyrobené pomocou karikatúr. Tieto tetovania sú podmanivej a sú zvyčajne ženský vyzerajúce a teda prednostné dievčat.

9. Symbolizujúce znamenia zverokruhu:

Pri pohľade na inom zverokruhu tetovanie? Tieto tetovanie nie sú tak časté a symbolizujú rôzne prvky slnečné znamenie, ako je slnko, mesiac, oheň, zem, vzduch a voda. Tieto tetovanie nie sú ľahko zrozumiteľné všetkým a považuje za normálne vzory veľa. Pochopenie ho hlboko vyžaduje primerané vedomosti o zverokruhu a jeho symboliku.

10. Slovo zverokruhu tetovanie:

Tieto tetovania priamo vypovedajú o slnečné znamenie, do ktorého patrí. Tieto návrhy obsahujú mená svojich slnečných znamení v tvorivým spôsobom a sú ľahko pochopiteľné. Tie vytvorí priame spojenie medzi vaším zverokruhu a vašej osobnosti.

Už ste niekedy dostali napustené Znamenie tetovanie ako je tento? Chceli by ste vyskúšať je teraz? Podeľte sa o svoje myšlienky s nami!

Nájsť stovky zverokruhu tetovanie na Tetovanie For All a vybrať to, čo hovorí najlepšie o vás.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...