Noviny

Najlepšie tetovanie psov - náš top 10

Najlepšie tetovanie psov - náš top 10

Psy ako vždy symbolizuje vernosť a náklonnosť. Neslávny šteňa psie oči boli použité takmer všetky z nás naraz alebo iný. Teraz môžete použiť psie tetovanie miesto! Vzory tetovanie sa líši od divoké a veľmi mužné psov do roztomilé čivavy pre dievčatá. Častejšie ako nie pes tetovanie sú spôsob, ako pre milovníkov psov, aby ukázali svoju lásku pre svoje roztomilé miláčikov. Psy sú najlepší priatelia človeka a dobre, väčšina ľudí si všelijaké bláznivé veci pre priateľov!

Tetovanie pes:

1. Sad očí pes tetovanie:

Toto tetovanie je ten s šteňa oči goading, aby si išiel, "Awww". Roztomilé a gothic, je to tiež v pohode a stojí za bolesť.

2. "nehrajú With Me" Dog Tetovanie:

Toto tetovanie líči psi nesmie byť zmätený s. Čierne a biele vzhľad zvyšuje divokosť psa a jeho vzhľad.

3. Ferocious Alsatian:

Do tejto kategórie patria všetky vyobrazenia Alsaska. To zvyčajne zahŕňa hlavu s korálkami očami a ostrými zubami. Funky na pohľad, je to v pohode tetovanie majú, najmä ak vlastníte vlčiaka a milovať moc!

load...

4. Vysoký pes:

To je tetovanie po celej dĺžke psa, vyrobené väčšinou po celej dĺžke paží či dolných končatín. Je vysoký a zvyčajne čiernej a bielej farby, aj keď sú často používané tiež.

5. Dalmatínsky tetovanie:

Toto plemeno psov je skoro rovnako slávna ako je jeho tetovanie! Po detských príbeh 101 dalmatíncov, toto plemeno získal obrovskú publicitu robiť to jeden z najbežnejších druhov domácich psov. Tieto tetovania sú obvykle farebné s pozadím okolo neho.

load...

6. Mops Tetovanie:

Mopslíci sú najčastejšie predstavovaný psi tetovanie. Vyrábajú sa v rôznych akciách a veľkostiach a oni zvyčajne zahŕňajú celé telo. Vratký druh je najznámejší. Superhrdina mops je tiež obyčajný druh.

7. Personalizované psa:

Tento druh patrí psy, ktoré boli upravené tak, aby im ľudskejší vzhľad. Oni sú často vyrobené do kráľov, Panos, súdne muža a tak ďalej. Sú veľkolepé umeleckých diel a veľmi realisticky pozrieť na!

8. Pes sa s pozadím:

Tam sú čierne a biele tetovanie a tam sú farebné tetovanie. Mnohí z tých farebných zahŕňať vhodné pozadie za nimi a sú veľmi estetické. Sú príjemné na pohľad, ale napodiv nie je príliš bežné.

9. Black Outline Dog Tetovanie:

Jedná sa o druh tetovania psa. Nemusí to veľmi realistický pocit, ale určite to vyzerá dobre. Je to funky a vo formáte tetovanie, vrátane práve čierne čiarkovane. To je najbežnejší druh psa tetovania.

10. Pet Dog Tetovanie:

Jedná sa o druh tetovania, ktorá je inšpirovaná domáce zviera a všeobecne k dispozícii meno maznáčika spolu s jeho obrazom. Je to veľmi realistický a veľmi časté, ako to líči svoju nehynúcu lásku pre psa to najlepšie!

Dúfam, že sa vám páčilo týchto pes tetovanie nápady. Perfektný spôsob, ako dostať je zapísaný, ak sú obaja tetovanie a milovník psov. Ak máte nejaké myšlienky zdieľať s nami, máte možnosť vyjadriť nižšie.

Tetovanie môže byť ľahko vplyv, aby vaše tetovanie nápad dostatok času, než to opraviť na ňom.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...