Noviny

Top 15 tetovanie vzory

Top 15 tetovanie vzory

My vyjadrujeme v miliónoch rôznymi spôsobmi - hovoríme, spievame, ukážeme emócie. Niektorí z nás vyjadriť umenia - obrazmi, graffiti a ďalšie. Najlepší spôsob, ako vyjadriť sám seba s nie slová je pravdepodobne tetovanie, ktoré sme si nafarbený na nás.

Tu je krásny zoznam toho najlepšieho z mrakov tetovanie vonku. Čítajte ďalej a vidieť ich všetky.

cloud Tetovanie

1. Zelená a Modrá Mraky Tetovanie:

To je jeden z najobľúbenejších cloud tetovanie vonku. Kombinácia iba dvoch farieb a hviezdy to fantastické tetovanie robí.

load...

2. Line Art Cloud Tetovanie:

Ako by ste chceli super jednoduchý tetovanie - len mrak s kvapkami vody? Čierny tetovanie pravdepodobne nikdy nebolo tak sladké a roztomilé!

3. Abstrakt Cloud Tetovanie:

Ako sa o náčrt mrakov pre tetovanie? Páčilo by sa ti to? Ja by som. Mraky sa zdajú ťažké hoci oni sú ľahké. J Toto tetovanie je tak ideálny pre bezproblémové slobodný človek.

4. Mraky a začne Plný Arm Tetovanie:

Hviezdy v mrakoch sú vždy úžasné, nie? Milujem, ako to tetovanie, je tak široká, napriek tomu dokáže byť jednoduché a bez komplikácií.

load...

5. Thunder Cloud Tetovanie:

Chceli by ste mraku následkom búrky pre tetovanie? Čierna, žltá, zelená a červená aby bolo oh-so-zaujímavé.

6. Mustache Cloud Tetovanie:

Čo sa mi páči o tomto tetovanie je, že mrak má kašu jeho vlastné. Že berie roztomilosť faktor zárezov vyššia. To sa najlepšie hodí pre niekoho, kto má zmysel pre zábavu a humor.

7. Počasie Mraky Tetovanie:

Všetci vieme, čo sa mraky obsahujú, nie? Aby sme vymenovali aspoň niektoré - je búrka, dúhu, v pochmúrne počasie, spustí, ktoré hrajú na schovávačku a ďalšie. Zobrazovať všetky na ruky s týmto krásnym tetovaním.

8. Rain Plnené Heavy Cloud Tetovanie:

Jeden oblak a jeden nôž svetla dokončiť tento tetovanie. Ak chcete, aby to všetko vyjadriť naraz, to je to, čo by ste mali dostať napustené s. Milujem, ako komická je to tetovanie, aj keď je to asi blesk.

9. Abstrakt Cloud tetovanie:

Mraky vo veľmi zvláštne farbou zelenomodrá, slnko a warmth- dohromady pridať fantastickú dotyk osobnosti k tomuto tetovanie. Môžete si to napustené v celej paže a nechal Sun vyplniť vaše dni s jasom. Takže všade, kam ísť, budete mať svoj vlastný slnka. Ružové dodáva v určitom kontraste, pretože je v kombinácii s zelenomodrá.

10. Mraky a slnečníky tetovanie:

Poďme priniesť vlastné slnečníky za daždivého počasia teraz, nie? Tieto Cutesy zamračené s dažďovými kvapkami na dáždnika sú také krásne pripomienkou obdobia dažďov. Jednoduchosť toho všetkého je úplne zrejmá a pekná.

11. Clouds and Cup Tetovanie:

Teraz je to génius tetovanie, podľa môjho názoru. Keď prší, poďme ukladanie kvapiek. Toto môže byť videné ako životnú lekciu - ak máte dažďov deje v živote, sa z nej poučiť a ukladať lekcie vo svojich spomienkach. Kalich má svoju vlastnú hodnotu príliš - všimnite si malé kvety na ňom. Celkovo vzaté, je to veľmi roztomilý tetovanie.

12. Rainy Night Tetovanie:

Ostrá búrky na ramene, ktorý má odváža si to tetovanie napustené? Jedná sa o veľmi silný voľbou pre tetovanie mraku.

13. Cloud a Happy Man Tetovanie:

Čínsky Monk v oblakoch tetovanie je veril priniesť šťastie a kúzlo do života. Zlatý odtieň dodáva v teple a žiara. Detailoch je dobre, dávať všetku náležitú pozornosť tým chvíľu taky.

14. Hudobný Cloud Tetovanie:

Hudobný cloud tetovanie je pravdepodobne to najlepšie z oboch svetov zlúčené do jedného. To bude pravdepodobne najobľúbenejší tetovanie s množstvom ľudí. Mraky sú krása sama o sebe a pridaním v hudbe, duša života pre mnohých z nás, to tetovanie je rozhodne stojí za to podstúpiť bolesť na chvíľu. Co si myslis?

15. Srdce a Cloud Tetovanie:

Predstavme si, že mrak prší lásku? Alebo srdce? Svet by bol viac milujúci miesto, a majú menšie bolesti. Nemôžem ešte dostať cez roztomilosť tu.

Zdroj: Aký je váš obľúbený tetovanie? Prečo? To, čo robí chcete dostať jeden inked na vás? Strieľať komentár a dajte nám vedieť!

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

load...