Noviny

8 najlepších návrhov tetovania Megan Fox

8 najlepších návrhov tetovania Megan Fox

Zatiaľ čo svet sa zdá jednoducho túžiť po nej, je tu ďalší dôvod, prečo sme fascinovaní jej tetovanie! A aj keď hovoríme, poďme nahliadnuť do týchto umeleckých diel na krásne telo.

Megan Fox tetovanie

1. Shakespeare Citácia:

Na jej hornej čoskoro, Megan má toto tetovanie Shakespeare napustené vo viktoriánskom písmo. Tetovanie číta, Všetci sme sa smiali pozlátenými motýle. ' Toto je odkaz, a nie úplná citácie z Shakespearovej hry Kráľ Lear.

2. Self-Poem Tetovanie:

Určite jeden z najviac sexy a jej vlastným prístupom, jedno z jej najobľúbenejších tetovanie je ten, na jej ľavej hrudný kôš. To je báseň napísala sama. Toto tetovanie je plne viditeľná iba v prípade, že má na sebe veľmi odhaľujúce oblečenie alebo robí topless fotenie, a preto je to tiež jeden z najviac miloval tetovanie od jej fanúšikov. Tetovanie číta, Bola raz jedna dievčatko, ktoré nikdy nepoznal lásku, kým chlapec zlomila srdce. ' Tetovanie sa vykonáva vo viktoriánskom písmo.

load...

3. Madonna Tetovanie:

Marilyin Monroe tetovanie ona sported na pravom vnútornom ramenom bol pravdepodobne jej najslávnejší, ale zdá sa, že ona sa rozhodla dostať ju odstrániť. Keď mala 18 rokov, dostala táto tetovať jej ikony. Zdá sa, že Megan zbožňoval Madonna počas svojho vyrastajúcich rokov a kričal zakaždým, keď počul jej hlas. Avšak v čase, keď sa otočila 25, Megan sa rozhodla tetovanie nedávalo moc zmysel a zvolila, aby si to odstrániť.

4. Ľavé zápästie Tetovanie:

Megan má krásne tetovanie na jej ľavom zápästí, ktorý je kmeňová tetovanie. Ukazuje dve vlny, ktoré sú spojené skôr ako jin a jang. Tetovanie má nejaké tmavé farby v ňom, ale z diaľky to vyzerá všetko urobil v čiernej farbe.

5. Nietzsche inšpirovaný Citácia tetovanie:

Z tohto tetovanie na jej pravej hrudníka, Megan Fox sa zdá byť silne inšpirovaný Nietzscheho. Toto tetovanie bolo vykonané na počesť herca Mickey Rourke, s ktorým údajne mala úlet, zatiaľ čo dvaja pracovali na filme Passion Play. Tetovanie číta, A tí, čo boli videní tanec boli považované za duševne chorý tí, ktorí nemohli počuť hudbu. ' Nietzsche bol 19. Storočia nemecký filozof, básnik a skladateľ, ktorý napísal kritické texty o náboženstve, morálky, súdobej kultúry, filozofie a vedy. Jeho hlavné myšlienky sa točí okolo smrti Boha, večného recidívy a vôľu k moci.

load...

6. Brian na líniu bokov:

Na jej líniou bokov tesne okolo jej bedrové kosť na pravej strane je vytetované meno, Brian '. Tento Megan Fox hip tetovanie je meno jej prvého dlhoročný priateľ Brian Austin.

7. Moon a Star:

Smerom k jej spodnej časti nohy priamo nad členok, Megan Fox má tetovanie polmesiac, ktorý sa prekrýva s päťcípu hviezdu. To je jej jediný viditeľný farebný tetovanie až do dátumu, ak si vziať do úvahy jeden na jej ľavom zápästí, ktoré vyzerá čierna z diaľky.

8. Sila tetovanie:

Tento malý čínsky symbol nafarbený na zadnej strane krku, je považovaný za jeden z prvých tetovanie Megan Fox je. Symbol tetovanie znamená silu a je nafarbený v čiernej farbe. Fox zvažuje seba byť veľmi otvorený človek a je hrdý na to, že vždy hovorí o rozum. , Som tak trochu samotár, 'priznáva:, Som pustovník a je to preto, že mám veľký strach z Hollywoodu, len sledoval, čo to robí s people.You musí byť naozaj silné ľudské bytosti prežiť to, ako dievča predovšetkým. ' Jeden z jej najslávnejších citácií obsahuje sľub, že bude ukončiť Hollywood úplne, ak sa niekedy stratí svoju úlohu, pretože jej tetovanie. , Sily 'tetovanie, ktorá sa dostala v čase, keď jej bolo 18 rokov sa zdá byť jej osobné spôsob, ako dať sama silu a pripomenie jej zostať sústredený.

Dúfam, že sa vám to páčilo čítanie tohto článku a pochopil všetky Megan Fox tetovanie významy, ktoré nesú neopakovateľný správu. Prosím, zanechajte nám komentár.

Ďalšie celebrity tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

load...