Noviny

Najlepšie produkty na zmiernenie bolesti - naše 10 najlepších výberov

Najlepšie produkty na zmiernenie bolesti - naše 10 najlepších výberov

Keď sa neúnavne pracovať, deň čo deň, vaše svaly majú tendenciu sa dostať všetci pracovali a to bolí. Zlé držanie tela, chybný matrac atď ďalej zhoršuje situáciu. Bolesť vo svaloch môže byť veľmi bolestivé a požadovať okamžitú pozornosť. To je doba, kedy ste sa obrátiť na úľavu od bolesti krémy a pleťové vody pre úľavu. Tieto bolesti zmierniť krémy poskytnúť úľavu od bolesti po chvíli. Pre trvalé úľavy, budete musieť prepracovať celý svoj životný štýl!

Ak zmeníte svoj jedálniček trochu pridať ďalšie vitamíny a minerály do svojho pravidelného jedálnička, a korigovať držanie tela potom bolesti v boľavé svaly sa zmenší a budete sa cítiť oveľa lepšie. Ale pre vašu bezpečnosť, v prípade, že bolesť pretrváva, potom skontrolujte, či sa poradiť s lekárom, pretože niekedy je svalová bolesť, ktorá sa uľavilo pomocou pleťovej vody môže byť niečo veľmi vážneho.

Tu je zoznam niektorých z najlepších produktov pre úľavu od bolesti, ktoré sa nachádzajú v Indii:

1. Hlboký tepla pre úľavu od bolesti krém:

Použitie tohto produktu pomôže pri rýchlom a dočasnú úľavu od bolesti od svalovej bolenie, kmene, reumatizmus a artritída. Tento produkt má príjemnú vôňu a je bezmazné a nehrdzavejúcej.

load...

2. Bengay pre úľavu od bolesti krém:

Bengay pre úľavu od bolesti krém je rýchlo pôsobiace silné lieky, ktoré otepľuje silu, ktorá ľahko preniká do kože, poskytuje úľavu od svalové bolesti, bolesti a kmeňov.

3. Bengay Green úľavu od bolesti krém bezmazné:

Tento nemastný pre úľavu od bolesti krém preniká hlboko do pokožky s cieľom poskytnúť úľavu od svalovej bolesti a bolesti, kmene, bolesti chrbta, menšie bolesti artritída a ďalšie. Poskytuje dočasnú úľavu od neznesiteľnú bolesť.

load...

4. Volin Spray:

Tieto spreje sú navrhnuté tak, aby preniknú pokožkou rýchlo, upokojujúce ju z neznesiteľné bolesti. To je užitočné pre menšie športové zranenia, bolesti svalov, bolesti v šliach, vyvrtnutia, nárazom a kmeňov. Je ľahko dostupný a pohodlné použitie.

5. Omni Gel:

Použitie tohto masť pre rýchlu úľavu od bolesti, podvrtnutie a kmene. Má anti-analgetické a protizápalové vlastnosti. Ak použijeme túto masť pomáha zmierniť bolesť z reumatoidná artritída, osteoartritída, akútna svalovej a kostrovej sústavy, posttraumatických porúch. Cena tohto produktu je INR 300.

6. Volin Gel:

Volin gél je lekára číslo 1 odporúča pre úľavu od bolesti gél. To preniká hlboko do pokožky, aby ju zmiernenie bolesti svalov, bolesti, natiahnutie a vyvrtnutie.

7. Volin Aktívne:

Volin aktívny je vyrobený za použitia ricínový olej, olivový olej, shallaki a kapsaicín. Je to silný liek proti bolesti, ktorý tiež pomáha pri znižovaní opuch a zároveň upokojujúce bolesť svalov.

8. Moov úľavu od bolesti:

Jeho rýchla formula pomáha pri znižovaní svalové bolesti okamžite. Zmes preniká do pokožky a poskytuje okamžitú úľavu. Jedná sa o Ajurvédske medicíny, takže sa nemusíte obávať nežiaducich účinkov. Cena tohto produktu je INR 402.

9. Iodex Rýchla úľava:

Je protizápalový a anti-analgetikum aktuálne masť, ktorá pomáha pri zmiernenie bolesti chrbta, bolesti svalov, bolesti, kmeňov a vyvrtnutie. Je to prírodný masť. Ide o kombináciu, klinčekový olej mäty extrakty, metylsalicylát a niektoré ďalšie dôležité zložky. Cena tohto produktu je INR 243.

10. Humco Artritída úľavu od bolesti krém:

Základom tohto úľavu od bolesti masť pozostáva z ricínového oleja, ale to je bez zápachu. Upokojuje bolesti prirodzene, pričom sa zmes preniká hlboko do pokožky, zmierňuje ho bolesti. Je špeciálne navrhnutý pre artritídu, ale to pomôže pri zmierňovaní väčšiny druhov bolesti svalov taky. Cena tohto produktu je INR 913.

Keď sa podvrtnutie nohu alebo modrinu sami, môžete použiť niektorý z týchto úžasných produktov ustupovať bolesť na chvíľu. Môžete tiež nosiť tieto s vami získať rýchlu úľavu od bolesti. Ale v prípade, že bolesť pretrváva, je vhodné, aby ste konzultovať s odborníkom lekárom.

load...