Noviny

Najlepšie kúpele v Bombaji - náš top 10

Najlepšie kúpele v Bombaji - náš top 10

Kúpele sú skvelý spôsob, ako relaxovať a omladiť seba samého. Ak ste ubytovaní, alebo na návšteve Bombaja, určite by ste mali vyskúšať nasledujúce Kúpele:

Top 10 Kúpele v Bombaji:

1. Quan Spa:

Toto nádherné kúpele získala, nové kúpele of the Year Award 'v roku 2006. Ponúkajú štyri rôzne druhy masáží, ktoré zahŕňajú omladzujúci, detoxikačné, posilňovanie a Indian. Je umiestnený v Juhu Tara Road na Juhu Beach a je otvorená od desať ráno do desiatich v noci. Jednoznačne najlepšie kúpele v Bombaji pre vás stráviť celý deň!

load...

2. Myrah Spa:

Tento luxusné kúpele Stredomoria tematikou a doslovne znamená vôňu. Oveľa odporúčané liečby sú ázijské Blend masáže, špeciálne tehotenské balíčky a športové masáže. Tieto kúpele sú otvorené od desať ráno do ôsmich večer vo všedné dni a deväť hodín ráno do deviatich večer cez víkendy.

3. Rudra Spa:

To je ako kozmetický salón a kúpele. Tieto kúpele má duchovnú vzduch okolo neho a udržiava Šivu ako jeho ústredná postava. Tieto kúpele sú otvorené od ôsmej ráno do ôsmich večer každý deň a ponúka širokú škálu ošetrenie tela, ako tibetský, havajskej a ajurvédskej. Je umiestnená na Kemps Boulevard, Dom akosti, Kemps Corner; Mumbai. O zaujímavé kúpeľných spoločností hľadá to Mumbai? Ešte je vyhľadať. Sú to stojí za každý cent budete tráviť.

load...

4. Spa na Oberoi:

Je BAS včela ocenená, Best Hotel Spa 'ponúka omladzujúci a relaxačný zážitok. Jeho cieľom je uvoľniť jedinca tým, že pracuje na telo i dušu, a preto má Ajurvédske terapie. Jedná sa o dvadsaťštyri hodín spa a môžu byť použité tých, ktorí chcú oddýchnuť od svojho hektického života.

5. Caressaa Day Spa:

Je umiestnený v Juhu, Mumbai a jej adresa je Janki Kutier, Juhu, Mumbai 400049, Maharashtra. Ponúka masáž chrbta, masáž reflexných zón, telo poľskej, ručné a masáž chodidiel, zábal, hlbokú masáž, Masáž tváre, masáž hlavy, Rope Masáže Nail Extension, Spa manikúra, Spa pedikúra, parný kúpeľ, švédskej masáže, parné zábal a thajskej masáž.

6. ESPA na Leela Hotel:

ESPA je skratka pre európske, orientálne a ajurvédskej terapie. Tieto kúpele sú otvorené od siedmich hodín ráno do desiatich večer a rezervácie by mali byť prednostne vykonaná v predstihu. Odporúčané liečby sú Energy Enhancer a telo rebalancera. Jedinečná kvalita tejto kúpele je, že používa iba prírodné ingrediencie a zameriava sa na celostnej omladenie.

7. Chavan Spa:

Tento luxusné kúpele ležia v Four Points by Sheraton, Vashem, Navi Mumbai. Jedná sa o unisex spa a je otvorená od desať ráno do deviatich v noci. Majú sprchy a skrinku zariadenia. Ponúkajú masáže hlavy, masáže nôh, ošetrenie tváre a masáže tela. To je klimatizovaný a má parkovisko.

8. Suara Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na úrovni 1, Hotel Sea Princess, Juhu, Mumbai. Ich cieľom je znížiť fyzickú aj psychickú záťaž prostredníctvom celostného omladenie. Sú otvorené od deviatej ráno do deviatich v noci.

9. Boutique Day Spa:

Toto dobre vybavené kúpele ponúka relaxačné a omladzujúce zážitok pre všetkých tých, ktorí ju hľadajú. Tieto kúpele má luxusné interiéry a dobre vyškolený personál.

10. Snip Salon and Spa:

Tieto kúpele sa nachádza na prízemí, Patkar House, Bandra (w), Turner Road, Bandra West, Mumbai a ponúka celý rad príjemne osviežujúcich procedúr.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...