Noviny

Najlepšie dizajny Ganesh Rangoli - naše top 10

Najlepšie dizajny Ganesh Rangoli - naše top 10

Rangoli, je prastaré umenie, ktoré sa používajú na výzdobu domovov pri zvláštnych príležitostiach. S časom, Rangoli výroba sa vyvinula z jednoduchej vzory na dnešných návrhov, ktoré majú tak veľa variantov. Ganpati festival je dobrou príležitosťou vidieť tieto rôzne varianty v akcii.

Ganpati festival je najslávnejší festival v Bombaji a Rangolis deje na tejto slávnostnej príležitosti funkcii Ganpati sa v rôznych štýloch. Predstavujeme vám niektoré z najlepších návrhov Ganpati / Ganéša rangoli inšpirovaných z tohto festivalu:

1. Toto úžasné dizajn je príkladom toho, ako môžete urobiť Ganesh rangoli pomocou kvetov. Kvetinové rangolis sa stali veľmi populárne v dnešnej dobe a vyzerajú skvele pri akejkoľvek príležitosti. Využitie kontrastných farieb - žltej, oranžovej a fialovej a bielej je tu úžasné. Konštrukcia Ganpati sa vykonáva v stredu s bielymi kvetov cez fialové kvetina pozadia.

load...

2. Tento výber z návrhov Ganesh rangoli je skvelý spôsob, ako vyzdobiť domov. To sa vykonáva pomocou bežných farbách. Kontrastné farby používané sú zelené a modré. Tieto Diyas používajú na výzdobu rangoli aby to bolo ešte atraktívnejšie.

3. Tento svetlý Rangoli Ganesha ponúka kontrastné farby - zelená a oranžová, s malým množstvom modrej a červenej rovnako. Oranžovo sfarbené Ganpati sa vykonáva na zelenom pozadí. Malé kvetinovými vzormi mimo Rangoli vyzerajú veľmi ojedinelý.

load...

4. Rangoli je tu veľmi pestrá jeden. Existuje veľa svetlé farby použité v tomto dokumente - zelená, modrá, oranžová a žltá. Je tam jeden diya vypracovaný na každom rohu. Hlavné Design Ganesha sa deje s tmavo modrej farby v stredu.

5. Táto jedinečná konštrukcia ponúka živú znázornenie Lorda Ganesha jednou rukou dávať požehnanie a druhou rukou držal svoju obľúbenú laddoo (druh sladkého pokrmu). Jasná zelená a oranžová kombinácia je krásna.

6. Tento krásny rangoli konštrukcia ukazuje konštrukciu Ganesha s 3D cítiť. Jasne oranžová Ganéša postava v stredu kontrastuje s zelenej a žltej pozadie designu. Biele a modré vzory tiež pridať viac krásy k dizajnu.

7. Táto Ganesh Rangoli dizajn má veľa tieňovanie. Použitie tieňovanie robí to ťažká voľba pre začiatočníkov. Jeden potrebuje dobré množstvo zručnosti, s cieľom dosiahnuť realizáciu takého. Farby použité v tomto dokumente sa líši od modrej do fialovej a zelenej až žltej.

8. Tento krásny kvetinový Ganesh dizajn vyzerá celkom s nechtíka listami a bielych kvetov. Farebné korálky, listy a kamene sa používajú na výzdobu rangoli.

9. Tento kvet Rangoli dizajn sa vyznačuje Ganesha s nechtíka plátky. V pozadí je tu samotná podlaha. Tento dizajn je obrovská, ale môže byť manipulovaný do požadovanej veľkosti podľa potreby.

10. Tento krásny dizajn je k dispozícii Lord Ganesha hranie Veena. Veena je tradičný hudobný nástroj, ktorý Lord Ganesha používa pre prehrávanie hudby. , Vaahan 'Lorda Ganesha, ďalej len, Mouse' je tiež prítomný v dizajne. Vynikajúci tienenie a použitie farieb v dizajne sú krásne. Aby dosiahol výsledok, ako je to naozaj potrebuje dobré množstvo zručností.

Takže, čo je vaše obľúbené Ganesha rangoli? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie.

load...