Noviny

Najlepšie tetovanie owl - naše top 10

Najlepšie tetovanie owl - naše top 10

Sova tetovanie vzory sú najpopulárnejšie medzi zviera tetovanie. Môžu byť nosené s hrdosťou muži i ženy po celom svete. Sovy boli vždy považované za vtáky múdrosti a ich tetovanie ako všetkých ostatných zvierat tetovanie sú symbolom týchto rysov na sovy.

Sovy sú tiež spojené s radom kultúr, ako je hindské kultúre, keltská kultúra is domorodými Američanmi! To bolo vždy vynikajúce lovecký vták s veľkými očami a zo svetového nočné videnie. Sova tetovanie okrem toho, že vyššie uvedené vlastnosti vykupiteľské tiež vyzerá dobre.

The Best Of Owl tetovanie

Majme pohľad na top 10 sovích tetovanie na nápadu. Dúfam, že sa vám bude určite snažiť, aby jeden z nich napustené cez kožu.

load...

1. Rezervovaná sova tetovanie:

Táto sova zatiaľ čo reprezentuje múdrosť ako všetky ostatné sovy tiež symbolizuje skromnosť. Jeho expresia je rezervovaný a trochu Coy. Roztomilé na pohľad, to zvyčajne zdobí koži ženy, ale môže byť videný na vybranú niekoľko mužov taky.

2. Totem sova:

Sova je spojená s radom kultúr. To je obyčajne nazývaný, anjel smrti '. Mnoho mýtov spomenúť prípady sov budú môcť komunikovať s odišiel. Vzhľadom k tejto mnohých kultúrach veril, že sova bol strážcom a naše jediné spojenie s mŕtvymi. Totem sova bol teda použitý na pôvab a ochranných náramkov. Totem sova tetovanie vyzerajú naozaj cool a sú veľmi populárne!

3. Punk sova tetovanie:

Často kvalifikovaní konštruktéri, namiesto toho, aby jednoduchý sova štruktúra upraviť ju do niečoho naozaj cool. Dodávajú rekvizity ako klobúčiky, cigarety, dym atď dať sovy lepší vzhľad, takže sa zdá, ako by to šiel priamo z bájka príbeh! Tieto tetovania sú vyrobené veľmi skúsenými dizajnérmi a vyzerajú naozaj dobre.

load...

4. Farebný sova s ​​pozadím:

Sova je väčšinou bočné tetovanie. Často to je robené s celou pozadia polnočnej oblohy a svetlo jasný mesiac, to všetko s konáre a listy. Tieto tetovania sú obvykle farebné, skôr než čierne a biele. Sú roztomilé a domácke ako funky.

5. Cute sova dievča:

Často návrhári namiesto vytvárania realistického sova skicu, aby karikatúru sovy s odevmi a make-up a ďalšie veci. Tieto sovy sú roztomilí a vyzerajú skôr ako karikatúra. Tieto tetovania sú opäť dáva prednosť viacerými ženami.

6. Veľký eyed sova:

Najvýraznejšou časťou sova je jeho veľké oči! Tieto tetovania líči, že v centre príťažlivosti.

7. Owl tvár tetovanie:

Niekedy ľudia dávajú prednosť dostať len tvár sovy s veľkými žltými očami vytetované namiesto celého tela. Tieto tváre vyzerajú naozaj cool a roztomilé v závislosti na spôsobe, akým vaše dizajnér zvolí, aby sa to.

8. Po celej dĺžke sova tetovanie:

Existujú ľudia, ktorí si celé telo sovy zo svojich žltých očí so svojimi ostrými pazúrmi vytetované po celej dĺžke svojho ramena. Ak by boli riadne nich môže vás vyzerať naozaj divoký, pretože zatiaľ čo sova je symbolom múdrosti, to je tiež jeden z najlepších lovu vtákov a vzhľad pazúry a zobák je zastrašujúce dosť.

9. Náčrt sovy:

Najtypickejšie druhy tetovania sú tie, kde dizajnéri len aby obrys s ostrými čiarkovane a kriviek.

10. Čierna a biela sova tetovanie:

Sova tetovanie, ktoré nepoužívajú žiadnu farebný vzhľad naozaj zrelé. Robia sova vyzerať divoký a staršie, než tie farebné.

Sú tieto tetovanie zaujímavé? Takže, ktorý sova tetovanie sa chcete dostať zapísaný na koži? Napíšte nám svoj názor.

Nájsť ďalšie zaujímavé tetovanie na tento tetovanie app.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...