Noviny

Top 10 návrhov tetovacieho čiarového kódu

Top 10 návrhov tetovacieho čiarového kódu

Tetovania sú vyrobené s atramentom, ktorý je permanentný a trvalé. Atrament je vstrekovaný v epidermis vrstve kože. Tetovanie môže byť čiernym alebo v iných farbách. Oni sú trvalé a vyžadujú chirurgické odstránenie.

Tu prichádza zaujímavá symbolické tetovanie, tetovanie s čiarovými kódmi, ktoré sa získavajú popularitu v tomto súčasnom trende. Nesú vlastný význam symbolizuje individualitu človeka. Čiarový kód je druh dát, ktorá je reprezentovaná zmenou šírky rovnobežných čiar a medzier medzi nimi. Oni sú všeobecne jednorozmerné. Dáta čiarového kódu možno čítať pomocou špeciálneho prístroja - optické čítačky pripojené k elektrickému bodu.

Dajte nám vedieť, nejaké nápady, čiarový kód tetovanie, takže môžete získať jeden z nich urobiť, ak ste tetovanie milenca.

Barcode Tetovanie:

1. Slave čiarový kód tetovanie Design:

Jedná sa o čiarový kód tetovanie design so správou v spodnej časti. Je čiernym atramentom. Táto správa v dolnej časti hovorí: "SLAVE". Písmená sú v hlavnom meste jasne písmo. Toto tetovanie je špeciálne určený pre byť na ruky. Je to bizarné dizajn, ktorý nám ukazuje, ako sme všetci otrokmi maloobchodné terapia.

load...

2. "patrím tebe" Anniversary tetovanie Design:

Toto tetovanie je z lásky zasiahol pary. Je veľmi elegantná a nesie nápis "Patrím k Tebe" nasledovaný menom významné druhej. Nad nápisom je dátum výročia. Design Čiarový kód je umiestnený nad dnom.

3. Oslobodenie od Corporatisation Barcode tetovanie Design:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej a je skratka pre oslobodenie od korporatizáciou. To sa skladá z tenké a hrubé pruhy s čiarovým kódom. Medzi pruhy je medzera, ktorá vyzerá ako niekto vyrazí päsťou cez čiarový kód. Tieto linky sú náhodné. Nižšie je napísané:, 'sloboda "veľkými písmenami.

4. Čiarový kód Rastúci do trávy tetovanie Design:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. To ukazuje typickú konštrukciu čiarový kód, ktorý sa skladá z hrubých a tenkých prúžkov, ktoré sú zachytené optickým skenerom. Horná časť čiarového kódu nie je priamka. Je otvorený a riadky čiarového kódu sú vidieť stúpa a krúti do trávy. Čiarový kód zmení na ker. Miniatúrne včely sú vidieť medzi dĺžkou trávy.

load...

5. "Takže nie je pravda" čiarový kód design Tetovanie:

Toto tetovanie je v čiernej a bielej farbe. To ukazuje typickú konštrukciu čiarový kód, ktorý sa skladá z hrubých a tenkých prúžkov, ktoré sú zachytené optickým skenerom. Pod ňou je nápis, ktorý číta, "Takže nie Right". Je tučne a jasné písmo. To znamená, že uniformita nie je dobrá a že by sme mali usilovať o to, aby vyniknúť v dave. Toto tetovanie vyzerá najlepšie na vyholenou hlavou.

6. Made in a Dátum narodenia Barcode tetovanie Design:

Toto tetovanie je o národnú hrdosť a vlastenecké cítenie jednoty. Čiarový kód je použitý ako pečiatky alebo marker špecificky značí objekt. Konštrukcia ukazuje tetovanie čiarového kódu v čiernej farbe. Pod ním je nápis na deň, ktorý je dátum narodenia. Nad čiarovým kódom je nápis "Made in South Africa". To oslavuje pocit spolupatričnosti s počtom obyvateľov danej krajiny, ako aj totožnosť je jedným z milióna ako občan tejto krajiny.

7. Ľudská Inscription s čiarovým kódom tetovanie Design:

Toto tetovanie sa vykonáva v čiernym atramentom. Ukazuje konštrukciu s čiarovým kódom, pod ktorou je nápis číta "človek". Nápis je tučne a jasné písmo. Oslavuje ľudstvo.

8. Dátum narodenia s Leaf a čiarový kód tetovanie Design:

Toto tetovanie je tiež čierno. Ukazuje design čiarového kódu, pod ktorou je nápis rande. Dátum je dátum narodenia osoby. Vyrastajúce z dizajnu čiarového kódu je stromček. Stromčeka symbolizuje narodenie.

9. Londýn Skyline čiarový kód tetovanie:

Toto tetovanie je čiernym atramentom. Tyče z čiarového kódu vyšplhať až na vzniku budovy panorámu Londýna. Na strane je London Eye.

10. Americká vlajka Barcode tetovanie Design:

Toto tetovanie je vo farbe. Ukazuje americkú národnej vlajky podmnožinu do dizajnu čiarového kódu.

Dúfame, že tento článok o čiarový kód tetovanie bolo zaujímavé a pomohol získať nejaké nápady. Podeľte sa o svoje komentáre s nami, ak existuje.

Viac fascinujúce tetovanie vybrať ten najlepší nápad pre vás.

load...