Noviny

10 najlepších šampónov pre tmavé vlasy k dispozícii

10 najlepších šampónov pre tmavé vlasy k dispozícii

Ženy vo všeobecnosti tendenciu sa umyť vlasy častejšie, než je požadované. A umývanie vlasov spadá pod dobrým režim starostlivosti o vlasy. Aplikovanie ľubovoľného šampón na vlasy nie je v poriadku pre vaše vlasy; mali by ste mať dobrý skríningový postup pri výbere vášho šampón. Mali by ste sa uistiť, že šampón, ktorý používate, je práve pre váš typ vlasov, farba vlasov a pod Tento článok vám dáva top 10 šampóny vhodné pre tmavé vlasy. Pokiaľ máte tmavé vlasy, tak prečo nie listovať obsahom poznať najlepšie šampóny.

Poďme sa pozrieť na top 10 šampóny pre tmavé vlasy dostupných v Indii:

1. Matrix Color Care So Silver šampón:

Matrix Color Care So Silver šampón pomáha pri ochrane farby vlasov. Aplikácia tohto skvelého produktu pomáha pri zadržiavaní dlhovekosti a žiaru vlasov. Neutralizuje mosadzný svetiel a odstraňuje žlté tóny, ak existuje.

load...

Cena: Rs. 662,60 pre 300 ml

2. Aveda Black Malva Shampoo:

Pri použití tohto šampónu pomáha, aby sa na chladné a hlboké tóny tmavých a prírodných tmavých odtieňov. Tento šampón tiež odrádza vzhľad Brassy či červených tónoch. Kombinácia tohto produktu obsahuje čierny čaj, aloe a zvláčňujúce bohaté na čierne Malva, ktorý bol divoko vytvorený. Jemne čistí vlasy a vlasovú pokožku pomocou čiernej Malva šampón. Je navrhnutý špeciálne pre tmavé odtiene.

load...

Cena: Rs. 2521,42 pre 1000 ml

3. Batiste Dry Shampoo:

Jedna z výhod použitia suchého šampónu je, že nemusíte ísť cez všetky tohto procesu prania a sušenia vlasov. Táto batist šampón je určený pre tmavé a hlboké hnedé odtiene vlasov. To vyženie na olejovej korene a pomáha zlepšiť tela, zatiaľ čo dávať nudné, bez života vlasy krásne človeka bez použitia vody. Náznak farby je doplnená pre tmavé a hlboké hnedé vlasy tóny. Takisto pomáha, aby zmes v koreňovej opätovného rastu zhoršené alebo farbené vlasy.

Cena: Rs. 549,86

4. Batiste Dry Shampoo (Color-Medium A Brunette):

To je vo Veľkej Británii číslo jedna suchý šampón pre tmavé vlasy a pomáha vyhnať ropu a podporiť telo bez použitia vody. Pomocou tohto šampón pomáha, aby zmes v koreňovej opätovného rastu zhoršené alebo farbené vlasy. Táto batist šampón je určený pre brunetka a stredných odtieňov vlasov.

Cena: Rs. 550,04

5. Aveda Clove Color Shampoo:

Tento produkt je ideálny pre medové blond a prírodné bruneta tóny. Kombinácia obsahuje pestované klinček, organicky pestované kávy, detoxikačné byliny. Tie pomáhajú v posilňovaní teplé tóny, obohacuje hnedé odtiene, a tiež poskytujú sťahujúci výhody na vlasovú pokožku. Keďže sa jedná o Ajurvédske ovplyvnený produkt, nemusíte sa obávať nežiaducich účinkov. Pri použití tohto šampónu bude jemne čistí pokožku hlavy a vlasy.

Cena: Rs. 2788

6. Aveda šialenejšie Root Shampoo:

Toto tmavé vlasy šampón je špeciálne navrhnutý tak, aby teplo gaštanové, červené a gaštanové odtiene. Vzorec tohto šampónu obsahuje ekologicky pestujú ďatelina, mořenového koreňa a ďalšie prírodné zložky. Tie pomáhajú pri očiste a čistí vlasovú pokožku a vlasy šetrne.

Cena: Rs. 2308,92 pre 1000 ml.

7. Garnier Fructis Color Shield Shampoo:

Táto farba štít šampón chráni a vyživujú vlasy, takže farba zostáva živé i po 45 praní. Šampón preniká hlboko do vlasov k vyživujú a urobiť z neho lesklejšie. Len málo z zložiek tohto šampónu sú kyselina bobule antioxidant, olej z hroznových jadier a ďalšie.

Cena: Rs. 1228 na 384 ml.

8. L'Oreal Paris Expert Vitamino Color Shampoo:

Po niekoľkých umýva, vlasy má tendenciu slabnúť, ale to nie je rovnaký prípad s L'Oreal Paris Expert Vitamino Color šampón. Ľahký, krémová formula čistí vlasy pri zachovaní farby vlasov neporušený.

9. Matrix Color Shampoo Starostlivosť:

Biolage od Matrix farba starostlivosti šampón je veľmi jemný čistiaci systém, ktorý chráni žiarivosť a životnosť farby vlasov. Jedná sa o jemný produkt, ktorý môže byť použitý na dennej báze.

10. Dove Color Repair Therapy:

Dove farba starostlivosť šampón obsahuje nižšie síranu vzorec. Tento šampón a kondicionér pomáha pri čistení a vyživuje vlasy a chráni farbu vlasov pred umytím.

Teraz sa zoznamom šampónov, ktoré môžu byť použité v pravidelných intervaloch, ktorá pomáha pri ochrane farby vlasov. Neváhajte sa podeliť o svoje skúsenosti s nami.

load...