Noviny

Top 10 najlepších hnedých farieb vlasov

Top 10 najlepších hnedých farieb vlasov

Ak ste brunetka, nájsť tú správnu farbu pre vás nie je ľahká úloha. Brown je rozsiahly pojem. Každý Hnedovlasá človek má rôzne hnedé odtiene vlasov. Na rozdiel od zodpovedajúcej prirodzenú farbu vlasov, to je tiež dôležité, aby farba vlasov používate zodpovedá vašej pleti príliš. Takže zo všetkých produktov a farby na vlasy sú dnes k dispozícii, nasledujúce 10 môže byť hodnotený ako najlepší.

Top 10 Colors Brown Farba vlasov:

Poďme sa pozrieť na top 10 hnedej farby vlasov:

1. Clairol prirodzené inštinkty:

Clairol prirodzené inštinkty je lacná, ale efektívne farbu vlasov. Nachádza sa v hornej časti hnedého zoznamu farieb na vlasy, pokrýva sivé a dodáva lesk vlasov. K dispozícii v hnedej a červené odtiene, udržuje vaše vlasy hladké a lesklé po celý deň.

load...

2. L'Oreal ColorSpa vlhkosti Actif:

To je ďalší lacná farba na vlasy, ktorá dáva dobrú šedú pokrytie. Jeho hnedý odtieň dáva oveľa lesklejšie výsledok než Clairol má farbu. To je najlepšia hnedá farba na vlasy, ako to trvá kratšiu dobu v porovnaní s produktom Clairol.

3. Revlon ColorSilk:

Revlon ColorSilk má farby vlasov pre obe blondínky aj brunetky, ale jeho tmavo hnedý produkt získal srdcia. Nezáleží rýchlo slabnúť a pokrýva 100% šedej. To tiež robí vaše vlasy lesklé, šťavnaté a najväčší USP je jeho cena. To je jediná farba v zozname, ktorý je dostupný pod $ 4. Kradnúť, hovoríme!

load...

4. L'Oreal Excellence Crème:

L'Oreal Excellence Crème je víťaz, pokiaľ ide o farby na vlasy. Jej hnedé vlasy vydržia dlhšie ako jeden mesiac starostlivé umývanie a sušenie fúkaním. Pokrýva šedé dokonale. Je dodávaný s vlasový kondicionér, čo je farba dlho vydrží.

5. Garnier Nutrisse výživný krém:

Garnier Nutrisse výživný krém obsahuje prírodné ovocné oleje, ktorý udržuje vaše vlasy hydratovaná dlho. Tmavá čokoláda odtieň tohto rozsahu pokrýva šedej úplne a je vhodný pre tých, ktorí s tmavo hnedé vlasy.

6. Lush Hair Hennas:

Tento produkt vyžaduje rozpustenie v horúcej vode a poklepávaním na vlasy. To robí neporiadok, ale konečný výsledok je wonderful¯Lush vlasy, ktoré sa cítia silnejší. Mnoho užívateľov tejto farby zaručiť, že ich vlasy sa cíti odolnejšie po použití produktu na henna báze. Ak použijete henna, uistite sa, že udržať rukavice užitočných!

7. ESalon Custom Obsahuje Farba vlasov:

U väčšiny kozmetických webových stránok, táto farba dostane najvyššie hodnotenie, pretože jeho farebná škála sa skladá z rôznych odtieňov. Táto farba tiež robí vaše vlasy pohľad plný a objemný. Spotrebitelia tejto farby jednomyseľne zhodujú, že eSalon zvykom formulované robí ich vlasy vyzerať prirodzene s hĺbkou a upozorní podobne.

8. Revlon Frost & Glow zvýraznenie Kit:

Tí brunetky, ktorí sa cítia ako je pridanie trochu vkus na ich vlasoch nájdete tento výrobok vhodný. Zvýraznenie sada je k dispozícii na adrese do $ 10. Má nešikovný aplikačný cap systém, ale ak chcete, aby vaše vlasy, aby vyzeral ako ste práve boli na salóne bez dodatočných nákladov, ťažkostí možno ľahko pripomenúť.

9. Wella Color kúzlo Demi-permanentné Farba vlasov:

Máte nabitý program, a nie sú schopné vyfarbiť príliš často? Ste unavení z sivých pokukování z vlasov len niekoľko týždňov potom, čo farba? V takom prípade je demi-permanentná farba vlasov je ideálny pre vás. Hnedá farba je hlboká a vyzerá prirodzene na akomkoľvek čiernovláska.

10. Goldwell Color Elumen vlasov:

Táto hnedá farba na vlasy je ideálny pre tých, ktorých vlasy sú náchylné k vypadávaniu vlasov. Tento výrobok pomáha skrotiť hrubé, husté vlasy bez použitia škodlivých chemikálií. Zanecháva farbu rovnomerne farebné, hladké, mäkké a hebké.

Ak ste si mysleli farbenie vlasov nebolo pre teba, zamyslite sa znova. U týchto bujných farbách istí, že zmeniť spôsob, akým sa pozeráte. Či už je to strana alebo len človeka, si jednoducho nemôže ísť s týmito medzinárodnými farieb, ktoré vám bude nie menej ako spomalenie procesu zle!

Používate farbu vlasov? Čo je vaša obľúbená značka? Podeľte sa o svoje názory s nami v sekcii Komentáre nižšie.

load...