Noviny

Najlepšie parfémy Hugo Boss pre ženy - Moja top 10

Najlepšie parfémy Hugo Boss pre ženy - Moja top 10

Luxus vonia skvele sa len sprej je niečo, čo žiadna žena bude preskočiť von na. A to je dôvod, prečo sme všetci milujú parfumy. Najmä tie z Hugo Boss! Hugo Boss, dobre známy nemecký luxusný módny dom má široký sortiment parfumov na ponuke pre ženy. Tu sú moje Top 10 tipy.

Najlepšie Hugo Boss Parfumy pre ženy

Nasledujúce 10 sú top Hugo Boss parfumy vhodné pre ženy.

1. Hugo Boss Čistá Purple

Predstavený v roku 2006, tento parfum od domu Hugo Boss má kvetinové a ovocné rytmus. Má najvyšší tóny nektárinky a bielych cyklámen, zatiaľ čo základňa poznámky predstaviť jantár, kože a marcipánové akordy. Hugo boss čistý purple bol navrhnutý Lutz Herrman. Dizajn fľaše je veľmi zvodné a elegantné, ktorý dokonale ukazuje svoju triedu a eleganciu. To Hugo Boss parfum pre ženy bol okamžitý hit a nevidel nedostatok lásky, pretože bola zahájená!

load...

2. Hugo Boss Hugo Woman

Hugo Boss Hugo Woman je určená pre nezávislé a určené ženám. Slogan znie: "" Ešte nie napodobňovať, Innovate ". S ľahkým nádychom korenia, tento parfum má sviežu a sladkú vôňu. To bolo vytvorené v roku 1997 Ursula Wandel a má základne tóny santalového dreva, vanilky, vanilky, cédru a živice.

3. Hugo Boss Femme

Hugo Boss Femme je parfum, ktorý zachytáva veselú, romantickú a zasnený strane ženy. Toto šumivé a ležérny parfum bol vytvorený v roku 2000 a bola zahájená v roku 2006 a má základne tóny jazmínu, ruže a ľalie.

4. Hugo Boss Podstata De Femme

Essence de femme od Hugo Boss je intenzívnejší večer verzia začaté ako femme. Má štartové tóny frézie, mandarínky a čiernych ríbezlí, to dáva veľmi božskú a exotický pocit. Jeho prevádzka sa začala rok po začatí Hugo Boss Femme v roku 2007.

load...

5. Hugo Boss Deep Red

Určený pre ženy s pevnosťou a aktivite, Deep Red Hugo Boss patrí k ovocným kvetinová vôňa rodiny. To bolo vytvorené v roku 2001 Alain Astori a Beatrice Piquet. Sýto červená má srdce tóny kalifornského cédru a pižma, táto dokonalá je jednoducho perfektný pre ženy dnes.

6. Hugo Boss Orange Sunset

Hugo Boss Orange Sunset je vylepšená verzia pomaranča, ktorý sa začal v roku 2016 v mesiaci auguste. Orange Sunset prichádza s čerstvými a veselé akordy mandarínky a bergamotu.

7. Hugo Boss Orange Charity

Orange Charita Edition Hugo Boss je trochu podobný oranžové slnko a bola zahájená po jeho úspechu. Jedným z podielu na zisku z pánskej a dámskej obmedzený bol darovaný UNICEF v roku 2017.

8. Boss Intense

Boss intenzívna je určený pre ženy, ktorá je silná, rovnako ako ženský. Je to teplé a zmyselné vôňa bola vytvorená Ursula Wandel v roku 2003 a má teplé základ Poznámky so stopami pižma, jantáru a santalového dreva.

9. BOSS Nuit Pour Femme

Jedná sa o najnovšie parfum začala Hugo Boss v roku 2017, ktorý je určený pre ženy s dôverou a elegancie. S elegantným a šumivých tóny broskyne a aldehydov, má základné tóny krémové santalové drevo a kryštalické machu.

10. Hugo Boss Hugo XX

Hugo XX má zvodnú vôňu, ktorá je venovaná očarujúce, zmyselné a zrelé ženy. Patrí do ovocnou vôňou rodiny a má otvorenie poznámky čerstvé z liči, čučoriedky a mandarínky.

Toto je zoznam našich najlepších Hugo Boss parfum pre ženy! Súhlasíš? Napíšte nám komentár!

load...