Noviny

Top 10 dizajn tetovanie Britney Spears

Top 10 dizajn tetovanie Britney Spears

Dáma niekedy-in-správy, Britney Spears môže dať tvrdej konkurencii na ľubovoľnú ikonu módy po celom svete. Jej duch nezdolný a silný javiskové ľahko očariť každého jednotlivého človeka v hľadisku. Aj napriek tomu, že spory bežať za ňou často, štýlový diva zostane navždy jedinečný vďaka svojmu bezchybný zmysel pre módu. Najlepšie časť o jej štýl vyhlásenie je samozrejme sada tetovanie, ktoré sa vystatuje adorably. Niet divu, že mladá generácia stále hľadá pre svoje novšie avatary zakaždým, najmä keď príde s ďalším nádherným kúskom tela umenia.

Britney Spears tetovanie stalo, že sa najviac populárne medzi milovníkov tetovanie na svete. Tu sú niektoré z najčastejších vzory si môžete vyskúšať každý deň.

Britney Spears tetovanie - Top 10

Pokiaľ ide o tetovanie sa diva štýl páči zmeniť vzory tetovanie tak často ako jej oblečenie. Ona je nezdolný fanúšik tučné body art, a pravdepodobne žiadna časť jej tela bola pripravená o tetovanie. Počnúc malé a roztomilé tie, keď dal na veľké a svetlé tetovanie čas od času. Pozrite sa na niektoré z tých najviac ozdobená tetovanie by vždy radi chváliť.

load...

1. Britney Spears Pink Lips Tetovanie:

Teraz, to je niečo, čo ide najlepšie s opaľovanie Britney Spears. Ide zrejme o symbolický tetovanie, ktorá pôsobila v priebehu jej známych rozkladných dní. Položila toto tetovanie na vnútornej strane jej pravého zápästia. To je pekný, kto vyskúšať.

2. Britney Spears Kabala Symbol Tetovanie:

To je ďalší náznak tetovanie predvádza od Britney. Mnohí veria, že kabala symbol tetovanie na krku je inšpiráciou od Madonny. Napísaný v hebrejčine, význam tohto Britney Spears krku tetovanie je,, liečenie '.

3. Britney Spears Foot A Toe Tetovanie:

Hoci spoločný vzor, ​​chodidlo a prst tetovanie vyzerá sexi na Britney. Má jednu kvetov viniča tetovanie na pravej nohe a kvitnúce tetovanie na ľavom. Oba tieto tetovanie vyzerať trendy a cool.

load...

4. Britney Spears víla tetovanie:

Najpopulárnejší Britney tetovanie je víla tetovanie na jej dolnej časti chrbta. Predpokladá sa, že prvé tetovanie nosila v skoro 2000. Víla je symbol mladosti a Britney bola vždy rád tém fantázie. Niet divu, že ona nikdy odstránená toto tetovanie z jej tela.

5. Kvetina s čínskym symbolom Tattoo:

Pokiaľ máte šancu všimnúť jej pravý bok, mali by ste si nevšimnúť, roztomilý Daisy kvetina s čínskym symbolom v centre. Zatiaľ čo mnoho ľudí verí, že symbol znamená, divné ', iné argumentujú jeho význam ako tajomstva ". Bez ohľadu na to, aký je zmysel, je to určite jeden z najlepších tetovanie Britney.

6. Britney hviezda Tetovanie:

Čas od času, Britney ukázala svoju slabosť pre hviezda tetovanie. Mala veľa drobná hviezda tetovanie na krku, ktoré sa zmenili ich umiestnenia s časom.

7. Britney kocky tetovanie:

Britney leptané na kocky tetovanie, keď sa oženil Kevin Federline. Jej lepšia polovička mal podobný modré kocky tetovanie na vnútornej strane jeho pravé zápästie. Britney mala červené kocky tetovanie na jej ľavom zápästí.

8. Cross Tetovanie:

Britney dostala krížovú tetovanie leptané počas jej známych rozkladných dní. Položila na tomto tetovanie tesne po holení off hlavu.

9. Triangle tetovanie:

Britney populárne trojuholník tetovanie prišiel počas Teen Choice Awards 2009. Nachádza sa na pravej ruke, je to veľmi malé tetovanie, aby si všimol. Je ťažké povedať, skutočný význam tohto symbolu, ale mnohí veria, že to sa odkazuje na Iluminátov.

10. Britney Armband tetovanie:

Armband tetovanie sú vzory, ktoré ľudia všeobecne radi. Aj keď nie je príliš v obľube veľké tetovanie, to Miami ink náramok tetovanie vyzeral v pohode na ňu.

Páčilo sa vám tetovanie Britney? Napíšte nám svoj názor nižšie.

Chinese, víla, hviezda páskami, to tetovanie aplikácia má všetko! Nájsť všetky svoje obľúbené celebrity tetovanie na, tetovanie pre všetkých '.

load...