Noviny

7 perfektné Bollywood Celebrity Nose Jobs, ktoré zmenili osudy

7 perfektné Bollywood Celebrity Nose Jobs, ktoré zmenili osudy

Nosy záležitosť!

Svet pozlátko a pôvab odvolanie k každého. Pre divákov, to nie je nič iné ako rozprávky v rozprávkovej krajine. Všetko sa zdá ružové a zvodné. Každý herečka a herec sa zdá takmer dokonalý vo všetkých smeroch. V skutočnosti je to naozaj ťažké, aby to veľký v tomto svete fascinácia a ilúzie. Mnoho faktorov hrá kľúčovú úlohu. Avšak, zo všetkého najviac, krásny tvár je nevyhnutným predpokladom. Konkurencia tu dostane tuhšia zo dňa na deň. V dôsledku toho, aj úspešné hviezdy Bollywoodu, s dobrou talent a krásu, majú nutkanie pozrieť ešte krajšia.

load...

To si vyžaduje zvýšenie kozmetických operácií. Kozmetické operácie sa ukázala byť požehnaním pre B-Towners. Dokonca aj A-listers z priemyslu išli pod nôž. Opäť platí, že okrem rôznych kozmetických operácií, nos pracovné miesta sú najčastejšie. Mnoho z týchto pracovných miest pokazilo Mnoho časov. Ale pomerne málo z nich v skutočnosti dopadlo úžasné. Rozhodli sme sa príspevok na najlepšie Bollywood celebrity nos pracovných miest.

Zoznam Najlepšie Bollywood Nose Jobs:

1. Aishwarya Rai:

Ex-Miss World, súčasná pani Abhishek Bachchan podstúpil niekoľko vylepšení cez jej kariéry. Najpozoruhodnejšie jedno, či je jej nos. Keď sa pozorne porovnávať svoje aktuálne fotografie do tých starších, nos teraz vyzerá oveľa ostrejšie. To tiež vyzerá oveľa viac v súlade so zvyškom svojich funkcií. Aisha, ako ona je láskyplne nazýva, je tiež známe, že preč na lícnych implantátov. Tento chirurgický zákrok príliš zvýšilo jej lícne kosti spolu s menším nastavením čeľuste. To je jeden z najlepších príkladov toho, ako právo chirurgia môže transformovať a pridať do niečí krásu.

2. Kareena Kapoor:

Naše sexi siréna Bebo, teraz pani Saif Ali Khan, mierne sa zmenil jej nos tak, aby zodpovedala svojimi jemnými rysy v minulosti. Táto zmena je prominentný iba pri bližšom pozorovaní. Ju milovali sme sa tak ako tak. Ale s novým nosom, urobíme ešte viac.

load...

3. Minissha Lamba:

Táto pekná taky prešiel nosa. Hoci ju pred a po obrazy neukazujú nápadnú zmenu, sme radi jej predchádzajúce vyzerať lepšie. A čo ty? Myslíte si, že nos práca je na tom nič dobré?

4. Priyanka Chopra:

PeeCee alebo prasiatko Chops (ako ona je známa) išla pod nôž otupiť sa na jej ostrý nos. Ona bola jednou z najvýznamnejších a zjavných nos pracovných miest v priemysle. Jediné, čo môžeme povedať, je, že sme ju len milovať viac teraz. Operácia bola vykonaná viac dobré jej vzhľad a po jej fanúšik.

5. Shilpa Shetty:

Naša veľmi indický víťaz slávneho britského reality šou, Big Brother 'je známa pre jej lákavý pasu. Ona je tiež povedal, aby prešli 2 nos pracovných miest. Tieto nos pracovných miest nielen zázraky sa svojím vzhľadom, ale aj na jej kariéry. Jej kariéra graf, post operáciu, len bol videný ísť hore. Takže má vejár nasledujúce.

6. Shruti Hassan:

Shruti Hassan, dcéra superstars Kamal Hassan a Sarika, bol prirodzene požehnaný dobrý vzhľad svojich rodičov. Jediná funkcia mohla sťažovať na jej dlhý nos. Ona išla pod nôž. Hovorí sa, že mala veľké problémy s dýchaním, pretože jej dlhý nos. Preto sa operácia bola nevyhnutná. Shruti, sme len radi, že viem, že to z dvoch dôvodov. Po prvé, môžete dýchať dobre teraz, dva, budete mať dychov zo svojich miliónov fanúšikov preč. Milujú krásu!

7. Sridevi:

Sridevi vraj začal nosa trend v Bollywood filmovom priemysle. Nikdy priznal, ale krásna herečka údajne dostala jej nos a pery opravené získať dokonalý vzhľad. Obrázky tu si zrejme ukázať, ako jej tvárové krajina zmenila v priebehu rokov.

Image Source: idiv

load...