Noviny

Top 10 dizajnov kompas tetovanie

Top 10 dizajnov kompas tetovanie

Ahoj tam, čitatelia! Čo príde na myseľ, keď počujete toto slovo kompas? Áno, je to tak trochu mätúce, že jo? Ale je možné zistiť význam dizajnu kompas tetovanie. Skutočný kompas dizajn je populárny námornej tetovanie, ktoré sa zvyčajne vyjadruje svojou veľmi dlhú historickú minulosť. Zahŕňajú tiež spojené tetovania a tiež námorníci, a to je podobné námornej hviezdou symboliky.

Avšak, mnoho umelcov sa pokúsil označiť ich štýl použitie Tvorba vlastných výrazných modelov. Tieto kompas tetovania sú teraz k dispozícii v širokej palety a vzory. Zatiaľ čo niektorí nosiť z módy, iní kresliť tetovanie pre označenie žiadne zvláštne príčinu alebo účel. Bez ohľadu na to z dôvodu opotrebovania, tetovanie zostávajú najlepšiu formu zdobenie tela i dnes.

Top 10 Compass Tetovanie:

Na rozdiel od svojich tvaroch, kompas tetovanie sú k dispozícii v mnohých okrúhlych formátov. Od jednoduchých obrázkov, môžete si vybrať z veľkého množstva kompas tetovanie vzory. Pozrite sa na niektoré z najlepších svetových strán vzory vôbec.

load...

1. Ruská bábika Compass Tetovanie:

Tu kompas je ďalší prvok zakotvený v ruskej bábiky. Nachádza sa na bruchu bábiky tuku kompas znamená plávajúce čas. Farebné v vyzerá, ruská bábika kompas tetovanie je dievčenské jeden, ktorý vyzerá skvele na hornej časti paže.

2. Kompas na stehná:

Názov tohto modelu napovedá umiestnenia tetovanie. Veľmi elegantné kompas vzor, ​​vzor je ideálny pre toho, kto má na sebe šortky väčšinou. Hoci jeho veľkosť je malá, ale nesie veľkú obraz nesúci osobnosť nositeľa.

load...

3. Simple Compass Tetovanie:

Medzi rôznymi návrhmi kompasu tetovanie, jednoduchý kompas je najviac rozkošný jeden. Môžete nosiť tento model v ktorejkoľvek časti tela. Vzor je zvyčajne malé rozmery a používa jednu alebo dve farby najviac. Perfektné pre mužov aj ženy, jednoduché kompas sú prednostné veľa ľudí, ktorí nemajú radi hlasné vzory.

4. Kompas a olivových listov tetovanie:

Kompas a olivových listov tetovanie sú nostalgické tetovanie, ktoré majú imidž listov spolu s kompasom. Farebný vzhľad, tento model je ideálny pre mužov aj ženy. Môžete si vybrať tento vzor s istotou, ak ste v láske s časom prechádza.

5. Kompas a laná tetovanie:

Kompas a lano tetovanie je populárny vzor kompas tetovanie. Ten je tiež druh tetovania námorníckom, čo je ďalší obľúbený vzor. Najlepšie miesto pre nosenie tohto tetovanie je na hornej časti paže alebo dolnej časti chrbta. Môžete nosiť vzor na svojich abs taky, ak vaše abs sú tónovaný.

6. Element Compass Tetovanie:

Hlavným rysom tohto typu tetovanie je predmetom snímky. Väčšinou sa jedná o zmysluplné tetovanie nesú nejaký zvláštny význam. Pre túto samozrejmosť, mnoho celebrít po celom svete zdvihla tento model ako svoje obľúbené voľby. Element kompas tetovanie je k dispozícii v oboch dočasné a trvalé vzory.

7. Script Compass Tetovanie:

Meno tetovanie nikdy nevyjde z módy. Takmer všetky značkové tetovanie majú niečo napísal. Kompas tetovanie nie sú výnimkou tohto vzoru. Môžete napísať niečo objíma kompas. V tomto vzore tetovanie, kompas zostáva hlavným predmetom metafor.

 [Čítajte: Žalúdok tetovanie]

Compass Tetovanie 8. Námorníkov:

Ideálny ako pre námorníkov a ďalšie, kompas s kotvou a mapy je celkom dobre páčilo ľuďmi. Vzor bol upravený od doby kompas tetovanie prišiel do módy.

9. Old School Compass Tetovanie:

Old School kompas tetovanie sú veľká a ilustrovaný. Zachytávajú jednoduché okrúhle v tvare kompasu, ktoré sú farebné. Vzor je ideálny pre mužov aj ženy.

10. 19. Storočia slobodomurársky Compass Tetovanie:

Tento konkrétny model zachytáva metafor ručné kompas, ktorý sme sa všeobecne používajú v geometrii. V podstate mužský, to je perfektné tetovanie pre človeka, ktorý je v oblasti strojárstva.

Ak hľadáte pre inšpirujúce a výrazné umelecké dielo zapísaný na svoje telo, potom je tento žáner je to, čo by ste mali vyzdvihnúť! Ktorých jeden z týchto návrhov kompasu tetovanie je vaša najobľúbenejšia? Ešte nám zanechajte komentár!

Dať svoj nápad dostatok času na test, ak naozaj chcete, napustené, uložiť miesto pre tetovanie dizajn, ktorý nebude ľutoval.

Obrázok zdroj: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10

load...