Noviny

5 Cool triky, ktoré vám môžu dať nádherné vlasy cez noc

5 Cool triky, ktoré vám môžu dať nádherné vlasy cez noc

Nebolo by úžasné, keby každý deň bol dobrý účes? Prebudenie na sladký zámkov môže znieť ako sen, ale môžete dosiahnuť v spánku. Ako?? No, to je jednoduché !!

Môžeme vám pomôcť prebudiť k dokonalému a lesklú hrivu. Nie, nie ste sníval! Tu je niekoľko jednodňových trikov, ako získať krásne vlasy, zatiaľ čo vy spíte. Takže krok dopredu a dohnať tie toľko potrebné 8 hodín.

1. Sleep s vlasmi UP!

Loose vlasy dostane zamotaný a kučeravý sa ľahko vytvára vtáčie hniezdo každé ráno. Hádzať a sústruženie vytvoria uzly a spleti čo má za následok väčšiu namáhanie vlasov pri čistení to. Je lepšie zviazať voľné smrekový, chvost alebo vrkoč, ktorý nepridá tlak na váš skalp.

load...

2. Stav vašich vlasov cez noc:

Použite posilňujúci maska ​​alebo ponechať kondicionér v noci a prebudiť sa skákacím, živené hriva. Uistite sa, že pramene sú podmienené dobre. Opustí-in kondicionérov prenikajú hlboko do vlasovej kutikuly a liečiť ich úplne.

Tip: Použite sprchovací čiapku do postele, aby sa zabránilo vyliatiu masky alebo kondicionér nad svojím vankúšom a listov.

3. Pravidelná olejovanie:

Naše babičky vždy prisahal jej, a to sa odráža v ich lesklé a dobre udržiavaných kadere. No, je tu veľa pravdy za presvedčenie, že pravidelné mazanie môže vaše zámky silnejší a pomôcť im rastú rýchlejšie. Prsty jemne stimuluje pokožku hlavy. Tým sa zvýši prietok krvi vedie k zdravému rastu vzor, ​​rozptyl prirodzené a hydratačné oleje skrz vlasy.

load...

Kokosový olej je, ruky dole, považovaný za jeden z najlepších riešení pre vyživuje vlasy. Olej je bohatý na bielkoviny, ktoré pomáhajú pri zlepšovaní pevnosti vlasy a vlasovú pokožku zdravie. Slather vlasy s ním a prebudiť lesklú hrivu !!

4. Poraziť kader:

Nemôže zvládnuť túto spurnú krepovateniu? Jo - vám chýba ešte o krok pred biť svoju posteľ. V noci, platí dobrý upokojujúce, lesk sérum s vlasmi až do konca, a potom otočte ho do voľného drdolu. Uvoľnite buchta v dopoludňajších hodinách, a budete odišiel s vlasmi, ktoré je kader-free a žiariace. Hladká a hodvábna vankúš ukáže byť zdravé ako pre vlasy a pokožku.

5. Vystrihnúť Teplo:

Ak máte v úmysle dosiahnuť na vykurovanie nástrojov v dopoludňajších hodinách, môžete znížiť svoj čas na to! Ako navrhol stylistov, umývanie vlasov noc predtým a potom česanie opatrne s širokým zubov hrebeňa vám odolať používať sušičku v dopoludňajších hodinách - tiež výrub množstvo tepla, ktoré používate na vlasy. Do rána bude vaše vlasy vysušiť a mäkšie. Ísť ľahko na stylingových prípravkov, pretože môžu skončiť robiť váš skalp suché. Snažte sa používať často, ale keď sa musí aplikovať ich na pramene, skôr než použitie priamo na pokožku hlavy.

Okrem všetkých týchto, zdravá strava vám môže pomôcť s vašou svieži zámky (nie cez noc, hoci). Proteín podporuje zdravé vlasy. Denná porcia vajcia, kuracie mäso, ryby alebo sóje môže robiť zázraky.

Kyselina listová a vitamíny B - 6 a B - 12 sú tiež s vlasmi dôležité. Môžete pridať potraviny bohaté na vitamíny B - 6 a B - 12 vo vašej strave - medzi ne patrí špenát, banány, zemiaky, mliečne výrobky a citrusových plodov.

Teraz môžete vrátiť z postele s rozprávkovou vyzerajúce vlasy! Ale musíš dať do nejaké úsilie, než doháňa na "beauty-spánok". Samozrejme, žiadna bolesť, žiadny zisk, nie?

Banner Obrázok Kredity: cc licenciu (BY SA) Flickr

load...