Makeup

Jednoduché spôsoby, ako perfektne aplikovať červenú rúž

Jednoduché spôsoby, ako perfektne aplikovať červenú rúž

Keď príde na rúž, podľa nášho názoru, nie je nič viac sexi než hojdacia červenú pút. Či už je oheň-motor červená, klasická červená vhodný pre všetky tóny pleti, alebo že dokonalý štýl vyhlásenie šarlátovočervené, je to ťažké nájsť rúž škrečok, ktorý sa nepokúsila tento pohľad. Odtieň možno pripevniť make-up vzhľad a premeniť váš obyčajný outfit do mimoriadneho.

Aj keď, červená je okamžite pick-me-up pri použití nesprávne, to zvrásnenie up pery môže byť hlavný pád. Tak čo budeme robiť v čase, ako je táto? Go intenzívna s exfoliácia; uplatniť krémovejšia lesky, ktoré pomáhajú, aby sa vaše suché, popraskané pery a rozhodnúť sa pre definované základný náter na pery, ktorý funguje mágia zabezpečiť hladký aplikácie a dlhotrvajúcu farbu.

A to aj vtedy, ak si myslíte, že zdokonaľuje to je niečo mimo veľká veda. Neboj sa, keď sme okolo! Prečítajte si dopredu, ako budeme demonštrovať dva jednoduché štýly použitie červené rúže, spolu s uvedením najlepší vzhľad a značiek k testu. Zatiaľ čo jeden štýl vyžaduje určitú trpezlivosť, druhá je dokonalý vzhľad pre low-údržby lete.

load...

Veci, ktoré potrebujete:

 • Ret líniové. Navrhujem Color Sensational Kontúrovacie ceruzky na pery v červenom.
 • Červená rúž. MAC rúž v Ruby Woo
 • Dobrý peru kefa, likeGorgeous Cosmetics '031' Syntetické Lip Brush
 • Papierová vreckovka
 • Červená škvrna na pery. Skúste: Revlon Colorstay vlhkosti Stain
 • Red lesk na pery, Dior Rouge Dior Sérum de Rouge v Crimson

Ako sa prihlásiť červený rúž?

Štýl 1

 1. Pripravte svoje pery jemne exfoliačný s kefkou na zuby a hydratujú pery s výživný balzam na pery (Burt je Včely Lip Balm.) Nezabudnite, že ak použijete balzam na pery tesne pred rúžu, bude to vlhké a matnou povrchovou úpravou nevydrží dlhšie.
 1. Ďalej DAB na svoje obľúbené pery primeru. Baňa je NARS Instant linky a póry Perfector, dobrá o zabrániť rúž z operenie alebo usadenie do liniek.
 1. Teraz prichádza chúlostivé časti, použite ostrý Kontúrovacia ceruzka na pery, pre jednoduché používanie, a starostlivo linka vaše pery. Začínajú na prove Amor. Potom, čo urobil vyplniť pery s použitím rovnakého Kontúrovacia ceruzka na pery. Môžete svoj malíček a rozmiešať v tieni ticho po celom pery.
 1. Počnúc od spodnej pery, vziať štetku a uplatniť svoju červený rúž. Potom pokračujte rovnako na hornej pere. Tip: Uistite sa, že máte použiť farbu od stredu pier. Len šíri rúž, ako sme sa vpíše do riadku po.
 1. Pamätať pre dokonale definované a plnšie pery; naneste Kontúrovacia ceruzka na pery okolo svojich okrajov a naplňte ju znovu potom, čo ste použili svoju rúž.
 1. Použite hodvábny papier a osušte vaše pery hladké a dlhotrvajúci povrchovou úpravou.

Style 2

Ak krv červená rúž je príliš veľký záväzok pre vás platia lesklú verzii cez vaše pery miesto. A budete sa vľavo s lesklým, dlhotrvajúce farby na vašej pút. Pokračovať v čítaní…

 1. Po príprave pery naneste vrstvu dobré červené pery škvŕn. Revlon Colorstay vlhkosti Stainis najmä definovaný ako nástroj, ktorý poskytuje maximálne pokrytie s minimálnym úsilím.
 1. Potom, čo urobil, zamiesť svojou ľahkou Revlon lesk cez škvrny pery.
 1. Týmto spôsobom pery sú červené a lesklé, bez over-the-top.

To je veľký rozdiel, keď ste presné informácie o svojom použití výrobku.

Tak tu to máte - naše obľúbené červené rúže, lesklý vzhľad a jeho dva jednoduché aplikačnej techniky, že budeme senilnej pre. Pozrite sa na ne a dajte nám vedieť v komentároch pod, ak si myslíte, že to je trik stojí za vyskúšanie.

load...

load...