Makeup

Najlepšie oranžové rúže k dispozícii - náš top 10

Najlepšie oranžové rúže k dispozícii - náš top 10

Keď potrebujeme pop farby na pery, čo je lepšie, než oranžovú rúž? Orange rozjasní tvár mimoriadne okamžite a dáva zábavný žiara. Tu som zoznam najlepších 10 oranžová farba rúžu.

Najlepšie Orange Rúž značky:

Tu je zoznam najlepších 10 oranžové rúžu vybraných pre vás. Dúfať, že ste už vyskúšali niekoľko z nich. Ak tomu tak nie je, budete určite skončí kúpu jedného alebo dva.

1. Colorbar Velvet Matte Lipstick v posadnutý Orange:

Kúpiť Colorbar Velvet Matte Lipstick v posadnutý Orange Pre ₹ 325.00 @ www.amazon.in/colorbar-velvet-matte-lipstick-in-obsessed-orange

load...

To je najkrajšie oranžový odtieň vonku. Obsessed Orange je dobre pigmentované a nositeľné ako odtieň príliš a je potrebné mať, ak ste do funky farby na pery. Tento oranžový odtieň rúž má výdrž asi 3 hodiny.

2. Plochy Moisture Rich Lipstick vo francúzskom Rose:

Francúzsky Rose je celkom rúž, ako to vyzerá. Je to super pigmentované, a tak má veľkú výdrž taky. Je to určite báječný rúž.

3. Lotus Bylinné O'Orange:

Kúpiť Lotus Bylinné O'Orange Pre ₹ 248.00 @ www.amazon.in/lotus-herbal-o'-orange

load...

To je oranžový, že je trochu lesklý. To dáva úplnú pokrytia a musia byť udrel niekoľkokrát za farby, ktoré majú byť vidieť. Chýba mu v pigmentáciu oddelení, ale farba je dosť sranda zaplatiť

4. Maybelline vlhkosti Extreme Color Sensational Rúž Bronze Orange:

Kúpiť Maybelline vlhkosti Extreme Color Sensational Rúž Bronze Orange @ www.amazon.in/maybelline-moisture-extreme-color-sensational-lipstick-bronze-orange

Bronze Orange je tlmené oranžové, a je dobre pigmentovaná. Nie je to in-your-face tučný oranžová, je miernejší a jemnejšia. Myslím, že to je farba začať s pomarančmi vo vašej mačky. Na Rs. 250 / - je to určite stojí za to vyskúšať.

5. Inglot Freedom System Lipstick v Number 37:

38 je tak nádherné farby, úplne perfektný pop zábavné farby. Byť Inglot Lippia, prináša aj v pigmentácii a vytrvalosť. Dodáva sa v malej okrúhle panvy, takže budete potrebovať pery kefa pre aplikáciu. Na Rs. 250 / -, je to stojí za všetky humbuk.

6. Loreal Made For Me Intense Burning Západ slnka:

To je jeden z najviac medializované oranžovej rúžu. Trblietanie a farba je báječné a vhodné pre diva je silne pigmentované a má dobrú výdrž. To nie je suché pery, ale drhnúť pred aplikáciou vám dá dobrú farbu oplatí a lepšiu výdrž.

7. MAC So Chaud:

Kúpiť MAC So Chaud Pre ₹ 3,185.00 @ www.amazon.in/mac-so-chaud

Takže Chaud je veľmi pekne oranžovej rúžu a definitívne padne účet za svoju skvostnú kvalitu. Má intenzívnu farbu oplatí pár oháňa a vytrvalosť je príliš veľká. To nekrváca a nie suché pery

8. Chambor Powder Matte Lipstick Orange flambovanie:

Hoci to znie ako výbuch oranžové, to rozhodne nositeľné. Nie je to prehnané alebo neón, ale komplimenty teplejšie tóny pokožky a nebude vyplavenie. Je najvhodnejší pre indické pleti. Má dobrú pigmentáciu a výdrž je úctyhodných 3 hodiny.

9. Inglot Matný rúž 103:

Ďalšie rúž zo série Inglot, matná rúž 103 je báječný oranžovej. To je viac oranžovej na báze červenej a vyhovuje teplejšie tóny pleti. Farba sa oplatí je báječný a intenzita je videný s len pár oháňa.

10. Deborah Matte Atomic Red 03:

Kúpiť Deborah Matte Atomic Red 03 @ www.amazon.in/deborah-matte-atomic-red - 03

Pre tých, ktorí majú radi Super jasne oranžovej, červenej Atomic je váš najlepší priateľ. Tento je veľmi pigmentované a zanecháva odtieň, keď mizne. Určite je veľa oranžovej farby.

Tak holky, čo si ostatné farby sa vám páči? Aká je vaša obľúbená oranžová farba rúžu? Strieľať vaše pripomienky a dajte nám vedieť! Zostať nádherná.

load...