Makeup

Butterfly nail art tutorial - s detailnými krokmi a obrázkami

Butterfly nail art tutorial - s detailnými krokmi a obrázkami

Krásna nail art možno vždy oživiť svoj nudný deň. A faktom zostáva, že dievčatá môžu nikdy hovoriť "nie" na motýľa nail art! Niektorí z vás si možno myslia, že motýľa nail art bude vyžadovať nudné hodiny ručnej maľby z motýľa monarchu, ale to nemusí byť tak ťažké, ako si myslíte. Ak chcete vytvoriť motýľa nail art, môžete použiť jednoduchý proces použitie vodné obtlačky.

Áno, vodné obtlačky sú najjednoduchší spôsob, ako vytvoriť krásne nechty výtvarné návrhy v niekoľkých sekúnd. Tie sú ľahko k dostaniu v obchodoch príliš. Alebo keď nie je možné kúpiť v obchode, môžete vždy kúpiť od on-line dodávateľov nail art.

Dnes vám ukážeme ľahko robiť motýľ nechty s vodnými obtlačky a ručné maľby. Tak uvidíme, ako vytvoriť tento nail art v jednoduchých krokoch.

Veci, čo potrebujete pre Butterfly Nail Art:

 • Základňová náter (voliteľné)
 • Trblietanie ružová farba lak na nechty
 • Transparentný lesk lesk
 • 2 voda Odtlačkový motýle
 • Čierny lak na nechty
 • Fialová lak na nechty
 • Magenta lak na nechty
 • Biela akrylová farba
 • Modrý lak na nechty alebo akrylové farby
 • Black oddestilovania
 • Nail art brush
[Read: Nail Art]

Stupňovito Tutorial:

Krok 1:

Ak používate základný náter použite 2 vrstvy základného laku na nechty pred zírající tento design. Teraz po základnej vrstva sa suší pomocou 2 vrstvy lesk ružovú farbu nail.You použiť aj biely lak na nechty. Je to len preto, aby základňa viac nepriehľadný. Nechajte ho vyschnúť pred pokračovaním na krok 2.

load...

Krok 2:

Potom sa voda obtlačok motýľa nálepku. Potom plastovej vrstvy von. Teraz ponoriť do vody po dobu asi 10 až 15 sekúnd, kým je zadná vrstva je úplne mokrý. Postupujte podľa pokynov na zadnej strane štítku balenia vodné obtlačok. Teraz umiestnite ju správne a odstráňte zadný kryt. Pozrite sa na obrázok a uvidíte, ako krásne to vyzerá. Uistite sa, že ju umiestnite správne.

Krok 3:

Už sme umiestnili ďalšie motýľ na druhom prsta. Využívanie vodných obtlačky na nechty umenie ušetrí veľa času. Takže ak ste v zhone, a napriek tomu chcete vytvoriť krásny nail art, potom môžete použiť vodné obtlačky.

load...

Teraz sa špáradlo a použiť jeho zadnú časť, aby prijali niektoré purpurovú a purpurovú lak na nechty a urobiť nejaké náhodné bodky okolo motýľov. Vezmite čierny značkovací a urobiť návrhy papradí v čiernej na ďalšie 2 prsty. Nerobiť nič na palci teraz. Teraz sa čierny lak na nechty a robiť náhodné bodky okolo čiernej paprade s tupým koncom špáradlom.

Krok 4:

Potom, čo boli maľované vyššie 4 prsty, prejdeme k palcu. Použiť nail art kefa na nejakú bielou akrylovou farbou (alebo biely lak na nechty) maľovať nejaké lístky. Urobili sme 3 kvety tu. Limit počtu okvetných lístkov vymedzenie až 3 pre každé kvety.

Krok 5:

Vezmite lak na nechty kefy a vytvoriť vnútorné sfarbenie plátkov v purpurovej a modrej farbe. Môžete použiť akrylové farby taky.

Krok 6:

Použite špáradlo a čierny lak na nechty, aby sa bodky na stredu kvetu. Vezmite značkovací a načrtnúť lístkov. Nechajte ho vyschnúť

Krok 7:

Maľovať všetky nechty s trblietavým nechty.

Krok 8:

K dispozícii budete mať svoj vlastný vodný obtlačok a ručne maľované motýľ nail art.

Ak máte pocit, motýľ nail art zaujímavé, krásne a trendy, potom určite vyskúšajte tento jednoduchý nail art doma pre získavanie, že štýlový vzhľad. Napíšte nám svoje pripomienky.

load...