Makeup

Najlepšie odtieňové sklo Elle 18

Najlepšie odtieňové sklo Elle 18

Elle 18 je mladistvá značka, ktorá ponúka širokú škálu kozmetických prípravkov pre rozpočet vedomej mladíka z čoho vyberať. So svojím vzrušujúce zberu a sortiment výrobkov, ktoré sú teraz obľúbené medzi oboma koľaji ísť mladé dievča rovnako ako zrelé firemného žena.

K Elle 18 lesk na pery odtiene ponúkajú širokú škálu kozmetických prípravkov. Jedná sa o veľmi populárny vďaka svojej ľahkej dostupnosti a cenovej dostupnosti. Elle 18 Rad sa skladá zo rúže, lesky na pery, očné tiene a laky na nechty.

load...

Ich rozsah Elle18 Lip iskry sú jednou z ich najobľúbenejších predaja produktu. Tie obsahujú kakaové maslo a dať hladký lesklý povrch, aby vaše pery. Niektoré z nich majú žiarivé a trblietavé efekty rovnako, preto meno prskavky. Jedná sa o veľmi cenovo dostupné a ako sú malé rozmery, možno ľahko prenášať v kabelke príliš. Výrobok je dodávaný v malej trubičky, ktorá je veľmi dievčenské.

Najlepšie Elle 18 lesky na pery

K Elle 18 lesk na pery odtiene prísť v 6 rôznych príchutí a sú cenovo na veľmi priateľské rozpočtu nákladov INR85 každý!

Tu sú top 5 odtiene z radu:

1. Elle 18 Lip Smoothie - Shade Vanilla Heat:

Kúpiť Elle 18 Lip Smoothie Shade Vanilla Heat @ www.amazon.in/elle - 18 lip-smoothie-odtieň-vanilkovou teplo

Tento lesk na pery je vhodná najmä pre leta.

  • Jedná sa o ľahký trblietavých lesk na pery
  • Produkt je veľmi hladký v jeho aplikácii.
  • Je dobré, v dňoch, kedy nechcete, aby na akékoľvek rúž, ale napriek tomu chcete nejakú farbu na vašich perách. Môžete jednoducho použiť kombináciu pery líniové a tento lesk na pery. To bude stačiť, aby vaše pery vyzerajú nádherne.
  • Výrobok je ľahký a nebude vaše pery vyzerajú viac ako urobí.

2. Elle 18 Lip koktail -Shade melón plameňa:

load...
  • To je veľký tieň pre tých, ktorí majú radi nahé pery.
  • Tento takmer nahé farba lip dáva do bežného pery odtieň ružovej
  • To z nich robí vyzerajú ružovo a zdravé.
  • To je obzvlášť skvelé pre tých, ktorí hľadajú lesk na pery, ktorý nemá príliš veľa odtieňa v ňom.
  • Tento lesk na pery nebude dať trblietanie povrch, a preto ho možno nosiť u väčšiny a pri rôznych príležitostiach, vrátane formálne i neformálne.

3. Elle 18 Lip smoothies - Shade Burnt Choco:

Kúpiť Elle 18 Lip Jogurtové Shade Burnt Choco @ www.amazon.in/elle - 18-lip-koktaily polotieň-zápalnú Choco

To je pekný odtieň čokolády. To nemá žiadny trblietavé povrch, ale dá vašim perám čokoládová odtieň. Určite by ste mali vyskúšať túto jednu von.

4. Elle 18 Lip smoothies - Shade Strawberry Blast:

Kúpiť Elle 18 Lip smoothies Shade jahoda Blast @ www.amazon.in/elle - 18-lip-smoothies-odtieň-jahodovou výbuch

To je úžasné lesk na pery. Farba je sladká ružovkastú a má ľahkú trblietavé povrch. To môže vyzerať nádherné na perách na letný deň. Môžete tiež vyskúšať tento krásny tieň nad svojimi ružové rúže alebo dokonca červené rúže.

5. Elle 18 Lip smoothies - Shade Peach Afterglow:

Jedná sa o sladký broskyňový ružová farba sa rozjasní tupý náladu.

Dúfam, že sa vám páčilo naše Elle 18 Lip smoothie kompilácie. Jedná sa o veľmi cenovo dostupné a hladké lesky na pery. Určite by ste mali vyskúšať si ich pre istotu. Nie je to len to, že sú veľmi mobilné a môžete rýchlo urobiť nejaké touch up s trubkou, keď ste na večierku. Nebudete ani potrebovať zrkadlo pre uplatňovanie týchto roztomilé lesky na pery.

Dajte nám vedieť, ktorý je váš obľúbený odtieň Elle 18 Lip Smoothies v komentároch nižšie.

load...