Makeup

Tutorial pre začiatočníkov: Ako nosiť tekuté očné linky

Tutorial pre začiatočníkov: Ako nosiť tekuté očné linky

Tekuté očné linky obrysy a dáva presnejšiu definíciu pre naše oči. Jednoducho povedané na sebe tekuté očné linky vám poskytne WOW efekt! Avšak úlohou dostať ho na dokonale je určite veľmi obtiažna, najmä ak máte roztrasené ruky. S tým sa musím priznať, že keď je tam jeden make-up nástroj, ktorý som sa úplne zvládnutú, to žiada moja tekuté očné linky. Buď to vyjde príliš tučný alebo príliš tenký, alebo vyzerá, ako by bola lemovaná piatich-ročné dieťa. Celkom katastrofa.

Našťastie, s novými kefami, vzorcov a lepšie celkové zlepšenie dizajnu, som si uvedomil, že tekuté vložky sú teraz jednoduchšie ako inokedy.

Takže, tu je krátky snímka návod, ako ľahko použiť tekuté očné linky. Jeden určite potrebuje trochu cviku a trpezlivosti, než zvládnutie tohto umenia a potom si môžete pohrať s vložkou pre daný typ kopírovacích chcete!

load...

Prečo používať Liquid Eyeliner?

Milión dolár otázka, možno! Na rozdiel od ceruzky očné tiene, kvapalina líniové zdôrazňuje oči v dramatickým spôsobom. Navyše to robí riasy sa objaví plnšie a trvá dlhšie než normálne ceruzku.

Ako sa prihlásiť Liquid Eyeliner

Najdôležitejším bodom Než začnete, je, aby sa ubezpečil, že vaša ruka je stabilný. Ak máte chvením ruky, potom odpočívať lakťom na riadnom podporu počas niekoľkých prvých cyklov, aby sa predišlo nerovnomerné čiary.

 • Čisté a prime vaše očné viečka. Pred použitím vložky naneste make-upu.
 • Potom od polovice viečka hrubú čiaru smerom k vonkajšiemu kútiku očí zachovaním uzavrieť horná línia rias. Dbajte na to, prekročiť linku nad horná línia rias šírka múdry a uistite sa, že nechcete dať príliš veľký tlak na to. Tip: Uistite sa, že kefka vložky je tenký.
 • Na druhú stranu od strednej nakresliť pomerne tenšie linky smerom k vnútornému kútiku oka.
 • Retušovať miesta, kde sa zdá, že linka bude zlomené alebo nerovnomerný. Potom, čo urobil, platí trochu korektor na konci.
 • Dokončiť túto techniku ​​s popraškom očné tiene. Dramatické!

A voila! Sme hotoví.

load...

Alternatívne spôsoby, ako sa prihlásiť:

Vyššie uvedené tekuté očné linky tipy nemusia byť veľmi atraktívne pre začiatočníkov. Tak tu je pár jednoduchých spôsobov, ako pre použitie tekutého vložku:

 • Môžete umiestniť malé bodky pozdĺž celej línie rias a skúste sa k nim pripojil symetricky a neskôr dať touch-up pre nerovné alebo narážať linky body (spomeňte si na spojovacie bodky výkresu praxi v detstve!)
 • Ceruzku očné linky je pomerne ľahko aplikuje (pozri TU tutoriálu). Použiť ceruzky očné linky veľmi ľahko na línie rias a potom ho stmavenie tekutým vložkou. To je relatívne ľahšie robiť, čo už máte linku a štruktúru k nasledovaniu.
 • Ak ste nepríjemné nakreslením čiary od polovice viečka, môžete začať od vnútorného kútika oka a zároveň prichádza smerom k vonkajšiemu kútiku sa snažiť, aby linka trochu hrubšie.
 • Ak budete čeliť akýkoľvek problém pri uplatňovaní vložku do svojho uzavretého oka, potom ľahko natiahnuť k vonkajšiemu kútiku oka
 • Ďalším spôsobom, ako sa dostať leanest riadok je pomocou špičku svojho štetca a vzhliadol a von do zrkadla.

Tak tu to máte, náš začiatočník návod, ako používať tekuté očné linky. Dúfam, že sa tieto odporúčania vám pomôžu zlepšiť svoje zručnosti obloženie. Ešte nám povedať, či tento návod vás pomohol v žiadnom prípade. Ešte lepšie je, ak nám môžete zanechať obrázok!

A teraz, čo keď nie ste spokojní s ostrosťou vložky, a hľadajú pre zmäkčenie ju tak, aby vyhovovali príležitosti? Žiadne starosti, pretože tento make-up lekciu vám pomôže dosiahnuť mäkšie okrídlené očné linky vzhľad. Teraz je potrebné robiť kompromisy s okrídleným vzhľad, ale aby to vyzeralo mäkké zároveň! Tu je náš DIY makeup hack, ktorý vám pomôže niesť krásnu klasickú okrídlené eyelinershape, ale s mäkšie povrch, čo je úplne vhodné pre denné, vysoké školy, kancelárie alebo len jemné očné makeup vzhľad.

Produkty Vyžaduje:

Poďme vytvoriť zoznam výrobkov, ktoré sú potrebné na tento DIY make-up hack:

 • Tekuté vložka oko
 • Korektor
 • Kompaktný alebo priesvitný prášok
 • Primer očné
 • Bavlna bud alebo očné tiene spongetip aplikátor

Ako zmäkčiť Sharp Liquid EyelinerLook?

Prečítajte si o to vedieť, kroky na dosiahnutie tohto mäkký a ostrý tekuté očné linky vzhľad:

Krok 1:

Hydratácia je základným krokom musíme nasledovať pred použitím akýkoľvek druh make-upu. Rovnaký princíp platí aj pre očný make-up! Jemne pohladiť svoje obľúbené pod očami krém hydratuje citlivú oblasť a zmierniť sucho. Aj malý suchosť môže váš make-up vyzerať neatraktívne.

Začnite tým, že používanie a jemne miešanie s prstenníku, kým to splýva do kože. Ľudia s tmavšie a pigmentované viečka možno použiť lososa alebo oranžová farba korektor pred nanesením korektor. Robiť to bude skryť tmavé kruhy pod očami, a tiež vytvoriť aj základ pre očný make-up. Napokon, nastaviť s kompaktný prášok pre zastavenie pokrčenie produktov aplikovaných.

Teraz naneste váš obľúbený eyeshadowto viečka oblasť očí. Načítajte eyeshadowon plochý štetec a jemne pat farbu cez pohybujúce viečok oblasti.

Vybral som si nádherné svetlo šampanské zlaté saténové eyeshadowcolor pre tento kurz, aby jasne odrážajú vplyv mäkkého krídlami očné linky vzhľad. Teraz sa čierna tekutina eyelinerand môžete urobiť dramatickú okrídlené eyelinerlook ako obvykle robiť - tučný alebo tenký, úplne v závislosti na vašich preferencií.

Krok 2:

Teraz, počkajte niekoľko sekúnd pre vzorec pre nastavenie a úplne suché. Potom sa čistý vatový tampón a jemne spustite ho pozdĺž vonkajšieho okraja svojho okrídleného očné linky. Swap bud bavlnené pozdĺž len na vonkajších okrajoch, a neprinášajú ho do blízkosti hornej časti línie rias. Zmyslom tohto kroku je zmäkčiť vonkajšiu ostré hrany nášho okrídleného očné linky, ale mali by ste tiež pamätať, aby odstrániť pigmentáciu tekuté očné linky, ako by váš očný make-up sa javí opotrebované a vyblednuté.

Jemne stlačte a jemne beh sem a tam pohybov na vonkajších okrajoch okrídlené očné linky. Dbajte na to, vytiahnuť eyelinerover horná línia rias a očných viečok oblasti, ako to bude dávať vyblednuté a chaotický vzhľad, ktorý nebude vyzerať dobre aj pre bežné každodenné vzhľad.

Krok 3:

Teraz si matná čierna eyeshadowon tenkú šikmé eyeshadowbrush a jemne ju zatlačte na hornú líniu rias, tesne nad okrídlené očné linky. Tento krok je voliteľný, a ak ste v zhone, môžete úplne preskočiť. Odporúčam, aby robiť, keď máte pár minút navyše v ruke, pretože sa zvýši životnosť vášho make-upu a tiež znížiť ostrú tekutý eyelinerlook.

A je hotovo! K dispozícii budete mať mäkké, napriek tomu pretiahnutý okrídleného eyelinerlook.

Skúste to a dajte nám vedieť v sekcii Komentáre nižšie.

load...