Makeup

Top 10 svadobné make Up Artists v Bangalore

Top 10 svadobné make Up Artists v Bangalore

Tiež známy ako Silicon Valley v Indii, Bangalore je domovom moderný a vzostupne mobilný triedu v Indii. Známy ako softvér a informačné technológie rozbočovač Indie, bezpočet mladí ľudia volajú Bangalore domov rovnako vysoká platených pracovných miest prilákať je ako mory k plameňu. S rastom miezd a disponibilného dôchodku, Bangalore je dôležitým trhom pre krásu a vysoká pouličné módy maloobchodu a s rozmachom v ekonomike tu, Bangalore svadby vzali na unikátnej žiť svojím vlastným životom. Vzhľadom k tomu, mladej populácie, Bangalore svadby sú trendy, upscale a dokonca dobrodružný keď stále existuje spravodlivý podiel tradičných južných indických svadby konajú. S väčšinou významných značiek a návrhárov zamerané na Bangalore nie je núdza o svadobné možnosťou oblečenie z čoho vyberať. Avšak, ak sa čoskoro bude nevesta v Silicon Valley v Indii, a vedel, koho si nechať svadobný make-up urobil z, tu je úplný zoznam desiatich najväčších svadobný make-up umelcov Bangalore

Top Ten Svadobný make-up Bangalore umelci

1. Yani Shrivastva:

Či už ide o tradičné indické svadobné make-up alebo medzinárodnej vzhľad, Yani je schopný účinne pomôžu vyzerať čo najlepšie na vaše špeciálne deň bez ohľadu na to, aké sú vaše preferencie. Yani podpis štýl je prirodzene žiarivý vzhľad a ona riadi príliš veľa bling alebo lesk jasné.

2. Alifiya Roshan:

Alifiya Roshan je profesionálny voľnej nohe maskérka so skúsenosťami v televíznych a tlačených médiách. Alifiya podpis štýl je prepracovaný a jednoduchý a že veľmi dobre môže byť váš ideálnou voľbou, ak váš sen svadba je o elegancie a triedy.

load...

3. Sabrina Suhail:

Sabrina je služba mantra je všetko o high-end make-up produktov spárovaná s preferencií pre dosiahnutie požadovaného vzhľadu. Nezávislý na voľnej nohe maskérka, Sabrina je otvorený pre cestovanie po celej Bangalore do svojho hotela alebo miesto konania svadby pre make-up vymenovanie.

4. Charumathi GR v Štúdiu človeka:

Charumathi je profesionálny maskérka už mnoho rokov a je tiež zakladateľom obľúbeného Makeover Studio v Bangalore. Špecializujúca sa na svadobné make-upu a kaderníctvo, Charumathi má rozsiahle skúsenosti v oblasti vysokých svadby profilu, tlač a vysielanie médií.

[Čítajte: Lakmat Salon Svadobné balíček]

5. Divya Hegde:

So sídlom v Indiranagar Bangalore, Divya je skúsený svadobné maskérka s šiestich rokoch skúseností predviesť. Divya má skúsenosti z práce s obrovským množstvom nevesty, takže ona vie, ako vyhovieť rôznym make-up cítenia a etnické odtiene pleti.

load...

6. Sushma Mathur:

Sushma Mathur trénoval v londýnskej School of make-up a Hairstyling a je údajný meno v svadobný make-up priemyslu v Bangalore. Sushma je make-up mantra je elegantný prirodzený vzhľad s minimálnym lesk a trblietanie.

7. Pushpa Kishan Kallianpur na Blushpix Studio:

Operovať von známeho Blushpix Studio v Bangalore, Pushpa je odborník svadobný maskérka v Bangalore, dobre vyznajú v problematike ovzduší štetcom make-up. Ona ponúka ako západnej a tradičné svadobné make-up.

8. Gour Kapur:

Gour je Bangalore maskérka ku hviezdam a pracoval značne s Deepika Padukone, Sonali Bendre, Yana Gupta a ďalšie. S bohatými skúsenosťami v tlači a televíznych médií, Gour je high-end, ale účinný svadobné maskérka.

9. Manjeet a Priya:

Manjeet a Priya sú Bangalore sila pár make-up umenie. Vďaka mnohoročným skúsenostiam svadobný make-up, táto dvojica vám pomôže vyzerať čo najlepšie na svoj veľký deň. Vždy si môžete zriadiť bezplatnú skúšobnú verziu zhodnotiť svoju prácu byť stopercentne istí, že to, čo je potrebné, aby vás vyzerať nádherné.

10. Pooja Gupta na pooja Makeovers:

S vyššie trinástich rokoch svadobné makeup skúsenosti, Pooja Gupta je na voľnej nohe makeup stálicou v Bangalore. So svojim rozsiahlym skúsenostiam, je len prirodzené, že sa môže vytvoriť aj tradičné svadobné vzhľad a tiež vzhľad, ktorý drží globálne odvolanie.

Dúfam, že sa vám páčil tento článok o make-up umelcov v Bangalore, Napíšte cenné komentáre.

load...