Makeup

50 tipov na make-up, ktoré musíte vedieť

50 tipov na make-up, ktoré musíte vedieť

Pozrite sa na make-up arzenálu a premýšľať o všetkých diel, ktoré môžete vytvoriť s ním. Čo keby sme vám povedať, že vaše paleta očné tiene môžete využiť na oveľa viac, než len pridať farbu na očné viečka? Alebo nechať na vás na niektoré triky, ktoré by sa uistiť, že váš mačacie oči a krídla sú na fleek zakaždým? Nezáleží na tom, či ste začiatočník alebo profík na make-up, tipy a hack vždy príde vhod. Je šikovný, aby si svoje peniaze to stojí za použitia rovnakého výrobku rôznymi spôsobmi. Tu sú 50 make-up tipy, ktoré umožnia, že ste vyzerať čo najlepšie za všetkých okolností.

Top 50 make-up tipy a triky

Makeup Tipy Ak chcete použiť Primer

1. Uistite sa, že Váš Primer doplní váš Foundation.

Či oleja alebo vody, vaše primer a nadácie by mali zdieľať rovnakú základňu; inak, budú sa navzájom odpudzujú alebo len skĺznuť tváre, takže je ťažké splynúť.

2. Skontrolujte, vejáriky zmiznúť.

Otrela malé množstvo náteru okolo očí výrazne minimalizuje vzhľad vrana k nohám.

Makeup Tipy pre aplikovanie Foundation

3. Pravým žiadosť o udelenie práva pokrytia.

Kým uvedenie svoje základy na, ak chcete naprostej pokrytie, prsty. Ale ak chcete získať plné pokrytie, použite nadácie kefu.

load...

4. Vyhnite Peach Fuzz.

Vždy platí základy pomocou pohybmi smerom nadol. Väčšina z nás má tenkú vrstvu vlasov na našej tvári, a uplatňovanie základy v hornej úvrati bude vlasové pramene vyniknúť. Svieža a ružová ako broskyňa, môže byť váš cieľ, ale zdôrazňuje svoj broskyňa fuzz rozhodne by nemala byť.

Makeup Tipy pre aplikovanie Concealer

5. Vytvorte kónický tvar.

Väčšina z nás sa používajú na nanášanie korektor v polkruhovom vzorom pod našimi očami na zníženie vzhľad vriec alebo opuchy. Avšak, pre dosiahnutie najlepších výsledkov, naneste korektor v kónické vzor pod očami a mal by sa rozšíriť na takmer kedy váš nos končí. Je to nielen robí lepšiu prácu v zamlčania, pretože je to ľahké splynúť, ale tiež pomáha pri interpolácii po stranách nosa.

6. DIY Paleta farieb Korekcia

Pravdepodobne ste tým, že teraz ste počuli o zázraku zvaného farba opravuje paletu. Tieto concealers rôznych odtieňov sa používa k zrušeniu na nedostatky na vašej tvári. Napríklad zelený korektor sa používa pre zrušenie akejkoľvek začervenanie, levanduľa pre žltú tónovaný zafarbenie, broskyňa na modriny alebo modrej tónovaný kruhy pod očami, apod Ale ak sa zrazu ocitnete bez vášho palety farebné korekcie, alebo len chcete ušetriť peniaze, stačí zmiešať očné tiene farby, ktorú chcete svoj korektor, aby spolu s bežným korektor - a voila! Máte svoj šikovný a lacný farebný korektor paletu korektor.

load...

7. Poznať dôležitá kontaktné miesta.

Tento hack je určený pre tie dni, kedy ste neskoro, alebo len pocit, leniví riadne uplatniť svoje korektor. Len DAB trochu korektor, najlepšie štetcom, pod očami, na rohy vašich úst, a v blízkosti nosa, a tie sú dobré ísť.

Púder na tvár aplikačných koncoviek

8. Poznať správnu funkciu.

K dispozícii sú predovšetkým dva typy púdru - voľný prášok a lisované prášok, a to ako prísť orosený a matné laky. Je dôležité vedieť, ktorý z nich použiť na aký účel. Sypký prášok je v podstate slúži na nastavenie make-up na mieste a robiť to dlhodobý. Aj keď ide v oboch tónovaných a priesvitných foriem, to je najlepšie použiť bezfarebný priesvitný jeden pre nastavenie make-up, ako to nebude rušiť farbu vašej nadácie a korektor. Kompaktný púder, ale je najvhodnejší pre dotykové-up na cestách. Tiež orosený povrch dáva žiariaci vzhľad pokožky, a matný jeden poskytuje porcelánový vzhľad s jemnými textúrami.

9. Zvoliť správny kefa.

Výsledkom akéhokoľvek make-upu výrobku do značnej miery závisí na aplikátora, a to platí najmä pre prášky. Vždy používajte nejnačechranější kefu nájdete dať svoje prášok na pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Makeup Tipy Ak chcete použiť Blush

10. Blush Pod Foundation.

To je tiež šikovný spôsob, ako zvrátiť poradie aplikácie lieku, aby rozbíjanie výsledky. Jediné, čo musíte urobiť, je najprv nainštalovať červenať a potom aplikovať základy nad ním. Konečný výsledok vyzerá, ako by ste sa žiariace prirodzene zvnútra.

11. Použitie utierok pre osušenie.

Namiesto savý svoj rumenec s práškom, použite hodvábny papier. Stlačte ju ľahko nad červenať po aplikácii a zakončiť s make-up hubkou alebo kozmetický mixéra pre tento dokonalé spláchnutie farby na lícach.

12. Buďte opatrní trblietavých sčervená.

Je zložité sa rozbehnúť na trblietavé červenať dokonale. V skutočnosti, to je dobrý nápad preskočiť trblietavých sčervená úplne, ak máte veľké póry, vyrážky alebo iné príznaky nepokojné kožu.

Makeup Tipy Ak chcete použiť bronzer

13. Naneste v trojuholníkovom Móda pre lepšie miešanie.

Aj keď je to bežnou praxou aplikovať bronzer s nadýchanou kefkou na dutiny vašej tváre, je to lepší nápad nakresliť dva obrátenej trojuholníčky na tvárach s bronzer. Blend ju a budete mať dokonale Hotovo bronzer, ktorý vám poskytne dokonale vytesané znaky.

14. DIY Bronzer.

Ak ste v nálade pre vyskúšanie niečo zábavné, skúste vytvoriť vlastné bronzer. Všetko, čo potrebujete je niekoľko položiek, ktoré sú už sedí na kuchynskej polici. Trvať nejaký škorice, kakaový prášok, nejaký muškátový oriešok prášok a zmiešame s trochou kukuričného škrobu - a tam máte bronzer. Ak ste fanúšik make-up s prírodnými látkami alebo chcete zachovať chemikálií úplne na uzde, to nie je nič prirodzenejšie ako toto.

Makeup Tipy pre obočie

15. Mäkučký ťahy.

Vždy používajte ľahké mäkučký ťahy pri vypĺňaní vaše obočie s ceruzkou. To na nich bude vyzerať prirodzenejšie.

16. Instant Lift Eye.

Pre okamžité výťahom v očiach, použite zvýrazňovač tesne nad oblúkom obočia a zmiešať ju von. To bude definovať nielen vaše obočie dokonale, ale aj mať dramatický vplyv na vzhľad celého tváre.

Očné tiene aplikácií Tipy

17. Nasadenie veľa klobúky.

To je jeden z najvšestrannejších vojakov make-up arzenálu. Očné tiene možno použiť ako červenať, bronzer, zvýrazňovače, a dokonca mierne meniť farbu vašich základ make-up položky.

18. Get The Pop.

Ak ste prilepené s očné tiene s menej pigmentu, alebo chcete, aby ďalšie pop farby, vytvoriť biely základ vyplnením v očných viečkach s bielou očné linky ceruzky ako prvý.

19. Proxy Pre očné linky.

V dňoch, kedy ďalší boj s vašou očné linky sa zdá nemožné, alebo len chcete jemný vzhľad, aký sa odoberie hranatý kefu a používať očné tiene namiesto očné linky na hornej línie rias. To dáva prirodzený a svieži vzhľad, úplne ideálne pre leta.

Makeup Tipy na Použiť Eyeliner

20. Bodiek a čiarok na záchranu.

Môže to znieť chromí málo, ale existujú ľudia (ako ja), u ktorých nakreslením rovnej čiary na papieri je úloha dosť, nieto vykazovať také majstrovstvá na oči s očné linky ťažké. Fret nie, len kresliť malé bodky alebo čiarky s vašou očné linky na lashline a pripojiť sa k nim. Dokonale vykonáva očné linky v okamihu.

21. Spôsob izolepa.

Pre dokonalú krídla, použite metódu lepiacej pásky. Len držať lepiaca páska v uhlovom móde, na bokoch vašich očí a nechajte konca vedú k dosiahnutiu tohto killer okrídlený očné linky každý čas. Môžete tiež použiť lyžicu, obchodné karty, debetné karty alebo čokoľvek s rovným okrajom ako vodítko.

23. Go Natural S Tightlining.

Skúste tightlining pre dokonalý make-up nie vzhľad. Namiesto toho, aby na očné linky na lashline, aplikovať ju pod hranicou. Uistite sa, že používate vodotesnú variant pre tento jeden.

24. Použitie tieňa k Lock It In.

Použite očné tiene rovnakého odtieňa ako očné linky pre nastavenie vložky na svojom mieste.

 Makeup Tipy Ak chcete použiť Kohl / Kajal

Prevencia 25. Z rozmazaniu.

Pokiaľ ide o prevenciu rozmazaniu, Kajal nie je najjednoduchšie výrobok s ním pracovať. Avšak, aby vaše Kajal zostane na mieste niekoľko hodín, potom DAB trochu očné tiene nad ním, akonáhle je hotovo. Môžete tiež použiť očné linky. Stačí nakresliť čiaru s vložkou nad svojou Kajal. Bude zamknúť Kajal na mieste a tiež vyzerajú mimoriadne elegantný.

26. Bezproblémová Smokey Eyes.

Pre rýchly dymové oči, platí Kohl na svojich horných a dolných lashlines a čiarou ponoru a potom ho rozmazávať. Môžete zakončiť nakreslením bokom, V 'na vonkajšom rohu a zmes dobre. Rock The dusný dymové oči na noc von.

27. Ľahké vybratie Kajal

Vybratie Kajal z tvojich očí môže byť docela úloha. Jednoducho namočte Q-tip do čistiace mlieko a opatrne vyberte Kajal s ním. Vyhnúť postrkovanie sa v očiach.

Mascara aplikačných koncoviek

28. Použitie Tissue Paper k eliminácii zhlukovaniu.

Aby sa zabránilo riasenku od zhlukovaniu, utrite prebytočný produkt na hodvábny papier pred každou aplikáciou.

29. Použitie detský zásyp pre silnejšie rias.

Ak chcete, aby vaše riasy do kyprej nahor, nasledovať túto techniku. Najprv naneste vrstvu riasenky a potom prach nejaký detský púder na to. Potom naneste druhú vrstvu. To bude okamžite dať vaše riasy dramatický objem.

30. Kontaktná šošovka Solution je riešenie.

Namiesto vyradením šupinatá riasenky, pridajte niekoľko kvapiek rovnakého riešení vyčistiť kontaktné šošovky s ňou. Vzorec sa vráti do použiteľné konzistencie. Môžete tiež dať trubku v pohári teplej vody ku skvapalnenie vzorec.

31. Zachovať Your Mascara aplikátor.

Až budete hotoví s trubkou riasenky, nevyhadzujte aplikátor. Môžete použiť aplikátor ako spoolie pre vaše obočie.

Kontúrovacie ceruzky na pery a rúž Tipy

32. Spustenie z prostriedkov.

Pre luku definovanom amor, draw, x ', kde by mal čelo vášho Amorov byť, a potom použiť rúž normálne. Dokonca aj keď nemáte v úmysle zdôrazniť skloňte Amorov jazyku nanášanie rúžu od stredu pier a smerom von za bezchybný povrch.

33. Prax čiaru nad opatrne.

Ak chcete, aby vaše pery vyzerať o niečo väčšie, môžete zvážiť čiaru nad pery, to znamená, že váš kontúrovacou mimo vaše pery. Dajte si ale pozor, zatiaľ čo robí. Ak pôjdete cez palubu, bude to vyzerať príliš jasné a mimoriadne lepkavé. Pre dosiahnutie najlepších výsledkov, naneste pozdĺž vonkajších okrajov pier.

34. Make It trvať dlhšie.

Ak chcete zabezpečiť, aby vaše pút vyzerá perfektne po najdlhšiu dobu, DAB trochu priesvitný prášok do vašich pier po použití rúžu. Môžete tiež použiť bezfarebný očné tiene na tento účel. Ak použijete trblietavé očné tiene, bude pôsobiť aj ako zvýrazňovač a dať svoje pery, ktoré ďalší rozmer.

35. Použiť rtu Liner po rúž.

Viem, znie to trochu zvláštne, ale podľa niektorých odborníkov, ak si dať rúž a potom ísť na kontúrovacia, budete presne vedieť, ako na linku. Tiež, keď začnú blednutiu, budú slabnúť spolu.

36. Thumb pravidlo.

Získanie rúž na zuboch je určite nie je vyzerať ste usilovať o, ale to sa stáva častejšie, než sa staráme pripustiť. Aby bolo možné vyhnúť, dajte palec dovnútra pier, zvrásnenie hore a vytiahnite palcom von.

Make-up štetce

37. Know Your kefy.

Bez ohľadu na to, ako exkluzívne vaše výrobky sú, všetko závisí na aplikácii. Tak, kefy sú mimoriadne dôležité. Vedieť, ktoré kefa použiť na aký účel. Áno, s radou možností, ktoré máte plne k dispozícii, keď si spomenul, ktorý kefa robí, čo môže byť skľučujúca. Urobte si čas prísť na všetko von, a do tej doby, nezabudnite, že chlpaté kefy sú dobré pre difúzne produkty, ako prášku alebo červenať a malé kefy sa používajú pre výrobky, ktoré vyžadujú presnosť, rovnako ako očné linky a rúže.

38. Vyčistiť kefy.

Neexistuje absolútne žiadne ospravedlnenie za to, že čistenie štetca, ak nie je žiadny závažný prielom kože je vzhľad idete. Nečistí kefy sú živnou pôdou pre baktérie a zvyšky mejkapu ovplyvniť ich výkon rovnako. Vyčistite je jemným šampónom aspoň raz týždenne.

39. DIY Fan Brush.

Kefy môžu byť drahé, a nepreberné množstvo odrôd môže byť skľučujúca z čoho vyberať. Takže, ak ste boli s pohľadom upretým dokonalý ventilátor kefa, ale vaše vrecko bola pri pohľade na druhú stranu, nestrácajú srdce. Jednoducho vziať špendlík Bobby opraviť, kde štetiny svojho červenať kefou začať, a tam máte perfektný ventilátor kefa na klinec ako kontúr.

40. Mokrý špička pred aplikáciou.

Ak chcete získať to najlepšie zo svojich intenzívnych alebo trblietavé tiene, jemne sprej svoj kefka s malou nastavenia make-up sprej. Ak nechcete mať nastavenie sprej po ruke, stačí ponoriť špičku kefky do vody na požadovanú intenzívny účinok.

Chytré tipy a hacks

41. Postupujte podľa správnom poradí.

Je dôležité dodržiavať správne poradie nanášania make-upu, aby vám čo najlepšie povrch. Hoci to je bežná prax pre spustenie základné make-up prvý, krása experti naznačujú, že začnete sa vaše oči a obočie. V skutočnosti je to tiež dobrý nápad, aby sa váš nadácie, korektor a prášok do konca, takže môžete ľahko zakryť všetky chyby na konečný výsledok, ktorý je bezchybné.

42. Do vášho make-up za prirodzeného svetla.

Pokúsiť sa urobiť si make-up toľko prirodzeného svetla ako je to možné. Make-up vyzerá inak v rôznych umelým osvetlením. Je len prirodzené svetlo, ktoré možno pochopiť skutočné riešenie.

43. Cool, Warm alebo neutrálne?

Poznať svoj farebný odtieň. V podstate existujú tri tóny - teplé, studené a neutrálne, a to je dôležité vedieť, vy nájsť make-up produkty, ktoré majú tóny tak, aby vyhovovali svoj farebný odtieň. Jednoduchý spôsob, ako zistiť, ktoré tón ste ich kontrolovať farbu žily. Ak máte modrasté alebo purpurovo žily, máte chladný tón. Ak sa objaví zelená, máte teplý tón, a ak budete mať ťažkosti rozprávanie, ste pravdepodobne neutrálny tón.

44. Procházka do hmly.

Make-up je zvyčajne neúplný bez trochou svojho obľúbeného parfumu. Avšak, nie vyprázdniť fľašu na seba. Ak je to silná vôňa, namiesto priameho postreku, sprej ju nad hlavou, trochu od tela, a chodiť do hmly. To bude distribuovať vôňu rovnomerne a prodleva na.

45. Vytvorte si vlastné palety.

Či už sa jedná paleta korektor alebo paleta očné tiene, tam sú vždy len niekoľko farieb, ktoré používame. Palety sú zvyčajne drahé, takže kúpiť náplň očné tiene farieb sa vám páči a nastaviť ich do prázdneho políčka vytvoriť svoj vlastný paletu zahŕňajúcu produktov budete skutočne používať. To vám môže ušetriť veľa peňazí ako jednotlivé farby alebo náplne stála cesta menej ako paliet.

46. ​​vykurovať riasa natáčky.

Vyhodiť váš fén na riasa natáčky pred curling vaše riasy. Teplo vám pomôže sa dostať dokonale zvlnené riasy okamžite. Avšak, uistite sa, že sušička je na nízkej režime tepla a otestovať teplotu na ruky, aby sa zabránilo popáleniu.

47. Použitie Vodotesný opatrne.

Hoci odolné vode výrobky sú vhodné pre dlhé nosenie a zostať na mieste, rozšírené zverejnenia takýchto výrobkov môže poškodiť kožu. Ako produkty vodeodolné vyžadujú veľa odieraním alebo špeciálnych produktov na odstránenie, opotrebenie ochrannej vrstvy kože, je vysoko pravdepodobné.

48. Liehom Miracle.

Až sa nabudúce vaše kompaktný, červenať alebo očné tiene prestávky, nezúfajte. Stačí pridať trochu čistý alkohol a držať ju na svojom mieste. Nechajte alkohol odpariť a pozdraviť do obnovených kozmetiky.

49. DIY BB krém.

Mix si vlastný náter, nadácie, opaľovací krém a kompaktný púder, aby sa vaše DIY prispôsobiť BB krém.

50. Zdieľanie nie je Starostlivosť.

Nie je to hygienické zdieľať make-up položky, a to aj so svojimi najbližšími priateľmi. Tam je obrovská šanca infekcia šíri. Najmä zdržať zdieľanie oči a pery produkty.

Svet make-up je obrovský a plný zázrakov. Preskúmať svet a udržať objavovať nové nápady, ako vyjadriť sám seba cez make-up. Dúfať, že tieto 50 make-up tipy vám pomôžu pozrieť sa na mnohých možností a udržať make-up dobrodružstvo narkoman vo vás nažive.

Tiež nami podeliť o svoj názor v sekcii Komentáre nižšie.

Znalecké Odpovede pre čitateľa Otázky

Má na sebe make-up poškodiť kožu?

No, make-up zvyčajne nemá žiadne významné negatívne účinky na koži, ale záleží na kožu človeka. Tam môžu byť rôzne typy kožných reakcií vzhľadom k spoločnému zložka prítomná v produktoch. Tieto reakcie sú najčastejšie spôsobené vecí, ako je vôňou a konzervačných látok prítomných v make-up produktov. Nasledujúci každý deň riadnu starostlivosť o pleť režim pomôže zabrániť poškodeniu kože.

Robí makeup spôsobujú vrásky?

Make-up a znečistenia životného prostredia, ktoré sa dostanú nahromadené na koži cez celý deň pomaly prenikať do pórov a rozbiť kolagén a elastín. Tým sa urýchľuje proces starnutia a môže spôsobiť jemné linky a vrásky. To je dôvod, prečo je veľmi dôležité očistiť a hydratujú pleť každý večer pred spaním.

Má make-up vás vyzerať staršie?

Nie, to nie. V skutočnosti, na sebe tie správne produkty pre vašu pokožku a používanie správnych techník pre nanášanie mejkapu budete vyzerať mladšie a čerstvejší. Menej je vždy viac, takže spotrebujú menej make-up a oblečenie odtiene, ako sú ružové a koralov na oči a líca vyzerať mlado.

Má minerálny make-up pomôcť akné?

Áno, minerálne make-up je považovaný za najlepší produkt používať, ak máte akné, pretože obsahuje len prírodné minerály. Tiež, výhody, ktoré poskytuje, sú početné. Minerálne make-up neobsahuje oleje, vône a konzervačných látok, ktoré spôsobujú podráždenie a zhoršiť akné. Väčšina výrobkov minerálnej báze sú nekomedogénny, čo znamená, že nemajú upchávajú póry.

load...