Makeup

Najlepšie laky na nechty Revlon a vzorníky - náš top 10

Najlepšie laky na nechty Revlon a vzorníky - náš top 10

Revlon je kozmetická spoločnosť bola založená v roku 1932. Začali svoje podnikanie s jediným produktom - laky na nechty a dnes sa jedná o globálnej farebné kozmetiky a výrobkov starostlivosti o krásu spoločnosť, ktorá si kladie za cieľ poskytnúť glamour, vzrušenie a inovácií prostredníctvom vysoko kvalitné produkty za prijateľné ceny , Tu sú niektoré z najkrajších leštidla Revlon v rôznych povrchových úpravách a typov. Máte istotu, že milovať tieto Revlon lak na nechty odtiene!

Revlon lak na nechty Farby

1. Revlon žuvačka:

Kúpiť Revlon žuvačka Pre ₹ 7,716.03 @ www.amazon.in/revlon-bubble-gum

Revlon laky na nechty odtieň nedávno vyšiel s radom vôňou laky na nechty, a to je najkrajšie zo všetkých. Bubble Gum je jasná fuchsie ružový s creme úpravou. A krásne leštidla na všetko, čo ružové milenci. A najlepšie zo všetkých, to vonia chutný žuvačky v suchom stave! Nie si v pokušení? Vyžaduje dve vrstvy.

load...

2. Revlon Teak Rose:

Kúpiť Revlon Teak vzrástol ₹ 770,07 @ www.amazon.in/revlon-teak-rose

Teak Rose je dosť zaprášený ružový odtieň s creme úpravou. Tieň vyzerá veľmi elegantné a chic a je niečo, čo môžete ľahko nosiť do práce. Vyžaduje tri vrstvy.

load...

3. Revlon Škandalózne:

Kúpiť Revlon škandalózne Pre ₹ 1,018.96 @ www.amazon.in/revlon-scandalous

Toto je taký jedinečný lesk na nechty! Škandalózne je čierna naprostý lesk s jemným a robustný fialovú šesťuholníka sa blyští v ňom. Je to osviežujúca zmena v priebehu pravidelných černochov. Vyžaduje tri vrstvy pre plnú nepriehľadnosť, ale môžete tiež prekryť pravidelné čierne nechty.

4. Revlon Sassy:

Kúpiť Revlon Sassy Pre ₹ 171.00 @ www.amazon.in/revlon-sassy

Nie som veľký fanúšik greeny, ale pri pohľade na tento jeden, som predal. Sassy je jasná trávnatý zelený odtieň s creme úpravou. Perfektné nechty oživiť na leto, ale pochybujem, že by mohol čakať dovtedy ju nosiť! Vyžaduje dve vrstvy.

5. Revlon Gray Suede:

Gray Suede je krém - nude lesk s creme úpravou. Tieň je dosť a bude vyhovovať všetkým. Ideálne pre dni, kedy budete chcieť žiadnu farbu. Vyžaduje tri vrstvy.

6. Revlon Royal plášť:

Kúpiť Revlon Royal Plášťový lak na nechty Pre ₹ 170.00 @ www.amazon.in/revlon-royal-cloak-nail-polish

Som úplne chtíč za týmto nechty. Royal Purple je tmavo fialová nechty so strieborným leskom a vločiek v ňom. Možno budete chcieť tento Revlon lak na nechty farby, aj keď sa vám nepáči, fialovej. Vyžaduje dve vrstvy.

7. Revlon razený:

Razený je nádherná svetlo zelená mäta lesk s crème úpravou. Milujem túto veľa, pretože je perfektný mäta odtieň. Vyžaduje tri vrstvy.

8. Revlon Galaxy:

Tu je krása plná trblietania. Galaxy je jasný lesk s jemným striebrom a tmavo modré blyští a stredných holografických strieborné blyští. To je jeden trblietky môžete spárovať s akúkoľvek farbu na nejakú iskru a lesk, ale vyzerá to najlepšie cez čierne.

9. Revlon dymové plátno:

Kúpiť Revlon Smoky plátna ₹ 5,511.45 @ www.amazon.in/revlon-smoky-canvas

Ďalšie prípravky na leštenie neutrálnych milenci. Smoky Canvas je tmavošedý lesk v creme povrchovou úpravou. Taupes sú veľmi ťažké nájsť, takže by to malo byť pekný prírastok do vašej zbierky. Vyžaduje dve vrstvy.

10. Revlon Starry Pink:

Ak chcete nosiť blyští, ale nechcem, aby to bolo prehnané, malo by to byť ideálnou voľbou. Starry Pink je celkom svetloružové nechty s jemným a robustný strieborné sa blyští v ňom. Farba je tak ženská, určite páčiť. Vyžaduje tri vrstvy.

load...