Makeup

13 najlepších kompaktných práškov Lakme pre rôzne typy pleti

13 najlepších kompaktných práškov Lakme pre rôzne typy pleti

Na outsidera, nič vitríny rozmanitosť Indie lepšie ako farba našej pokožky. Bledý, spravodlivý, wheatish, zahnednuté, hnedá, tmavo-farebné spektrum tu vychádza v ústrety ľuďom všetkých pleťou. A čo je lepšie značka pochopiť tento úžasný rozmanitosť ako Zaujmú jeden ako Lakmat? Spoločnosť bola založená v roku 1952 na popud bývalého indický premiér Jawaharlal Nehru, dnes Lakmat je kozmetickou značkou číslo jeden v Indii milovanej a dôveryhodný milióny žien ako vy a ja.

Poďme zistiť, aké sú najlepšie výbery v úplnom rozsahu Lakmat je výliskov sú potom, nie?

Najlepšie Lakmat Kompaktné púdre

Nasledujúce 13 sú najlepšie Lakmat kompaktné prášky pre rôzne typy pleti.

Pre mastnú pleť

Zo svojej podstaty, mastná pleť je nadmernej produkcii mazu, ktorý znižuje výdrž make-upu. Tak, to sa stáva veľmi dôležité používať kompaktov, ktoré udržujú pleť ako nemastný a matné ako je to možné.

load...

1. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Compact

Kúpiť Lakmat Perfect Radiance Intense Bielenie kompaktný pre ₹ 162.00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-radiance-intense-whitening-compact

Lakmat Perfektné Radiance Intense Whitening Compact je dynamická kompaktný, že poskytuje žiariace pleť v jedinom okamihu. Obohatené o vitamíny B a C, pridajte výživu pre make-up, tento kompaktný pomáha udržiavať pokožku hladkú a jemnú vďaka svojej pokročilej mikrosieťke a alantoín zložité vzorce.

load...

Pros

 • SPF 23 chráni proti UVA i UVB žiareniu
 • Obohatené o vitamíny a multi-minerálov
 • Obsahuje zjasnenie kože perly
 • Vitamín B3 prítomná viditeľne zosvetlí tón pleti

Zápory

 • Neskrýva tmavé škvrny alebo kazy
 • Zlá kvalita labutienka

Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Kompaktné Review

Ak je olej na koži je stálym spoločníkom vo vašom živote, potom Lakmat Perfektné Radiance Intense Whitening Compact je ďalšia skvelá voľba od Lakmat stajniach, ktoré musíte vyskúšať. To, čo máme radi o tomto kompaktu je, že je ľahký a nosiť ju na tvár je hneď vedľa na sebe nič. Spojený s SPF 23, ktorý chráni proti poškodeniu slnkom, to úplný pokrytie kompaktný zostane po dobu 5 - 6 hodín s pevnou matným povrchom, ktorý robí pleť vyzerať orosený a svieže. Jedinou nevýhodou pre nás bolo, že aj keď sa tvrdí, viditeľnú redukciu farby pleti ', účinky, ktoré boli viac či menej zanedbateľné, keď sa snažil. Ale ak nie ste na trhu, že aj práve hľadajú kompaktný, ktorý kontroluje ropu, to považujú za cenovo dostupnú alternatívu k 9 až 5 rozsahu.

To Lakmat Perfektné Radiance Intense Whitening Compact je nielen najlepšou voľbou pre ženy s mastnou pleť, ale aj pre kombinácie kože ženy.

Hodnotenie: 4-5

Pre suchú pleť

Na rozdiel od svojich náprotivkov mastnou pleťou, suchá koža užívatelia musia byť pri pohľade na kompakty, ktoré nie sú ďalej vysušovať svoju už vyprahnutý kožu, pretože účinky, ktoré môžu byť škvrnité pleť a make-up, ktorý z pochopiteľných dôvodov nie je žiadny pozerať. Vzhľadom k tomu, matný povrch kompakty sú na suchšie strane stupnice, suchá koža užívatelia by sa dobre radí, aby preskočiť a používať krém na báze alebo viacerých minerálnej báze kompakty miesto.

2. Lakmat 9 až 5 Bezchybné Creme kompaktný

Buy Lakmat 9 až 5 Flawless Creme kompaktný @ www.amazon.in/lakme - 9-až - 5-bezchybnú-creme-kompaktný

Vysoké krytie kompaktný, že sa skrýva nedokonalosti perfektne sa Lakmat 9 až 5 bezchybný Creme Compact je naplnený vynikajúcim zmesou smotany na prach vzorec tak, aby vám bez námahy žiarivý vzhľad.

Pros

 • Creme úprava
 • Vysoká krycia schopnosť
 • Skryje nedokonalosti

Zápory

 • Náklady inhibičný

Lakmat 9 až 5 bezchybné Creme Compact Review

Založila kompaktný krém, ktorý je dodávaný s vysokým pokrytím, odporúčame Lakmat 9 až 5 bezchybný Creme Compact každému, kto by počúvať. Jeho krémový základ umožňuje jednoduchú aplikáciu mínus vyprahnuté pocit dostanete s matným práškoch, zatiaľ čo vysoké pokrytie robí skvelú prácu ukrývanie značiek, tmavé kruhy pod očami a podobne. Ale dobrá správa je, že aj cez svoje vysoké krytie, v žiadnom okamihu nemá kompaktný pocit ohromujúci alebo lepkavé. Vytrvalosť kompaktného Aj to je slušný po 6 - 7 hodín. Veľmi vhodné pre ženy, ktoré hľadajú životaschopné riešenie pre maskovanie škvrny na koži.

To Lakmat 9-5 Flawless Creme compact je tou najlepšou voľbou pre ženy s normálnou až suchú pleť.

Hodnotenie: 4,5-5

Pre tmavou pleťou

V Indii, farba, dark 'má mnoho významov. Ale bez ohľadu na to, kde ste ležať v tomto meradle sa vždy uistite, že ako tmavej pleti diva si len získať kompaktný, ktorý zodpovedá vášmu odtieni buď žlté alebo oranžové podtextom (v závislosti na vašej pleti). Bude pre kompakty vo svetlejších odtieňov riskovať udania belavý nádych na koži, čo je niečo, čo sa chcete vyhnúť za každú cenu.

3. Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening pleť Compact - Beige Honey

Kúpiť Lakmat Perfect Radiance Intense Bielenie pleti Pre ₹ 162.00 @ www.amazon.in/lakme-perfect-radiance-intense-whitening-complexion

Lakmat Perfektné Radiance Intense Whitening Compact je dynamická kompaktný, že poskytuje žiariace pleť v jedinom okamihu. Obohatené o vitamíny B a C, pridajte výživu pre make-up, tento kompaktný pomáha udržiavať pokožku hladkú a jemnú vďaka svojej pokročilej mikrosieťke a alantoín zložité vzorce.

Pros

 • SPF 23 chráni proti UVA i UVB žiareniu
 • Obohatené o vitamíny a multi-minerálov
 • Obsahuje zjasnenie kože perly
 • Vitamín B3 prítomná viditeľne zosvetlí tón pleti

Zápory

 • Neskrýva tmavé škvrny alebo kazy
 • Zlá kvalita labutienka

Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening pleť Compact - Beige Honey Review

Lakmat Perfect Radiance Intense Whitening Compact je k dispozícii v šiestich rôznych odtieňoch, z ktorých Beige Honey je najvhodnejší pre tmavej pleti užívateľa. Ľahký pokrytie kompaktný, to je ideálny pre každodenné použitie u žien, ktoré nie sú chcú skryť prípadné vady. To robí dobrú prácu s ovládaním oleja príliš ľahko a zostane svietiť po dobu 5 - 6 hodín v závislosti od počasia. Jediným problémom tohto kompaktu je to, že tvrdí, že, viditeľne zosvetlenie pleti 'rovnako. Teraz, keď sa jedná o spornú otázkou s množstvom žien s niektorými oponovať to z etických dôvodov, a iní, ktorí chcú, aby ho použiť pre ten istý účel, sme zistili, že kompaktný naozaj nie je odľahčiť ako také, ale môže zanechať biely cast na koži, ak nadužívaniu. Verdikt je ešte skoro na tento jeden.

Hodnotenie: 4-5

Pre Wheatish Skin

Ako neutrálny tón pleti, wheatish kože ženy majú často najťažšie výberu vhodného kompaktný pre seba. V ideálnom prípade, v závislosti na tom, či majú ružové alebo žlté tóny, ženy musia vybrať kompaktný, ktorý dokonale zodpovedá ich tieni, ako dostať nezodpovedajúce kompaktný môže viesť k bielemu obsadenie na koži.

4. Lakmat 9 až 5 bezchybné matný pleti Compact - Almond

Kúpiť Lakmat 9 až 5 bezchybnú pleť Matte kompaktný pre ₹ 319.00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-bezchybné-matne pleť-compact

Perfektnou voľbou pre bezolejového, rovnomernú a prirodzenú pleť, Lakmat je 9-5 Flawless Matte pleť Compact je obohatené vitamínom E, ktoré pomáhajú vyživujú pokožku a dáva vám žiarivý vzhľad, ktorý vydrží po celý deň.

Pros

 • Matný povrch
 • Žiadne škvrny
 • Žiadne white cast
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Neodporúča sa pre suchú pokožku užívateľa
 • Potreby, ktoré majú byť použité s bázou
 • Neskrýva škvrny / škvrny

Lakmat 9 až 5 bezchybnej pleti matný Compact - Almond recenzia

Ak ste wheatish pleťou žena s mastnou až zmiešanú pleť, potom Lakmat je 9-5 Flawless Matte pleť Compact v odtieni Almond, je to, čo ste čakali celý život. Ako už názov napovedá, kompaktný sa dá dokonalú matnú povrchovú úpravu, bez toho aby na koži objavia škvrnité alebo kriedovo kedykoľvek. Pretože sa jedná o produkt matný, dôrazne odporúčame používať základňu pred použitím tohto kompaktného ako priame použitie výlisku môže viesť k breakouts. Nedostatok SPF je sedatívum taky. Ale tým, že ak hľadáte strednej pokrytie výrobku s dobrú výdrž vy (5 - 6 hodín) sa jedná o slušný produkt, zvlášť nosiť v noci. Na naše slová pre to, budete mať nuly do žiadnych sťažností.

Hodnotenie: 4,5-5

5. Lakmat Rose Powder - Warm Pink

Kúpiť Lakmat Rose Powder - Warm Pink Pre ₹ 135.00 @ www.amazon.in/lakme-rose-powder---warm-pink

Lakmat Rose Powder je voňavé kompaktný púder, ktorý je ideálny pre červenanie svojej tváre. Balíčky s dobroty opaľovacieho krému chrániť svoj mäkký, broskyňový pleť, kúpiť Lakmat Rose Powder ihneď dať si na ružový lesk viete, že si zaslúži.

Pros

 • # 1 predajca na Amazon Indii
 • Voľná ​​plocha prášku s vôňou ruží, obsahuje skutočné ruže extrakty
 • Ovládanie olej
 • Chráni pred poškodením slnkom

Zápory

 • Nízke pokrytie
 • Odporúča len wheatish stiahol ženy
 • Netrvá dlho

Lakmat Rose Powder - Warm Pink Review

Lakmat Rose Powder v odtieni Warm Pink je ideálny pre denné nosenie kompaktné pre wheatish stiahol ženy. Balené vo voľnej práškovej forme, tento konkrétny kompaktný ľahko nosiť, ako to zapadá do pokožky bez problémov, a má veľmi príjemnú vôňu ruží. Pokrytie je ľahká až strednej a naozaj nemožno vybudovať. To je viac prášku ako kompaktný, ak sa spýtate nás, ale s určitým kompaktný ako kvalít, ako je večer von na koži. Vytrvalosť nie je veľká na holé 2 hodinách horné a vyžaduje pravidelné touch up. Ale ak ťažký make-up nie je vaša vec, potom to môže byť len vec pre vás.

Hodnotenie: 4-5

Pre dusky Skin

Rovnako ako ich tmavej pleti sestier, zahnednuté aj ženy by mali voliť kompakty v žltej alebo oranžovej tóny, ktoré presne zodpovedajú ich pleti. Používanie svetlejších odtieňov so sebou prináša nebezpečenstvo bieleho obsadenie na koži, čo je dôvod, prečo stále správny odtieň pre vaše pleť má mimoriadny význam tu.

6. Lakmat Radiance pleť - Shell

Kúpiť Lakmat Radiance pleti - Shell pre ₹ 140.00 @ www.amazon.in/lakme-radiance-complexion---shell

Lakmat Radiance pleť Compact umožňuje pridať výživu pre vaše make-up vďaka prítomnosti vitamínov E a C, ktoré pomáhajú dopĺňať pokožku. Pokročilý mikrositko a Allantoin zložitý vzorec, aby sa vaša pleť jemnú a hladkú na dotyk a nechať pri pohľade obraz dokonalý na ktorúkoľvek hodinu počas dňa.

Pros

 • Vyrobené s alantoínom komplexu vzorca
 • Vyživuje a hydratuje pokožku
 • Obsahuje vitamíny E & C
 • Pokročilá technológia mikrosieťke

Zápory

 • Nie je vhodné pre suchú pokožku
 • Neskrýva škvrny

Lakmat Radiance pleť - Shell Review

Lakmat Radiance pleť Compact v tieni, Shell 'je kompaktný so žltými tónmi, ktorý je ideálny pre tmavých stiahol ženy. Má krémovú textúru. Pretože sa jedná o kompaktný s ľahkým pokrytím, to nerobí moc skrývať škvrny, ale ak máte väčšinou jasnú koži, že ste len chcú vyrovnať, potom je to slušná voľba pre vás. Vytrvalosť je menšia ako 9 až 5 rozsahu na asi 3 až 4 hodiny, čo znamená, že budú musieť dotknúť to príležitostne. Ale vzhľadom k jeho krémovú textúru a jednoduchú aplikáciu, my nevidíme, že ako moc problém. Suchá koža užívatelia sa odporúča nepoužívať tento produkt ako samostatný pretože by to mohlo viesť k breakouts. Namiesto toho len to krémové bázy alebo krém na kožu prvý pred zmiešaním výrobok pre dosiahnutie najlepších výsledkov.

Hodnotenie: 4,5-5

7. Lakmat 9 až 5 bezchybné Matte pleť Kompaktné - marhuľa

Kúpiť Lakmat 9 až 5 bezchybnej pleti matný Compact - marhuľa Pre ₹ 319.00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-bezchybné-matne pleť kompaktný --- marhuľa

Perfektnou voľbou pre bezolejového, rovnomernú a prirodzenú pleť, Lakmat je 9-5 Flawless Matte pleť Compact je obohatené vitamínom E, ktoré pomáhajú vyživujú pokožku a dáva vám žiarivý vzhľad, ktorý vydrží po celý deň.

Pros

 • Matný povrch
 • Žiadne škvrny
 • Žiadne white cast
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Neodporúča sa pre suchú pokožku užívateľa
 • Potreby, ktoré majú byť použité s bázou
 • Neskrýva škvrny / škvrny

Lakmat 9 až 5 bezchybnej pleti matný Compact - Marhuľový Review

Zaokrúhľovanie náš zoznam na Lakmat 9 až 5 Flawless Matte pleť Compact je odtieň Marhuľa, ktoré sa cítia, ako by to bol navrhnutý tak, udržiavanie indické ženy v mysli. Ideálne pre ženy s mastnou až zmiešanú pleť, je to lisované kompaktný, že zaisťuje hladký matný povrch, ktorý do značnej miery trvá celý deň. To, čo sme sa najviac páčila o tomto kompaktu je, že zanecháva žiadne biele sadre alebo patchiness, a usadzuje sa na kožu ako vo sne. Pokrytie je médium s výdrž 5 - 6 hodín, tak negovať potrebu pravidelnom kontakte upov. Treba mať na pamäti nedostatok SPF a jeho matným efektom, ale zaistiť, že budete používať tento kompakt s krémovou bázou alebo ochranu proti slnečnému žiareniu jediný, a nie ako samostatný produkt.

Hodnotenie: 4,5-5

Pre zmiešanú pleť

Typ kombinácia kože je identifikovaný olejovitá T-zóne (čelo, nos, bradu a) vedľa suchých tváre. Ako taký, väčšina žien sa zmiešanú pleť majú tendenciu používať dva rôzne kompakty pre dve rôzne zóny tváre. Aj keď to je slušná prax, v závislosti na tom, ako mastná alebo suchá koža je, jeden môže vybrať medzi creme a matný kompaktný pre celkové použitie príliš.

8. Lakmat Absolute Flawless Creme Compact

Kúpiť Lakmat Absolute Bezchybné Creme Compact Pre ₹ 680.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-flawless-creme-compact

Tieto Lakmat Absolute Flawless Creme Compact zaručuje skrývajú všetky svoje tmavé škvrny, tmavé kruhy pod očami a nedostatky úplne tak, aby vám žiarivý vzhľad na ťahom štetca. Používanie tohto kompaktného pomôže oživiť vaše nudné a bez života kožu, a dá vám svetlejšiu pleť.

Pros

 • Creme kompaktný
 • Jednoduché prenášanie
 • Vynikajúca huba aplikátor
 • Skryje nedokonalosti

Zápory

 • Drahý

Lakmat Absolute Flawless Creme Compact Review

V ideálnom prípade by kombinácia kože ženy zvyčajne nepoužívajú Creme kompakty, ale ak ste na menej mastnú strane typu kombinácie kože tento produkt určite zaslúži miesto v zozname. Krému kompaktná k dispozícii v 4 odtieňoch, aby vyhovovali rôzne typy pleti, kompaktný má vysokú pokrytie, ktoré zaručuje ukrytie nedokonalostí, aby vám dokonca, žiarivú pleť. Štruktúra výlisku je maslový mäkký čo uľahčuje aplikovať a zanecháva vašu pleť svetlo a čerstvý. Zostáva na dobu 4 - 5 hodín v závislosti na tom, ako veľmi sa potíte a je vhodnejšie pre zimami. Všetko povedané a urobené, dobrý krém kompaktné, ktoré môžu byť použité kombinácia kože ženy príliš. Ak je však creme aspekt to ťa stále vadí, použiť ju ako podklad pre make-up a navrch ešte s pudrenky pre viac matnou povrchovou úpravou.

Hodnotenie: 4,5-5

Pre aknóznu / citlivú pleť

Ženy s citlivou pokožkou, ktorá je náchylná k pupienkov sa obávajú kozmetických výrobkov, a to z dobrého dôvodu. Ak máte počítať sa v tomto zozname, náš návrh na vás bude, aby sa zabránilo kompakty založené Creme, ako by mohli len blokovať póry ďalej. Namiesto toho sa rozhodnúť pre kompakty s matným povrchom, ktoré znižujú lesk na tvári. Pokrytie, či nízka, stredná alebo vysoká, bude závisieť na tom, či máte aktívnu akné a / alebo jazva značky, ktoré hľadáte skryť.

9. Lakmat Radiance pleť Kompaktné

Kúpiť Lakmat Radiance pleť kompaktný pre ₹ 116,00 @ www.amazon.in/lakme-radiance-complexion-compact

Lakmat Radiance pleť Compact umožňuje pridať výživu pre vaše make-up vďaka prítomnosti vitamínov E a C, ktoré pomáhajú dopĺňať pokožku. Pokročilý mikrositko a Allantoin zložitý vzorec, aby sa vaša pleť jemnú a hladkú na dotyk a nechať pri pohľade obraz dokonalý na ktorúkoľvek hodinu počas dňa.

Pros

 • Vyrobené s alantoínom komplexu vzorca
 • Vyživuje a hydratuje pokožku
 • Obsahuje vitamíny E & C
 • Pokročilá technológia mikrosieťke

Zápory

 • Nie je vhodné pre suchú pokožku
 • Neskrýva škvrny

Lakmat Radiance pleť Kompaktný Review

Akné náchylné kože vyžaduje kompaktný, že vysáva prebytočný olej na tvári, pričom neblokuje póry v tomto procese. Vedenie týmto vedomím sa Lakmat Radiance pleť Compact je skvelou voľbou pre ženy s aknóznu / citlivú pleť, pretože je nízka pokrytie kompaktný, že nepřemáhal pokožku. Zároveň je matný prášok pomáha odstrániť nadmerný lesk na tvári a získate tak žiarivú pleť. Vytrvalosť kompaktného záleží na počasí (menej v lete) a ako mastná vaša pokožka dostane, väčšinou asi 4 hodiny za priemerných podmienok. Majte na pamäti, že kompaktný je úplná raz a nebude môcť schovať kazy ako taký. Takže, ak máte aktívnu akné alebo jazvy po akné potom to nemusí byť výrobok pre vás, a vy by ste mohli potrebovať niečo ťažšie, ako základu.

Hodnotenie: 4,5-5

Pre ľahšie pleť

India je tropické krajiny, zarábanie koža je veľkým problémom čelíme. Pridajte k tomu, že neustále sa zvyšujúce znečistenia, a môžeme s istotou povedať, že väčšina z nás aspoň odtieň alebo dva svetlejšie ako to, čo sme bežne zdať. Našťastie pre nás však existujú Lakmat kompakty, ktoré pomáhajú vyrovnať s pálením a spôsobujú jednotnejšiu tón k pokožke. Tu je náš top pick v tomto ohľade.

10. Lakmat Absolute White Intense Wet and Dry compact

Kúpiť Lakmat Absolute Biela Intenzívne mokrej i suchej kompaktný pre ₹ 560.00 @ www.amazon.in/lakme-absolute-white-intense-wet-and-dry-compact

Lakmat Absolute White Intense Wet and Dry Compact bol vytvorený ako dlhotrvajúci formulácie vitamínu B3, ktorý vyživuje pokožku zvnútra a prináša mimo svoje prirodzené bezchybnosť. Pri pridávaní očarujúce žiare na tvár sa SPF 17 prítomný v ňom pomáha chrániť pred nebezpečenstvom UV žiarenia príliš.

Pros

 • 3-in - 1 starostlivosti o pleť produkt
 • Môže byť použitý ako mokrý nadácie alebo suché kompaktné
 • Obsahuje kyselinu hyaluronovú a vitamín B4
 • SPF 17
 • Vlastnosti zosvetlenie pokožky

Lakmat Absolute White Intense Wet and Dry compact Review

Lakmat Absolute White Intense Wet and Dry compact je záchranca života vďaka 3-in - 1 vzorec, ktorý vám umožní použiť v mnohých rôznymi spôsobmi. To prehlasuje, že má zosvetlenie kože vlastnosti, ktoré pomáhajú znižovať opálenie a dokonca aj mimo tón pleti. Rozhodli sme sa otestovať, že nárok na našich opaľuje a boli príjemne prekvapení, ako dobre to funguje. Samozrejme, že nemožno očakávať zázraky tu, ale to predsa urobiť reálnu prácu večer von tónu pleti pre jednotnejší povrch. Vďaka tomu je nutné mať vo svojom taške, pretože môže byť použitý ako ľahký základňu platiť make-up na cestách. Najmä, pretože lisované kompaktný tiež ako základ pri aplikácii vlhkou hubkou / štetcom. Surefire víťaz celú cestu.

Hodnotenie: 5-5

Pre žiarivú pleť

Zaokrúhľovanie náš zoznam výliskov pre rôzne typy pleti, máme niečo zvláštne vyhradenú pre samého konca. Bez ohľadu na váš typ pleti, ak hľadáte niečo povýšiť svoj vzhľad pre svadby, rodinné funkcie, a stranám, ktorým ste, naša posledná názor je ten, ktorý určite nechcete nechať ujsť.

Sheer 11. Lakmat Face

Kúpiť Lakmat tváre číre Pre ₹ 300,00 @ www.amazon.in/lakme-face-sheer

Tesnenie make-up s týmto špeciálne formulovanú zvýrazňovač z Lakmat, ktorá dvíha svoj vzhľad na ďalšiu úroveň. Úplná prášok, sa mieša ľahko do kože, čím tvoju tvár dúhové žiaru. K dispozícii v troch rôznych odtieňoch.

Pros

 • Bestseller na Amazon Indii
 • Zvýraznenie tváre pre krásnu žiara
 • Obsahuje pigmenty pre tónovanie
 • Dokonale splýva

Zápory

 • Potrebuje ľahkú ruku
 • Vyhnúť sa nadužívanie produkt

Lakmat Face Sheer Review

Pretože väčšina kompaktov sme preverili vyššie, sú pre bežné nosenie, sme sa snažili hľadať produkt, ktorý pridáva niečo navyše na náš pohľad na zvláštnych príležitostiach. A že deti, je to, ako sme sa stretli čírou Lakmat tváre. Prvé vecí, prvý, to je zvýrazňovač a nie je to normálne kompaktné, takže nikdy urobiť chybu, jeho uplatnenie po celej tvári na samom začiatku, ak máte na mysli, aby vyzerala ako lesklý disco guľa. To znamená, že Sheer Lakmat tváre by mal doplniť svoje pravidelné kompaktný / základ pre ľahké žiara. Ak chcete použiť, si make-up na svojom mieste, a potom používať make-up kefa (priekopa hubkovým aplikátorom v okamihu otvorenia krabice) veľmi ľahko dostať niektoré z výrobkov na vašej tvári. Nikdy ísť na viac ako jednom trochou prášku, pretože je vysoko pigmentovaná a skončí umazávání sa celý svoj vzhľad, ak ste to preháňať. Naše rady, vykonať skúšobná prevádzka s ňou vedieť, koľko je príliš veľa. Akonáhle ste, že pat, budete pripravení zabiť v každom prípade ako šéf, že ste to s využitím. Ďakujeme, že nám neskôr!

Hodnotenie: 4-5

Pre svetlou pleťou

V závislosti na tom, či máte mastnú, suchú, kombinácie alebo normálnu pleť, spravodlivé pleťou ženy majú slobodu voľby kompakty odtieň alebo dva svetlejšie ako ich pleti príliš. Navyše, ako sa jeden s ružovými tónmi pozdvihne celkový vzhľad.

12. Lakmat 9 až 5 bezchybné Matte pleť Kompaktné - melón

Kúpiť Lakmat 9 až 5 bezchybnú pleť Matte kompaktný pre ₹ 300,00 @ www.amazon.in/lakme - 9 až - 5-bezchybné-matne pleť-compact

Perfektnou voľbou pre bezolejového, rovnomernú a prirodzenú pleť, Lakmat je 9-5 Flawless Matte pleť Compact je obohatené vitamínom E, ktoré pomáhajú vyživujú pokožku a dáva vám žiarivý vzhľad, ktorý vydrží po celý deň.

Pros

 • Matný povrch
 • Žiadne škvrny
 • Žiadne white cast
 • Cenovo dostupné

Zápory

 • Neodporúča sa pre suchú pokožku užívateľa
 • Potreby, ktoré majú byť použité s bázou
 • No SPF

Lakmat 9 až 5 bezchybnú pleť Matte Compact - Melón Review

Lakmat je 9-5 Flawless Matte pleť Compact v tieni Melón je ideálny pre mastnú a spravodlivé stiahol ženy s ružovými tónmi na ich koži. S ľahkým až stredne pokrytie, sme zistili, že kompaktný poskytuje vynikajúci matný povrch, ktorý nerobí kožu škvrnité alebo kriedovo. To znamená, že je to vždy dobrý nápad pre ženy použiť tento kompaktný s SPF založeného nadačného / ochranu proti slnečnému žiareniu ako kompaktný samo nemá žiadny SPF, čo je problém, pretože väčšina spravodlivé stiahol ženy sú náchylnejšie k poškodeniu slnkom. Preto, ak vám nevadí, že nedostatok SPF a hľadajú kompaktné nosiť na večer / noc, to je určite možnosť pre vás, aby zvážila.

Hodnotenie: 4-5

13. Lakmat Rose Face Powder - Soft Pink

Kúpiť Lakmat Rose púdru Pre ₹ 135.00 @ www.amazon.in/lakme-rose-face-powder

Lakmat Rose Powder je voňavé kompaktný púder, ktorý je ideálny pre červenanie svojej tváre. Balíčky s dobroty opaľovacieho krému chrániť svoj mäkký, broskyňový pleť, kúpiť Lakmat Rose Powder ihneď dať si na ružový lesk viete, že si zaslúži.

Pros

 • # 1 predajca na Amazon Indii
 • Voľná ​​plocha prášku s vôňou ruží, obsahuje skutočné ruže extrakty
 • Ovládanie olej
 • Chráni pred poškodením slnkom

Zápory

 • Nízke pokrytie
 • Doporučené len pre spravodlivé stiahol ženy
 • Netrvá dlho

Lakmat Rose Face Powder - Soft Pink Review

Lakmat Rose Powder v odtieni Soft Pink je bestseller z kolekcie Lakmat. Cenovo dostupné, každodenné kompaktné, na rozdiel od väčšiny ostatných tie Lakmat, ktoré sú lisované, to je sypký prášok, ktorý umožňuje miešanie a aplikácia veľmi jednoduchá. Má veľmi príjemnú vôňu ruží s pokrytím, ktoré je ľahké až stredné. Avšak sme zistili, že kompaktný nebude trvať príliš dlho a vyžaduje časté touch up. Tiež, hoci obalářských tvrdenie, ochranu pred slnečným žiarením ', to nie je úplne označujú hodnotenie SPF.

Hodnotenie: 4-5

*** Ceny sa môžu líšiť ***

S rozmanitú škálu výrobkov pre takmer každé indické typ pleti a pri najrôznejších cenových kategóriách Lakmat robí dobrú prácu, stravovanie s požiadavkami na kozmetické miliónov nás indických žien. A ak ste už žijú pod skalou, sme celkom istí, že vy alebo niekto z vašej rodiny rozhodne používa produkt Lakmat aspoň raz vo svojom živote. Veríme, že ste si našli náš zoznam na hornej Lakmat kompaktom informatívne a užitočné. Prosím, nechajte svoje názory a pripomienky v sekcii Komentáre nižšie!

load...