Makeup

Top 10 súpravy na make-up značky Avon

Top 10 súpravy na make-up značky Avon

Make-up a ženy idú ruka v ruke.

Je ťažké nájsť ženu, ktorá nemá záujem o make-up. Doplní rozhodne akcentuje vlastnosti a robí žena vyzerať čo najlepšie. To je dôvod, prečo; existuje stovka make-up na trhu k dispozícii súpravy.

AVON je popredná svetová kozmetická spoločnosť pre ženy. AVON ponúka širokú škálu produktov, ktoré zahŕňa Avon Cosmetics, starostlivosti o pleť a produkty pre starostlivosť o telo. AVON kozmetika je rozpočet priateľský taky. Takže, prečo nie hýčkať AVON škály make-up súprav?

load...

Najlepšie make-up sady AVON na trhu

1. AVON True Color Očné tiene Štvorkolky:

AVON True Color Eye Shadow Štvorkolky sú 5,6 gramov na štvoricu k dispozícii v 5 rôznych variantoch - romantické Mauves, rezané zelené, po zotmení, Purple Haze a moka latte.

Cena - Rs. 599 v aktuálnej brožúre.

Rating - 4 - 5

2. AVON Simple Pretty Blendable očné tiene Duos:

Obsahuje 1,7 gramov produktu v celkovej výške 2 farieb v palete duo. AVON Simple Pretty Blendable Očné tiene Duos je k dispozícii v 3 variantoch - kúzlo, hviezd a princezná. Tiene boli dermatologicky testované.

load...

Cena - Rs. 299 v aktuálnej brožúre.

Rating - 3-5

3. AVON Konečným Mega palety:

AVON Konečným Mega paleta obsahuje 36 očné tiene, lesky na pery 36 a šesť sčervená. Zahŕňa tiež zrkadlo, červenať kefa, s dvoma konci aplikátora očí a obojstrannú pery aplikátora.

Cena - okolo 34,99 $.

Rating - 5-5

4. AVON Holiday Collection Makeup Palette:

AVON Holiday Collection Makeup Palette je 3-in - 1 paleta, ktorá má 8 trblietavé očné tiene, 1 červenať a zvýrazňovač. Dodáva sa s malým červenať kefou a duálny ended hubou očné tiene aplikátorom.

Cena - okolo Rs. 499.

Rating - 2,5-5

5. AVON Dokonalý vzhľad Paleta farieb:

Paleta je k dispozícii v dvoch variantoch - v teple a pohode. AVON dokonalý vzhľad farieb Palette zahŕňa 2 sčervená, 1 púder na tvár, 4 očné tiene a 4 farby na pery.

Cena - okolo 12,99 $

Rating - 4 - 5

6. AVON viac Eye Stick:

AVON viac Eye Stick je jumbo očné linky s 3 odtiene v každej vložke. Hokejka obsahuje 3 gramov výrobku a je k dostaniu v 2 variantoch - hlbokého jantáru a drahých ametyst.

Cena - Rs. 159 v aktuálnej brožúre.

Rating - 4,5-5

7. AVON Nebeský mäkké očné tiene Tria:

AVON nebeské Mäkké očné tiene Tria sú trblietavých púder tiene a je k dispozícii v 8 variantoch.

Cena - okolo $ 4,99

Rating - 4,5-5

8. AVON Mega Mix N Go palety:

AVON Mega Mix N Go paleta obsahuje 24 očné tiene, 9 lesky na pery, 2 sa červená, 2 zvýrazňovače a očí, pery a líca aplikátory.

Cena - $ 19,99 v aktuálnej brožúre.

Rating - 4,5-5

9. AVON Pozlátený poklady Sada make-up:

AVON Pozlátené Treasures je zásuvka make-up set. Obsahovať 3 palety, ktoré obsahujú - 1 mini čierne očné linky ceruzkou, 3 mini lesky na pery, 1 bronzer s půlměsíčkovými štetcom, 16 očné tiene s 2 Obojstranný aplikátorov, 4 sčervená a kozmetickým zrkadlom. Odnímateľné make-up zásobníky môžu byť taktiež použité ako prípad make-up alebo šperkovnicu.

Cena - $ 39,99 v aktuálnej brožúre.

Rating - 5-5

10. AVON Pretty V Neutrálne paleta make-up:

AVON Docela v neutrálnej make-up paleta paleta obsahuje 24 očné tiene, 4 lesky na pery, 4 sa červená, 2, 6 bronzer aplikátory, 1 uzavreté palety zrkadlo a výsuvná zásuvka.

Cena - $ 22.50 v aktuálnej brožúre.

Rating - 5-5

Takže to boli naše top 10 výbery z AVON make-up súprav. Ktorý z týchto make-up sady AVON sa vám páči najviac? Do podeliť o svoje komentáre.

load...