Makeup

Najlepšie hnedé rúžy - naše top 10

Najlepšie hnedé rúžy - naše top 10

Bez ohľadu na to, ako veľmi sme všetci milujú naše ružové a červené odtiene rúžu, hnedej rúžu určite držať svoje miesto ako najvyhľadávanejšie rúžu - či už v kancelárii, alebo formálne udalosť, kedy nemôžete nosiť ďalšie žiarivé farby, hnedý odtieň príde na vašu záchranu.

Tu som sa zoznamom top 10 hnedé rúžu.

1. Colorbar Diva Lipstick v 'Pre Udržuje':

Kúpiť Colorbar Diva Lipstick v, Pre vydrží ₹ 475.00 @ www.amazon.in/colorbar-diva-lipstick-in-for-keeps

Toto je pravda, nahé hnedej rúžu a je ideálnou voľbou pre kancelárske a formálnych akciách. Jeho pobyty pre dobrú štyroch hodín, nevyrovná do jemných liniek a má dobrú pigmentáciu. To nevysychá pery.

load...

2. Maybelline Color Sensational Rúž v mojom mahagón:

Kúpiť Maybelline Color Senzačný rúž v mojom mahagón Pre ₹ 1,917.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-lipstick-in-my-mahogany

, Môj Mahagon 'je kultovým favoritom pre mnoho krásy bloggerov a maskérka podobne. Je to skôr nahá na báze hnedého odtieňa. Je to krásne My-Lips-But-Better farby. Má slušnú pigmentáciu a zostane po dobu troch hodín sa všetci hovoria, jej a sipping. To nekrváca.

load...

3. Colorbar Lipstick v Větvička:

Jedná sa o tmavo hnedý odtieň a je super pigmentované. To príde ako nepriehľadný v niekoľkých oháňa. Colorbar Větvička je druh tieňa, ktorý môže vyzerať pekne upír-ish na perách, takže možno budete chcieť skontrolovať, ako si postaviť farbu. Pozrite sa na hromadenie a je to ideálne rúž pre hnedé odtiene pleti taky! To má slušnú výdrž.

4. Lakmat Day Perfect Lip Color: Apricot Nectar:

Kúpiť Lakmat deň Perfect Lip Color: Marhule nektár Pre ₹ @ www.amazon.in/lakme-day-perfect-lip-color-apricot-nectar

Marhule Nektár je krásny hnedý odtieň, ktorý má niektoré koralové tóny. To bude určite pridať jemnú žiaru na tvári. Páči sa mi pigmentáciu tejto rúžu - to je veľmi buildable. Môžete sa rozhodnúť, ako nepriehľadné alebo úplný chcete. Nezáleží usadiť do jemných liniek. Hydratačný balzam na pery pod rúž bude vaše pery vyzerajú vláčnu a zdravé.

5. Lakmat Lip láska rúž: Aphrodite Blush:

Ide o ďalšie obľúbené a veľa blúznil o rúž od Lakmat. Tiež Aphrodite Blush je najviac miloval rúž z radu Lip lásky. Jedná sa o hnedé odtieň s niektorými nahá v ňom, takže to nepríde off tak silná ako Colorbar Větvička robí. Farba zostane na mieste po dobu troch až štyroch hodín a nekrváca. To je tiež non-sušenie na pery.

6. Clinique Different rúž v Tenderheart:

Kúpiť Clinique to iné rúžu v Tenderheart Pre ₹ 1,277.57 @ www.amazon.in/cliniques-different-lipstick-in-tenderheart

Veľmi nositeľné každodenné hnedá, Tenderheart je výberového konania ako jeho názov - mäkké a ľahko na perách. Zostane na pery pre dobré rozpätí, než sa stráca do bezproblémové odtieňa. Udržuje pery hydratované taky.

7. MAC Mocha:

Kúpiť MAC Mocha Pre ₹ 3,899.00 @ www.amazon.in/mac-mocha

Mocha je prima, tmavo hnedý odtieň a je jedným z najpredávanejších rúžov ​​Mac. Je báječné kvalite a zostane na mieste po dobu až 5 hodín. Milujem textúru, ktorú ponúka - maslo, a podobne. To kĺže na pery, ako vo sne, a napriek tomu nekrváca.

8. Lakmat Absolute Matte Peach Carnation:

Kúpiť Lakmat Absolute Matte Peach Karafiát Pre ₹ @ www.amazon.in/lakme-absolute-matte-peach-carnation

To je perfektné zimné hnedý odtieň - absolútna hnedá s nádychom broskýň, čo z neho robí nosenie hnedé. To nepridá veku s tvárou ako obvyklé hnedej robiť. Má dobrú vytrvalosť a udržuje pery hydratovaná a vláčna.

9. Revlon Color burst Lipstick v Siene:

Kúpiť Revlon Color burst Lipstick v Siene Pre ₹ 560.00 @ www.amazon.in/revlon-color-burst-lipstick-in-sienna

Ide o ďalší mimoriadne tmavo hnedý odtieň, a tiež má niektoré lesk v ňom. Je to bláznivo pigmentovaná a zostane na mieste niekoľko hodín, a keď to začne vyblednutiu, zanecháva za sebou odtieňom. Sienna nevyrovná do jemných liniek a to buď. Je ekonomický a hydratuje pery taky.

10. Maybelline Color Sensational Rúž v Tónované Taupe:

Kúpiť Maybelline Color Senzačný rúž v Tónované Taupe Pre ₹ 1,663.00 @ www.amazon.in/maybelline-color-sensational-lipstick-in-tinted-taupe

Ukončenie zoznamu s každodenným nositeľné rúžu, musím povedať, Tónované Taupe je jedným z najlepších hnedej rúžu vonku. To je ideálny pre vyrovnávanie ťažký make-upu. Má zlaté tóny, ktoré jej ktorý prepožičiava dobrý lesk. Zostáva po dobu troch hodín, načo sa vyžaduje opätovné použitie.

Tak dievčatá, to sú moje top 10! Dajte mi vedieť vaše obľúbené!

Zostaňte nádherný!

load...